Poprad - MVDr. Jaroslav Želonka

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Poprad - MVDr. Jaroslav Želonka

Poslaťod MisheliQ » Ned 13.12.2009 18:36

MVDr. Jaroslav Želonka
http://www.veterinarpoprad.sk/
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Mox » Uto 15.12.2009 8:07

Dakujem, zatial sme sa rozhodli pre Mvdr. Zelnoku a myslim ze nebudeme lutovat:)
Mox
Nováčik
 
Príspevky: 26

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Tatranská Afrika » Uto 15.12.2009 10:13

Ja som s ním mala len jednu skúsenosť, ale tá nebola dobrá...
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod MisheliQ » Uto 15.12.2009 11:39

my sme s nimi veľmi spokojní, u pána Želonku pracuje ešte jeden pán veterinár, žiaľ, meno som zabudla. :jop:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Mox » Uto 15.12.2009 12:37

a mozem sa opytat aka bola ta zla skusenosti?

Dakujem
Naposledy upravil Mox dňa Pon 24.01.2011 22:53, celkovo upravené 1
Mox
Nováčik
 
Príspevky: 26

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 17.12.2009 0:04

Netuším, čím sme si to zaslúžili, ale pán doktor nás privítal slovami: "no, čo, prišli ste, lebo máte veľmi drahého psa, čo?!"
dodnes neviem, ako to myslel...
5. deň hárania sme prišli na vaginálny ster, pán doktor nám kázal okamžite ísť kryť, lebo zajtra bude neskoro, že vraj určite sme si začiatok hárania nevšimli, že podľa steru sa hára už dávno. Na moje námietky, že ráno sme odobrali krv na progesteron a poobede bude výsledok povedal, že je to úplne bezpredmetné...
Poplašili sme sa, išli okamžite do Košíc (ešte, že len tam), tam sa s psíkom pekne pohrali (dokonca jej ani k príslušným miestam nečuchal) a išli sme zasa pekne domov, hladina progesterónu bola proklate nízko....
Nakoniec sme úspešne kryli 17. deň....
Možno len nemal deň, ale mne to stačilo, mám rada veterinára, ktorý sa so mnou aj porozpráva, on nás vôbec nepustil k slovu... a ešte ma aj trocha udivil jeho pozitívny názor na injekcie na oddialenie hárania..
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Mox » Štv 17.12.2009 11:44

Tak to urcite nie je velmi prijemna skusenost, ale ja som tam zase zazila opak, prisli sme 45 minut po zaverecnej a stretli sme ho pri aute, a bez vahania sa obaja doktori vratili (u pana Vozara sa svietilo, ale aj tak nam uz nikto neotvoril) Je pravda ze na zaciatku nebol velmi zhovorcivi, este sa aj nahneval ked sme prisli na kontrolu o den neskor, ze je to nezodpovedne, ale zase nam so psikom stale pomohol, dokonca si nikdy nenauctoval, ked ho prezrel a vsetko bolo v poriadku, alebo ked mu cistil usi a podobne, a ked sme sa bali ci nas mali nie je na tom velmi zle tak nas len upokojil, ze sa nemame bat, ze vsetko ubde ok a tak aj je.
A teraz sme mu priniesli fenku, v hroznom stave, podvizivenu, ked sme sa pytali ci jej netreba infuzie tak odmietol (pritom si mohol zarobit) poradil ako ju mame krmit a co dalej, dnes je u nas fenka piaty den, na zaciatku nevladala ani chodit, dnes uz beha a skace :)

Ale aj tak dakujem za Tvoj nazor, ja som sa len chcela uistit ci je pan Zelnoka naozaj dobry veterinar a ci v Poprade nie je niekto lepsi, zatial ale ostaneme pri nom:)

Este raz dakujem.
Naposledy upravil Mox dňa Pon 24.01.2011 23:10, celkovo upravené 1
Mox
Nováčik
 
Príspevky: 26

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Tatranská Afrika » Štv 17.12.2009 21:05

