Postroje, sedáky, etc.

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Dogtrekking

Poslaťod calwen » Pon 09.03.2009 23:53

To je moc velke na moj vkus. Chcem daco mensie s hrubou tou vecou kol pasa...skusim pohladat na nete daco obdobne
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking

Poslaťod Amaguk » Pon 09.03.2009 23:58

calven, zavisi, co vsetko do toho chces narvat, ja som hladala nieco, aby sa mi tam vosla 20 m snura plus dalsie prkotinky

maju este aj taketo typy: http://www.huskysk.sk/batohy_18_batohy- ... vinky.html
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Dogtrekking

Poslaťod calwen » Pon 09.03.2009 23:59

No mne by vyhovala tato - ja nepotrebujem nic v podstate. Ak sa pojde na dlhsi trek tak si ho dam do toho pasu od batohu :nwm:
Obrázok
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking

Poslaťod Amaguk » Uto 10.03.2009 0:01

calwen, a kde je problem si tuto kupit?

Offtopic: ej, vidim, ze naozaj potrebujeme viac chlievikov na tieot temy :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Dogtrekking

Poslaťod calwen » Uto 10.03.2009 0:02

No da sa kupit cez net v Cechach ... a kedze stoji tusim 400 ceskych (plus postovne) tak si fakt mozem kupit pas. Prave potrebujem nejake nizkonakladove riesenie
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Dogtrekking

Poslaťod skacenka » Uto 10.03.2009 9:41

Amaguk píše:maju este aj taketo typy: http://www.huskysk.sk/batohy_18_batohy- ... vinky.html



ehm,tak kukám,že by som si dačo takéhoto zadvážila :lol:
Ale nemám šajnu o tých objemoch-3,5l-čo všetko tam asi narvem?
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Dogtrekking

Poslaťod Amaguk » Uto 10.03.2009 11:26

skacenka píše:
Amaguk píše:maju este aj taketo typy: http://www.huskysk.sk/batohy_18_batohy- ... vinky.html



ehm,tak kukám,že by som si dačo takéhoto zadvážila :lol:
Ale nemám šajnu o tých objemoch-3,5l-čo všetko tam asi narvem?


ja ma tu 3 litrovu a vleze sa mi tam 20 stopovacka, plus lopticka, penazenka, mobil...etc. , je to sikovne aj na korcule, bike...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Dogtrekking

Poslaťod Roman/ Delly » Uto 10.03.2009 12:26

calwen píše:Stala sa katastrofa...v Tescu nemaju ladvinku :ua: Nemate alternativu?


Môj prvý bedrový pás mi manželka ušila asi za 1,5 hod. Z molitanu som si vystrihol pás, ktorými obšila látkou. Z vrchu mi našila pútka, cez ktoré som si navliekol obyčajný opasok. Cez opasok som si zpredu natiahol gumu a naň si pripol vodítko. Takže som si za pár SKK vyrobil pás aj amortizér, funguje to!!!
Ak máte aspoň trochu šikovné ruky, vyrobíte si to isto aj vy. Držím palce :ahoj:.
Z tej správnej cesty nikdy nezídeš, keď budeš konať podľa svojho citu a svedomia. (Goethe)
Roman/ Delly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 306
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Dogtrekking

Poslaťod Amaguk » Uto 10.03.2009 12:33

Roman, psm, nepis viac ako 2 prispevky za sebou, pouzi tlacidlo Uprav :ahoj:

nam sa lepsie ako obycajny pas osvedcil sedakovy uvaz, ale je faktom, ze to je uz za trochu viac penez...

ale odpruzene voditko mam tiez domacej vyroby (http://www.images.dogforum.sk/files/f62 ... 3py5eh.jpg) no zapinam ho tu gumenou castou smerom k psovi (http://amaguk.rajce.idnes.cz/Brezova_Ju ... G_5342.JPG) , lepsie sa mi tak manipuluje, ked si ho potrebujem pridrzat, usmernit...
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Dogtrekking

Poslaťod Sezen » Uto 10.03.2009 14:00

Akurát nám prišli popruhy zo Zero DC a tiež vodítko s tlmičom. Pás zatiaľ neplánujem kúpiť, mám ľadvinku a tá zatiaľ stačí.
Obrázok
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Dogtrekking

Poslaťod Betka » Uto 10.03.2009 16:30

Už mám postroj vybratý :winner:

Obrázok

(Ale v modrom)

Obrázok

Inak Orke sedí veľkosť XXXL, uhm :angel: prasátko
Naposledy upravil Betka dňa Uto 10.03.2009 20:32, celkovo upravené 1
Betka
Big Dog
 
Príspevky: 1446

Re: Dogtrekking

Poslaťod skacenka » Uto 10.03.2009 18:52

Amaguk píše:ja ma tu 3 litrovu a vleze sa mi tam 20 stopovacka, plus lopticka, penazenka, mobil...etc. , je to sikovne aj na korcule, bike...


Čiže šikovné na také menšie túry?do 20km?
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Dogtrekking

Poslaťod Amaguk » Uto 10.03.2009 18:56

ja to pouzivam hlavne ako "prirucnu batozinu" na bezne denne vencenie - t.j. na tych nasich 5 az 8 kilakov prechadzky, na dlahsie trasy uz radsej beriem mensi ruksak
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Dogtrekking

Poslaťod skacenka » Uto 10.03.2009 19:00

Nie je to na bežné denné venčenie moc veľké?Teda neviem si predstaviť tú veľkosť :pac:
Bo zišlo by sa mi niečo také,čo jednoducho hodím na seba a narvem do toho doklady,peňaženku,nejaké pamlsky,telefóny....

keď tak nad tým rozmýšľam,tak v tom predchádzajúcom malo byť asi tak do 10km :ach:
Na svete sa môžete spoľahnúť iba na tri veci : na seba, na uvítanie svojho psa a na smrť. Inak už na nič.
skacenka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1119
Bydlisko: Nitra

Re: Dogtrekking

Poslaťod Amaguk » Uto 10.03.2009 19:04

pri tom popise mas uvedene aj rozmery :no: , ta moja ma: 13 x 28 x 15 cm (vyska, sirka, hlbka), na moje potreby mi to vyhovuje, mensia bola moc mala, ale zavisi od toho, kolko toho potrebujes so sebou nosit :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy