Bikejoring / kolobezka/ korčule a pes

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Poslaťod Iwka » Štv 30.08.2007 20:32

A ako mozem sportovat so 4 mesacnym steniatkom?
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Rika » Štv 30.08.2007 20:35

Najprv nech má komplet perfektne zvládnutú poslušnosť, v takom veku mu stačia aj veľké prechádzky, na šport má ešte čas.
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Poslaťod lucia » Štv 30.08.2007 20:35

Meggy píše:A ako mozem sportovat so 4 mesacnym steniatkom?

Keď chceš aby si ju do 8 rokov musela dať utratiť na to, že jej odišli klby tak v pohode...
lucia
 

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.08.2007 20:38

k téme: neznášam korčule ani bicykel, vyzerám na tom tak neschopne a tučne, bleee :ach: a nemám rada ani kolobežku...takže určite niečo také so svojim hafčom praktizovať nebudem :cool:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 30.08.2007 20:40

MisheliQ píše:k téme: neznášam korčule ani bicykel, vyzerám na tom tak neschopne a tučne, bleee :ach: a nemám rada ani kolobežku...takže určite niečo také so svojim hafčom praktizovať nebudem :cool:


to kvoli tomu že vyzeráš na tom tučne a neschopne?? :ua: čudné dôvody..mojho psíka to nesmierne baví sa pri tom vybehať :ha:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Iwka » Štv 30.08.2007 20:42

Ja sa len pytam, nevravim ze s nou idem odzajtra behat 5km rano aj vecer :)
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.08.2007 20:43

Lenka.Buddy píše:
MisheliQ píše:k téme: neznášam korčule ani bicykel, vyzerám na tom tak neschopne a tučne, bleee :ach: a nemám rada ani kolobežku...takže určite niečo také so svojim hafčom praktizovať nebudem :cool:


to kvoli tomu že vyzeráš na tom tučne a neschopne?? :ua: čudné dôvody..mojho psíka to nesmierne baví sa pri tom vybehať :ha:


neboli by čudné, keby si ma videla na bicykli alebo na korčuliach, som na tých veciach taká nemotorná a posledne som na nich bola pred 5 rokmi :no: a neviem, nejak ma to nebaví...ja si radšej so svojim psom zabehám
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 30.08.2007 20:45

no veď ja som sa len pýtala :ha: aj behanie je v pohode..ale ja behať chodím menej..skôr ten bicykel a málokedy korčule..ale teraz keď už neni tak horko tak môžem Buddyho aj častejšie zobrať na korčule
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod MisheliQ » Štv 30.08.2007 20:50

jednoducho, športuj s ňou tak, aby ju to bavilo..nejak hrou alebo ako...športom sa dá nazvať aj turistika..ja som bola aj so Channel aj s Caesarkom na túre, na Štrbskom Plese...a Channel bola celá bez seba z toho, že mohla liezť tam-hentam...strašne sa jej to páčilo, občas bola na rukách, aby sa nenamáhala príliš, predsa len je to malé drobča...
alebo si s ňou trošku pobehaj..ale to iba krátke trate, málokrát, aby nedostala zápaľ plúc, to mi povedala jedna pani...alebo si spravte vonku nejake mini prekážky a tie nech preskakuje, obchadza, podlieza... :lol:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod julinka » Štv 30.08.2007 21:19

športovať so psom je užasné ako už MishliQ napísala.len tak si s nim pobehať.ale samozrejme nie všetky sa dajú so psami....:) :jupi: :poklona:
julinka
Okoloidúci
 
Príspevky: 1
Bydlisko: poprad

Poslaťod Bendy » Štv 30.08.2007 23:23

4 mesacne steniatko je primlade na nejake velke sporty, energiu treba vydat hlavne do vyvoja :ua:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 15.09.2007 14:59

no pridavam aj ja trochou do mlynu. nekvalitna fotka, ale aspon daco. ked bude viac svetla, odfotime sa este raz. ale bolo zamracene. Obrázok Obrázok
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Sob 15.09.2007 15:28

dobreee!

(btw, chranice na kolena nyst? :no: )
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 15.09.2007 18:16

:heh: :hi: :hi:
mam nafotit to rozbite koleno? :hi:
no ok, asi zacnem
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Lenka.Buddy » Sob 15.09.2007 19:09

Úlfheidr píše:no pridavam aj ja trochou do mlynu. nekvalitna fotka, ale aspon daco. ked bude viac svetla, odfotime sa este raz. ale bolo zamracene. Obrázok Obrázok



pekne fotečky :aplause: nemaju chyby
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy