Psie záprahy

Sem píšte všetko o záprahových športoch (Dogtreking, Canicross, Bike a podobne).

Re: Psie záprahy

Poslaťod Sunny » Pia 24.10.2008 11:30

Ja by som tipovala, že ho tá atmosféra pretekov naštartuje na 200% výkon a poletí ako gula :no: Davová psychóza robí hodne.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Psie záprahy

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 24.10.2008 11:38

No dovol, môj nieje žiadna davová ovca,je to individualita... :haha: :haha: :angel:
No šak vravím, uvidíme, ako sa to vytočí nakoniec.
Inak zaujímavé to je aj v čechách, že je niekoľko "tried" pretokou(v?). Tie, kde môžu ísť všetci a potom ten seriál MR, kde môžu ísť len s "DID-kom", teda členovia niektorého musher´s klubu.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie záprahy

Poslaťod Amaguk » Pia 24.10.2008 11:40

Sunny píše:Ja by som tipovala, že ho tá atmosféra pretekov naštartuje na 200% výkon a poletí ako gula :no: Davová psychóza robí hodne.
Offtopic: ...abo sciplava paprika pod chvost...oops :hi: :angel: (sory, sory, ale nemohla som... :piskot: )
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Psie záprahy

Poslaťod danka.d » Sob 25.10.2008 9:38

katka píše:Už je supiš počko, tak ideme zapriahať bike. Dám potom vedieť, lebo sa bojím, že ma niekde zavlečie. Aj keď asi ho podceňujem, lebo zabáčať a ísť rovno ho buzerujem na každom venčení a ide mu to ako hodinky. :jop:


Tesim sa Kati :aplause: , neboj nic, Backo pojde pekne, ma to v krvi.... :smile: Inac mam psikov par km od Ba , tak mozme zbehnut niekedy aj spolu....len niesme mobilni :ua: :ahoj:
danka.d
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83
Bydlisko: Bratislava

Re: Psie záprahy

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 26.10.2008 11:45

Čo tak usporiadať spoločný celobratislavský tréning? :hi:
Aké dlhé sú cestičky pri Zálesí?
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie záprahy

Poslaťod katka » Pon 27.10.2008 9:53

Dani...mno ani my nie sme mobilní. Bikovať budeme u nás v parku po cestičkách. Len je to trošku problematické, lebo je tam veľa psov a koníkov.

Poca...som čula, že ste boli včera na prechádzke? :lol: Volal mi Ondrík....ako bolo?

info o ture prehodene do temy Dogtrekking
A.
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Psie záprahy

Poslaťod Sunny » Pon 27.10.2008 10:10

Za koníkmi bude Bačko určite pekne ťahať, aspoň podľa včerajších komentárov čo som počula zozadu :heh:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8296
Bydlisko: Morava

Re: Psie záprahy

Poslaťod katka » Pon 27.10.2008 10:34

Jojo...koníčky sa Bačkovi páčia a ak by ste pred nami cválali, tak by išiel ako šarkan...on mal včera skôr problém ten, že ste boli prvé vy a nie on... :ach: Ale mal tam Taminku, tak sa to vcelku dalo.
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Re: Psie záprahy

Poslaťod Offca » Pon 27.10.2008 11:22

:haha: Offtopic: Vymažte ma...a zakážte prístup minimálne do 12:00 každý deň ... mám ešte ráno v perine a čakám na robošov s odomermi...asi by som sa nemala púšťať do ničoho, čo vyžaduje aktívne zapojenie mysle, ked sú otáčky na bode mrazu :hi: :rip:
Offca
V.I.P.
 
Príspevky: 3581
Bydlisko: Modranské lesy

Re: Psie záprahy

Poslaťod danka.d » Str 29.10.2008 8:17

Ulfheiðr píše:Čo tak usporiadať spoločný celobratislavský tréning? :hi:
Aké dlhé sú cestičky pri Zálesí?


Mozme vyskusat :) My zaciname, takze behame zatial len 3-4km,ale budeme postupne predlzovat, ...trate sa tam daju natiahnut kludne aj dlhsie....aj ked asi len systemom tam a spat. Inac co sa tyka sprint-treningu, podla mna su tam idealne trate...velke pole a okolo neho rovinata cesta (povrch utlacena hlina, trava)...ako si na tom ty? :ahoj:
danka.d
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 83
Bydlisko: Bratislava

Re: Psie záprahy

Poslaťod Poca » Str 29.10.2008 8:32

My sme sli vcera trenovat po Mosovciach 1. x a Bria na mna cumela akoze :oo: co odo mna chces??? ani nahodou sa jej nechcelo behat, ale to som ja truba spravila chybu bo som sla na luku a ona nevidela cesticku tak asi to bolo v tom. My keby sme chceli trenovat, musime dochadzat autom.. inak sa nam neda.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psie záprahy

Poslaťod Ulfheiðr » Str 29.10.2008 9:04

Danka: mno, my tak 15 km a viac. Začínali sme so sedmičkou. Ale aj tu je to tak, že tam a späť, maximálne sa dá ku koncu spraviť nejaká slučka, petože všetky okruhy, čo by sa tu dali spraviť majú tú chybu, že polovica z toho by bola asfaltka. Už aby nasnežilo... Ale pre tú zmenu by som kludne skúsila aj Zálesie, hoci to je kratšie.

Poca:
u nás sa zase bez cestičky chodí cik-cak. Nemá záchytný bod. Najhoršie tobolo na bežkách na bielej planine, to chudák fakt nevedel kam má ísť. :smile: . Inak aj my dochádzame nejakých pár minút autom.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie záprahy

Poslaťod Poca » Str 29.10.2008 9:34

Hej lenze ja musim celkom rozobrat bike aby sa vosiel do nasej prepravky este aj so psom a soferom.. Priprava (nalozenie, vylozenie, rozobratie, zlozenie, cesta ... asi hodinu a beh nejakych 5 - 10 minut to mame len nejake 2 ci 3 km.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

Re: Psie záprahy

Poslaťod Ulfheiðr » Str 29.10.2008 11:10

To chce cvik. Aj ja bike úplne rozobrám. Už to máme zvládnuté asi za 4 minúty. :smile: Ale fakt je ten, neviem, aké máš brzdy, ja mám kotúče a to pri rozoberaní uľahčí, lebo sa im vôbec nemusím venovať. Len postavím biek na hlavu, odšróbujem osky na kolesách, dám ich dole, šups s tým do auta a je.
Ale fakt je ten, že sa mi oplatí hrať sa 10 minút s autom pod kopec, keď sme na trati vyše hodiny.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: Psie záprahy

Poslaťod Poca » Str 29.10.2008 11:15

Hej, kotuce mam :hi: , mozno sa casom zrychlim.
Poca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1523
Bydlisko: "..na horách býva.."

PredchádzajúciĎalší

Späť na Záprahové športy