Switch to full style
Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).
Odoslať odpoveď

Re: Bikejoring / korčule a pes

Str 26.10.2016 19:07

Tak ju nechaj navolno. Nech sa nauci behat. Ale podla mna ju to nebavi proste :angel:

Re: Bikejoring / korčule a pes

Str 26.10.2016 19:08

Ale ona behať na voľno vie! Len to vodítko medzi postrojom a bicyklom jej "vadí"? :heh:

Re: Bikejoring / korčule a pes

Str 26.10.2016 19:11

Nauc na povel

Re: Bikejoring / korčule a pes

Str 26.10.2016 19:19

Vikiki22 píše: Len to vodítko medzi postrojom a bicyklom jej "vadí"? :heh:


a nedava prave tym najavo, ze ju to az tak moc neberie? :angel:

podla mna, pes ktoreho naozaj bavi tahat a bezat v postroji, tak proste maka a TAHA, tak, ze si mozem vylozit nohy :joint:

Re: Bikejoring / korčule a pes

Str 26.10.2016 19:27

A kricat pomalyyy.

Re: Bikejoring / korčule a pes

Str 26.10.2016 20:45

čo ja viem, ja som to sheimiho tiež musela naučiť. nechodieval na vodítku, nevedel ťahať. a keď sa to raz naučil tak už ho zastaviť neviem...

ale zas on sa vyžíva v behu, krokom ísť som ho musela naklikat

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 5:42

Viki a možno jej to vodítko naozaj vadí, resp. pohyb v cvale v ťahu. Možno v cvale niekde niečo tlačí, zavadzia v pohybe. Mne kedysi Ice zrazu prestala makat, bolo to novým postrojom, vadil jej v pohybe na ramenách. Vymenila som a pes zas behal.

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 5:51

Ak ju nechavas za sebou, to ju naozaj radsej vypni z voditka. Resp. presedlaj seba na beh.

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 7:35

Kokos co by som ja dala za to, ze by mi psiska klusali pred bikom, takto sa dobicyklujeme za par km ked trielia, v kluse by sme presli viac :ua:

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 10:16

Je pravda, že jej koniec ťažného postroja kedysi vadil, zavadzala jej tá guma na pripnutie vodítka, ale na to si zvykla, už to nerieši. Že by jej TO v cvale vadilo? :pac: Môžem skúsiť vymeniť postroj za iný a skúsiť, či jej vadí ten dzindzík na konci ťažného.
A presedlať na beh - ee. Beh nie je pre mňa a moje koleno, preto som presedlala na bicykel. :ua:

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 10:21

To môže byť hocčo, Ice vtedy napríklad vadil širší popruh vpredu, tlačil jej spredu na rameno. Vymenila som za tenší, nejaký atyp, a bolo dobre. Treba poskúšať viaceré typy postrojov.
Alebo sa zmieriť s tým, že pes je "klusák", aj takí sú :smile:

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 10:23

OK. Skúsim teda iné postroje... A ak ju ani so psom pred ňou nepresvedčím, že je cválanie super vec, tak zostaneme pri kluse. :ach:
Vďaka za reakcie. :smile:

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 11:57

a blbá otázka, ale pripinas ju na vodítko vodítko alebo šnúru s amortizerom??

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 12:04

Na vodítko s amortizérom.

Re: Bikejoring / korčule a pes

Štv 27.10.2016 12:16

jasne. tak daj vedieť, ak na dačo dojdes :no:
Odoslať odpoveď