Switch to full style
Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).
Odoslať odpoveď

Re: Vodítko s amortizérom

Štv 04.02.2010 20:42

Ja som si nechala ušiť....aspon teda také na tréningy....jednoducho som sa s krajčírkou dohodla že chcem pás látky a v strede neho nech je guma, prišom na každej strane aj tá "karabínka"( či čo toje...nwm si spomenut na nazov)....dohodli sme sa na rozmeroch atd....a o 5 dní budem mat pekné vodítko len za 5 ečok....na tréningy nám to plne stačí :lol:

Re: Vodítko s amortizérom

Štv 11.02.2010 19:03

A k comu je to dobre?

Re: Vodítko s amortizérom

Štv 11.02.2010 22:21

Predstav si, že sa chystáš so psom na skijöring (človek na bežkách ťahaný psom, musherská diciplína). Si nahodený, stojíš na bežkách, cez zadok, pás a stehná máš horolezecký sedák, pred tebou stojí zmeravene strašne nažhavený pes čakajúci na pokyn k štartu, spája vás obyčajná šnúra.
Psa odštartuješ, tomu reflexy bleskovo zareagujú, do nôh mu ide plná sila, s rozlpeštenou vysmiatou papulou TRHNE!!!
.. a ďalej beží kupředu už len s voľne vzduchom plápolajúcim sedákom, v ktorom sa stále drží tvoja panva. Ostatok tvojho tela ostal na štarte :joint:

Napríklad.

Re: Vodítko s amortizérom

Štv 11.02.2010 22:34

:haha: :haha: :prd:
Tak toto bol aký klinec... :aaa:

Re: Vodítko s amortizérom

Štv 11.02.2010 22:40

Esteze moj pes startujem pohodovym pochodom krok a postupnym prechodom do klusu :lol: ale aj tak odporucam amortizer, vyrovnava nerovnosti v tempe a nesklbe psa ani teba :yes:

Re: Vodítko s amortizérom

Pia 12.02.2010 19:25

diky to som nevedel

Re: Vodítko s amortizérom

Pia 12.02.2010 20:19

Offtopic: Offca: ja z teba nemôžem :haha: :haha: . Dobre si mu to vysvetlila.

Re: Vodítko s amortizérom

Sob 13.02.2010 13:12

Offtopic: ani ja s teba nemozem :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

Re: Vodítko s amortizérom

Sob 13.02.2010 13:16

Ipinko, :rules:
najma:
8. Je zakázané vytvárať duplicitné témy a bezduché príspevky (SPAM).Za spam sa pokladajú príspevky, ktoré nemajú žiadne opodstatnenie alebo sú typu wow,jj a pod.

Re: Vodítko s amortizérom

Pon 15.02.2010 19:16

nemáte niekto skúsenosti s canicrossovým vodítkom z magu?
či by mohlo byť aj na kokra??

Re: Vodítko s amortizérom

Pon 15.02.2010 22:08

ak myslis manmat tak my take mame a myslim ze na kokra by bolo fajn my ho puzivame aj na stredneho aj na mensieho psa (tak 10kg- ale tahac) a super je na oboch :jop:

Re: Vodítko s amortizérom

Pon 15.02.2010 22:10

z magu asi nebude manmat :no:
to bude skor toto: http://www.magweb.cz/
ale zda sa, ze ta ich CC snura ja vlastne to iste, co robi Manmat alebo Zero

Re: Vodítko s amortizérom

Pia 26.02.2010 9:33

ja mám takéto (podľa Betky :no: ), v aute som našla tie "pavúky", našla tak primerane vyťahaný a dlhý kus, na to dala karabínu, na druhý koniec obojstrannú, a bolo to :jop: vyskúšané-funguje :no:
Obrázok

Re: Vodítko s amortizérom

Pia 26.02.2010 11:39

jj, ale časom sa ti to opotrebuje a budeš musieť celé vodítko meniť. Ja som to nakoniec urobila tak, že na začiatok som dala kus normálneho vodítka (teda tú pásovinu), "pavúk" a zas vodítko. Takto keď sa ti to aj opotrebuje, stačí vymeniť len tú gumovú časť. (i keď sa zatiaľ chválim, home-made vodítko mám už rok a zatiaľ to nebolo treba meniť :jop: )

Re: Vodítko s amortizérom

Pia 26.02.2010 11:51

ja som tiez take homemade pouzivala (horolezecke lano plus guma z toho pavuka - niekde tu je aj fotka), ale to gumove lano sa naozaj velmi rychlo opotrebovalo. takze kym som mala sadu pavukov doma, vzdy som to vymenila, no pavuky sa minuli a ja som nakoniec kupila skj snuru z Manmatu :lol:
Odoslať odpoveď