Switch to full style
Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).
Odoslať odpoveď

Re: weight pulling

Ned 19.05.2013 19:02

WEIGHT PULLING HANISKA 2013

Termín konania: 25.5.2013
Miesto konania: Areál Parkovisko v Haniske pri Prešove
Program: 8,00-9,30-povinná prezentácia,váženie psov,veterinárna kontrola
od 10,00-súťaž

Kategórie: psy do 33 kg a nad 33 kg
sučky do 30 kg a nad 30 kg

Absolútny víťaz: Pes alebo sučka,ktorý potiahne najvyšší násobok vlastnej váhy

Štartovné: 8e,každý ďalší pes 5e/V cene je zahrnuté občerstvenie pre jednu osobu
Všeobecné ustanovenia: Dĺžka trate 8m,vozík na koľajniciach,trávnaty povrch
Maximálne 8 pokusov + 1 opravný.Čas na jeden pokus-90 sekúnd
Súťaži sa podľa platných pravidiel Slovenského pohára
Občerstvenie zabezpečené v areáli pretekov.Možnosť kempovania,stanovania už v piatok večer,pitná voda,WC v areáli pretekov.

Organizátori si vyhradzujú právo na zmenu programu


Veterinárne podmienky: Pri prezentácii predložiť očkovací preukaz s platným očkovaním a veterinárnym atestom,nie starším ako 3 dni,alebo PET PASSPORT.

Kontakt: Jaroslav Nižnianský: 0904414995
Jaroslav Bánoci: 0917436719
pelut@atlas.sk





TEŠÍME SA NA VÁS!

Re: weight pulling

Uto 22.04.2014 12:52

Ahojte, mala by som zaujem o weight pull postroj, novy alebo pouzity, velkost asi XL-XXL na sucku plemena cane corso, vaha zatial cca 43 kg..ponuky prosim na janka458@gmail.com, vdaka :)

Re: weight pulling

Štv 05.06.2014 10:04

Robíte niekto profi pulling bez návnady?

Re: weight pulling

Štv 05.06.2014 18:13

Ja s Mafiou.

Re: weight pulling

Štv 05.06.2014 20:52

Co je to zač Mafia? :smile:
Ako si jej vysvetlila ze ma ťahať? Lakala si len sa seba alebo na nejaky povel a potom prišla odmena ci ako? Chcem skúsiť bez návnady...ale az neskôr este ma len rok...tak zhanam nejaké info.

Re: weight pulling

Pia 06.06.2014 22:17

Poca píše:Ja s Mafiou.

Poca, Beky v Haniskej bolo co za plemeno? 14,5 kg v tvojej kategorii,,,

Re: weight pulling

Sob 07.06.2014 14:05

Najprv nieco lahke a privolavacka. Ked bude chapat postupne pridavat vahu. A vela chvalit, lebo to nieje sport co psa bavi prirodzene ako lov a tak. Beky ak sa nemylim bola staffbullik, zlatucka, poslusna.

Re: weight pulling

Sob 07.06.2014 19:19

Poca píše:Beky ak sa nemylim bola staffbullik, zlatucka, poslusna.

a zjavne bojovnik :no: na prepocet bola tretia :winner: :smile:

Re: weight pulling

Ned 08.06.2014 5:29

To ano, ťahala to ako nič.

Re: weight pulling

Pon 09.03.2015 10:12

Prehľad pretekov na rok 2015

http://www.pitbullgang.sk/show.html

Re: weight pulling

Sob 09.05.2015 12:09

Neviete o nejakej stranke kde su vsetky info co sa toho tyka? Mam doma AST a chcel by som s tymto zacat. Len potrebujem nejak poradit kedy zacat, kolko zavazia, ake doplnky davat psikovy atd. Bolo by super keby bola nejaka stranka kde by boli vsetky info. Lebo zatial co som nasiel stranky nikde nic take nebolo :plac: Chcem to robit len kvoli tomu aby nabral svalovu hmotu urcite nie aspon zatial sutazne...Momentalne ma 10 mes a 29 kg.

Obrázok

Re: weight pulling

Sob 09.05.2015 15:02

na nete najdes isto kopec rad :lol: konkretnu stranku len o tom netusim :no:
zacat sutazne by ste mohli buducu sezonu, na postroj ho mozes zvykat uz teraz :no:
vsetko je to len privolacka a chut, pridavanie zavazi nema zmysel, staci nejaka pneu, retaz.. :smile: doplnky - dobra vyvazena strava :no:
odporucam privolacku bez navnady, kukni nejake fotocky, infosky pulling Mosovce, Jaklovce... :no:

Re: weight pulling

Sob 08.09.2018 18:10

Vidím, že táto téma už nie je veľmi dlho aktívna, ale tak skúsim...
Kde by sa dali nájsť kvalitné informácie o WP? Ako začať, ako pracovať so psom, aby sa nenapáchali škody na zdraví a pod. Rekreačný cieľ, nie profesionálne zameranie. Mám síce BOM, ale myslím, že by mu to bolo dobrý vyvážením k pachovým prácam a tuším, by ho to bavilo. V lete by sme sa venovali tomuto a v zime by som bola rada, aby ťahal mňa na bežkách. (Dúfam, že sa to nevylučuje.) Momentálne má 6 mesiacov a neviem, či sa už môže začať nejaká príprava alebo ešte čakať... Rekreačne myslím ťahanie záťaže pre budovanie sily psa, kondície, vytrvalosti, proste fyzickej zdatnosti. Tam by snáď nebolo potrebné mať dráhu. Snažila som sa nájsť nejakú FB skupinu pre Slovákov, ale nepodarilo sa mi, existuje nejaká? Netuším ani ako vybrať postroj, aby bol pre psa vhodný.

Re: weight pulling

Sob 08.09.2018 18:24

Tak na weight pulling bude hlavne iny postroj ako na skyjoring.
A divny vyber plemena na pachovky a weightpulling... :ha:
6 mesiacov je na silove veci malo. Akurat treba motivaciu riesit.

Re: weight pulling

Sob 08.09.2018 18:28

Prečo? Malina nečuchá? A ťahať môže, energiu a aj silu na to má. :nwm:
Odoslať odpoveď