My sme 4 roky chodili k MVDr. Rovderovi na očkovanie atď., človek je to úžasný, vždy sme sa dlho rozprávali, našťastie Cathy nikdy nebola vážne chorá, len raz prechladnutá, ale keď sme sa chystali kryť, dosť ma sklamal absolútnou neodbornosťou - nevedel, aká má byť hladina progesteronu, spočiatku nás aj ohováral od odoberania krvi, tvrdil, že máme kryť 9.-12. deň a hotovo....
Rhodesian Ridgeback - chováme s láskou...
http://www.tatranskaafrika.sk
Obrázok
Tatranská Afrika
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2732
Bydlisko: Štôla, Vysoké Tatry

Re: Veterinar Poprad

Poslaťod Mox » Štv 17.12.2009 22:51

no ja mam s Rovderom velmi zlu skusenost, ... a nie len ja, nasmu psikovy dal raz injekciu a skoro ho to zabilo, dalsiemu psovy neodporucil zasivat ranu dlhu asi desat cm na slabine ani ked sa mu opakovane otvarala, takisto ked nam nas psik uz pomaly umieral tak mu nechcel nic dat, vtedy ho otec vzal k Palarovi a psik zil plnohodnotne este dalsie dva roky.
Mox
Nováčik
 
Príspevky: 26

Re: Poprad - MVDr. Jaroslav Želonka

Poslaťod guccino » Uto 28.09.2010 16:49

My chodíme k MVDr. Želonkovi od samého začiatku - teda odkedy sme si drobcov kúpili a som maximálne spokojná ako s prístupom, tak aj s odbornosťou a v neposlednom rade aj vybavenosťou ambulancie.
Zo strany MVDr. Želonku aj MVDr. Molčana som sa stretla vždy len s ochotou, neraz nás čakali, kým dorazíme z LH do PP hoci už mal po ordinačných hodinách...
Obrázok
guccino
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 409
Bydlisko: Liptovský Hrádok

Re: Poprad - MVDr. Jaroslav Želonka

Poslaťod Titania » Uto 16.11.2010 13:16

My máme veľmi zlú skúsenosť a už nikdy viac k nemu !
Titania
BANNED
 
Príspevky: 15

Re: Poprad - MVDr. Jaroslav Želonka

Poslaťod naty.sykorova » Štv 18.11.2010 16:16

my sme od neho odišli, bolo to aj hlavne o tom že je strašne drahý :ua: a naš labrador mal skoro stále zapálené uši a stále nás to vyšlo veeelmi draho a teraz ako sme u rovdera za tie iste kvapky zaplatíme určite o polovicu ak nie viac menej, dalej nevedel pomôcť susedke s morčaťom povedal že bude zajtra žit no zajtrajška sa nedožila, jej čivava dostavala epilepsie nedal jej ani lieky, zajac jej prestal chodiť a on povedal že bude chodiť noo prešlo pol roka nechodil a nakoniec o tyžden zomrel :nwm: ale ten druhý čo u neho roby je celkom dobry ale želonka no j a neviem...
Obrázok
naty.sykorova
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1264
Bydlisko: Večná zima

Re: Poprad - MVDr. Jaroslav Želonka

Poslaťod taito » Str 24.11.2010 13:33

My máme ísť k MVDr.Zˇelonkovi odstrániť zubný kameň,ale teraz neviem po prečítaní príspevkov je to fakt až tak zlé?
Naposledy upravil taito dňa Pon 29.11.2010 12:40, celkovo upravené 1
taito
Šteniatko
 
Príspevky: 54

Re: Poprad - MVDr. Jaroslav Želonka

Poslaťod MVDr.Želonka » Sob 27.11.2010 19:46

Dobry... Vzhladom na moju zaneprazdnenost som doposial nemal cas sledovat reakcie ludi na nasu vet.ambulanciu.Dnes som si precital obsah fora a mozem povedat,ze ma to trosku prekvapilo. Kritiku som si precital,aby som pravdu povedal s "rumencom na licach"...,zasiahlo ma to mozno viac ako by som chcel. Chcem totiz,aby tato moja vet.ambulancia bola profesionalna v kazdom smere,ale aj s ludskym pristupom,tak ako ku vsetkym mazlikom,ako aj k ludom!! Mozem Vas ale vsetkych ubezpecit,ze nas tato kritika posunie urcite dopredu.
Teraz reakcie:
Titania-nie som si vedomy,aby nam po cisteni zubov skolaboval,pripadne na druhy den,ako pisete,uhynul nejaky psik,presiel som si evidenciu,ktoru mimochodom robime cez PC uz cca 12rokov a nenasiel som ziadny zaznam...
Ak je to pravda,tak prosim o reakciu...
Tatranska afrika-neviem aky dojem ste mali z nasej "asi prvej,jedinej a poslednej navstevy",ale pristup a sposob,ktory popisujete URCITE mi nie je vlastny!! Mam rad psi,ci su cistokrvni,alebo krizenci a nerobim rozdiel medzi financne drahym a "obycajnym" psom,vsetci su nam totiz drahi...srdcom. Ak mi napisete reakciu,presne si pozriem "aky den som mal"...
Naty a Beny-to ,ze sme drahi,som uz pocul vela krat...zavisi to ale od uhla pohladu.Verim Vam,ze Dr.Rovder je "lacny",ked platite len za kvapky...My sa stale snazime liecit komplexne t.j.celkove a lokalne/konkretne zapal usi/-ak dame psikovi antibiotika,protizapalove injekcie na 5dni a kvapky,tak to vyjde na cca 20Eur,ak mu kupite len kvapky tak je to cca 4-7Eur... Co sa tyka ostatnych zvieratiek,rad tu presne napisem o co islo,ak budete reagovat...
MVDr.Želonka
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Re: Poprad - MVDr. Jaroslav Želonka

Poslaťod MVDr.Želonka » Pon 29.11.2010 19:36

Dobry... Kedze som zatial nemal ziadnu reakciu na moj posledny prispevok,prispievam znova. Jedna sa o Naty a Beny,aj ked pri mojej zaneprazdnenosti nemam vela casu,dal som si tu namahu a vytiahol si z evidencie zaznam o Beny-m.
Kedze sa za moju pracu nehanbim a neskryvam za mena psikov a podobne,budem adresny a konkretny.
Majitel Sykora,pes labrador,Beny 09.2007. Takze, co sa tyka usi,pisete ,ze Vas Beny mal skoro zapalene usi....boli ste u nas 16.07.2009,Beny dostal antibiotika,antiflogistika,kvapky,ktore su sami osebe dost drahe-Aurizon gtt -kvapky sami osebe stoja 16,9Eur,preparaty boli na 5dni a Vy ste zaplatili 27,2Eur...???/tak to je drahota.../ Kontrola - ziadna.
Dalsiu navstevu ste u nas absolvovali o rok !!! t.j. 26.07.2010,znova zapalene usi-Beny dostal antibiotika,antiflogistika,kvapky,dalej v ten den sme osetrili Vasho kocura Mura-vakcinacia,injekcne odcervenie,roztok proti ektoparazitom s ucinnostou 3 mesiace. Cena 44,8Eur-skuste zistit,kolko by to vsetko stalo u "lacnejsieho"... veterinara?? Nie vsetko je o lacnejsom....
Tentokrat ste prisli na kontrolu 30.07.2010 a bolo to lepsie,ale nedoliecene/mozno este z minuleho roka....???/ Boli ste spokojni,bez akychkolvek pripomienok ste suhlasili s opakovanim antibiotik a antiflogistik,kvapiek...Zaplatili ste 23,7Eur...........
K ostatnym zvieratam o ktorych pisete sa zatial neviem vyjadrit,lebo je to neadresne a nepresne.
Co k tomu dodat.... :hmm:
Rad by som reagoval na dalsie prispevky,len sa neviem /zatial/ dopatrat k menam majitelov...ale urcite to nevzdam... :ach:
MVDr.Želonka
Okoloidúci
 
Príspevky: 6

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie