Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod JaaBenny » Uto 27.10.2009 10:57

Ludia, veterinarna klinika na Bratislavskej v Trnave...boli ste tam uz niekto? Ja som tam bola prvy krat dnes, tiez su tam super ludia :jop:

Zvieracia klinika Plus - MVDr. Ivana Pašeka, ale neviem o ostatných doktoroch, ja osobne chodim od zaciatku MVDr. Lucii Šiškovej

telefónne číslo je 033 29 33 888

web: http://www.zkp.sk

mail: klinika@zkp.sk

Ordinačné hodiny:
PO -PIA - 8:30 - 18:00
SO - 9:00 - 12:00
JaaBenny
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava- Veterinárna klinika,Bratislavská ulica

Poslaťod trnafcan » Sob 12.12.2009 23:15

nova klinika je paradna maju tam vsetko od peknych sestriciek po krasavice doktorecky :no: a tie vedomosti no fantazia :jop:
trnafcan
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trnava- Veterinárna klinika,Bratislavská ulica

Poslaťod d.a.s.a » Uto 02.02.2010 15:15

Zvieracia klinika plus v TT na Bratislavskej ulici je uplne spickova :jop: . Zachranili mi fenku, ktora bola v kririckom stave- zlyhavanie obliciek, pecene a zapal maternice. Vrele odporucam vsetkym, ktori ocakavaju maximalne profesionalny a zaroven ludsky pristup veterinarov a sestriciek!!!!
d.a.s.a
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trnava- Veterinárna klinika,Bratislavská ulica

Poslaťod eva.melni » Pia 12.02.2010 14:53

Veterirána klinika na Bratislavskej v Trnave a doktor MVDr. Pasek, super dnes som tam bola, perfektný prístup k zvieratkám, ochotný personál, čisto, príjemne takto by to malo vyzerať všade, vrele odporučam a dakujem :poklona:
eva.melni
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Monii » Pon 29.11.2010 7:31

Klinika je super :jop: Ja som veľmi spokojná. Skvelý prístup personálu, sú ochotní.
A neviem, koľko sa inde v TT platí za čipovanie + petpas, ale my sme zaplatili 31 € :smile: Čo je podľa mňa celkom fajn cena :no:
Inak škoda, že na internete nie je cenník, ale dá sa pozrieť v hale kliniky.
Okrem MVDr. Pašeka, MVDr. Šiškovej je tam ešte aj MVDr. Hrčka (väčšinou, keď sa objednám, idem k nemu a som spokojná :jop: )
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Rika* » Ned 12.12.2010 19:36

Bohužiaľ ja mám negatívnu skúsenosť s touto veterinárnou poliklinikou. Mojej fenke zle stanovili diagnózu. Povedali nám, že má problém s jabĺčkami (luxácia pately), ktorý aj má, ale nepostrehli dosť závažnú vec akou je zápaľ maternice (pyometra) a môj havko teraz bojuje o život.
Rika*
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Monii » Pon 13.12.2010 11:36

Rika, držím palce. Zápal maternice nie je med lízať :ua: Fenku ti liečia na tejto klinike? Ako to zatiaľ prebieha?
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Monii » Pon 13.12.2010 11:37

Samozrejme, ty aj tvoja fenka sa držte. Držím palce, nech to dobre dopadne :jop:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Rika* » Pon 13.12.2010 14:28

Ďakujeme pekne. No začnem asi od začiatku.... Moja čivava sa začala hárať a o približne dva týždne nechcela nikam skákať. Nevyskočila na posteľ ani na schod, proste nikam. Všade sme ju zdvíhali a všimli sme si, že je dáka smutná. Tak ma to znepokojilo a vybrala som sa na polikliniku. Vysvetlila som veterinárovi, že môj pes nechce nikam skákať, že asi ju niečo bolí a že je aj smutná. Hneď sa začal zaujímať o jej zadné nohy. A zistil, že jej vyskakuje jabĺčko. Predpísal jej nato sirup a povedali nech prídem o mesiac na kontrolu. Tak som bola šťastná, že to nie je nič vážnejšie. No ale asi o týždeň a pol začala zvracať. Tak som utekala veterinárovi, ale už inému. Ten sa jej pozrel pod chvost a hneď vedel - zápal maternice. Výtok zlý, teplota 39,7. Dal jej injekcie - antibiotiká. A povedal nám o závažnosti tejto choroby. O dva dni sme išli zase veterinárovi a zase jej dal antibiotiká, vypláchol jej maternicu a teplotu mala 38,4. O dva dni neskôr zase zvracala tak sme utekali veterinárovi a znovu jej dal antibiotiká, vypláchol maternicu a mala teplotu 38,4. Dal nám aj vitamíny a antioxidanty. Teraz čakáme či jej antibiotiká zaberú. Veterinár hovoril, že liečenie môže trvať aj 3 týždne. Hovoril aj o možnosti vybrať maternicu, ale hovoril, že sa nemusí ani zobudiť a navyše, keď sa jej aj maternica vyberie, že bude skoro stále chorá a naruší to hormóny a pod. Navyše tento veterinár nám povedal, že 90% čiváv má problémy s jabĺčkami(luxáciou pately) a že ona ich má ešte dobré nato aké ich čivavi mávajú. Mrzí ma, že to nezistil hneď vet na poliklinike lebo by začala skôr s liečbou a mala by väčšiu šancu vyzdravieť. Teraz nám ostáva čakať a pozerať sa na hava ako trpí :plac:
Rika*
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Monii » Pon 13.12.2010 16:55

Ja ti zas opíšem môj príbeh:
Fenka sa mi začala hárať, hárala možno tak 3 dni, týždeň na to nechcela nič jesť, bola ako bez života, na prechádzke mala zdvihnutú zadnú labku, chodila po 3. Na druhý deň sme šli k vetovi s tým, že kríva. Úplne som zabudla na nechutenstvo a apatiu. Samozrejme, že vet sa zameral na to, čo som mu opísala - ako u teba (aj ty keď prídeš doktorke, že ta bolí hlava nebude sa zaoberať tvojím bruchom - aspoň ja to tak beriem :nwm:). Ohmatali nohy, spravili RTG a nič z toho nezistili. Potom sa spýtali na háranie, ja som im všetko opísala, tak a vtedy jej spravili USG tuším (niečo ako sono). Zistili, že má pyometru. Mala som dve možnosti: buď ju vyliečiť pomocou atb alebo jej nechať vybrať maternicu. Keďže bola zapálená a moc naplnená hnisom, odporučili mi druhú možnosť, pretože atb by nemuseli zabrať. Ešte v ten deň išla na operáciu. Maternicu vybrali, predtým dali infúzku, aj po tom. Išli sme domov, mala mať liečbu vnútri, tak som ju mala u seba v izbe. V noci však začala vracať. Na druhý deň som ju tam odviezla a nechala pár hodín na infúzke. Dali jej aj nejaké injekcie proti zvracaniu a takisto nejaké atb. Ďalší deň tiež. Zobrali jej krv, povedali, že by sa to malo lepšiť. No vracala stále. A takto sa to od utorku ťahalo až do nedele, kým moja najúžasnejšia Betty navždy odišla od nás :plac: Nechcem ťa strašiť, neviem, ako prebieha liečba pomocou atb, či je menej riziková ako to, čo som ja Betty dopustila. U nás bola tá chyba, že sme to neskoro spozorovali. Operácia prebehla v poriadku, maternica vonku, lenže po operácii jej začali obličky zlyhávať. :plac: Až jej napokon zlyhali.
Ja len verím, že sa z toho tvoja čivavka dostane a tvoj príbeh bude mať šťastný koniec. Držte sa :no:
Ale som rada, že moju Betty operoval taký lekár, ako je MVDr. Pašek. Nedávam vinu nikomu, akurát tak sebe, že som si to nevšimla skôr :ua: A naozaj ďakujem celému tímu lekárov a sestričiek, ktorí sa v posledných chvíľach života mojej Betty o ňu starali. Ja na túto kliniku ani len krivé slovo nemôžem povedať.
Ak sa smiem spýtať, ku komu teraz chodíte na antibiotiká?

EDIT: Ak chceš vedieť viac o pyometre, je tu o tom celá téma: viewtopic.php?f=11&t=2522
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Rika* » Štv 16.12.2010 12:37

To je mi ľúto, že si si s havinom musela prežiť takéto ťažké chvíle. Muselo byť veľmi ťažké sa s tým vysporiadať. Čítala som si tvoj príbeh aj na téme pyometra......ach :plac: ... Ja to beriem tak isto, ked som mu povedala, že nechce nikam skákať tak sa dalo čakať, že sa zameria na nohy, mňa len mrzí to, že človek aj spozoruje, že s havkom nie je niečo v poriadku a aj tak to nemusí byť k ničomu platné lebo veterináry ako som si už viac krát všimla najlepšie určia diagnózu, ked je choroba už v pokročilejšom štádiu (česť výnimkám). Ale tak je to samozrejme ťažké, ked havko nám nevie povedať ako sa cíti a čo ho bolí. No teraz moja čivavka chodí na antibiotiká k MVDr. Igor Grychník a môžem povedať, že sa o ňu stará skutočne precízne. Všetko nám pekne vysvetlil, chodíme pravidelne na injekcie, robíme jej žihľavový čaj, a dávame jej tabletky na vylučovanie toxínov z tela, dával jej aj bylinky no proste sa snaží. Tak sa tomu veľmi tešíme. Ked sme boli naposledy na kontrole tak povedal, že sa jej polepšilo a že je tam šanca nato aby sa z toho dostala. Už je aj šťastnejšia, čipernejšia a skáče :-). Ale tak doktor povedal, že ešte to nie je vyhraté. Tak sa modlíme aby to dopadlo všetko na 1*.
Rika*
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Monii » Štv 16.12.2010 17:49

Tak sa držte, aby všetko dobre dopadlo :jop: Dúfam, že sa z toho fenočka dostane :ahoj:
Monii
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 656
Bydlisko: Trnava - Modranka

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod ZdenulkaM » Str 09.03.2011 12:40

takze moj prv& dojem :jop: budova vyzera super a aj televizor maju :heh: ale doktor posobil tak amatersky :ach: sam my nic nepovedal,musela som sa pytat..isla som tam len kvoli ockovaniu proti borelioze :no: /maju 50 percentnu zlavu cely marec :ha: kvoli vaznejsim veciam by som tam asi nesla..
isla som tam taxikom,nakolko som nemala vobec tusenia kde by to malo byt ale nazad sme sli na stanicu peso :jop:
Damian alias Chilli maly biely anjelik od chovatelskej stanice bile tlapky :)
Baletka Safirka von Schnappi Schnapp alias Elis velky pehaty certik :)
ZdenulkaM
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4040
Bydlisko: bratislava,petržalka

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod Emily » Štv 24.03.2011 11:16

:jop: :jop: ja len toto mozem!!! MVDr Hrčka :poklona:
Obrázok
Emily
Junior
 
Príspevky: 452
Bydlisko: Hlohovec

Re: Trnava - Plus - MVDr. Ivan Pašek

Poslaťod kolombus » Pon 28.03.2011 20:14

ahojte vsetci.mam takito problem.mam vykastrovanu fenku bersky salasnicky pes.je uz tomu asi rok vsetko je ok.ale bolo mi povedane ze je mozne ze mi priberie takze si mam davat pozor nato.samozrejme ze som jej hned kupil granule LIGHT proplan a potom som presiel na MERA DOG.ale co som zistil dnes tak sam tomu neverim zacala mi krivat hned som utekal k veter.do trencina a tam mi povedali ze ma nadvahu a ze ma asi ARTRITIDU zadnych noch natahoval jej ich a skucala takze sa asi potvrdila diagnoza,povedal ze RTG zatial robit nebude nasadil jej granule ROYAL CANIN VETERINARY DIET(mobility larges dogs) a samozrejme znizil davky.a to este dnes vecer som jej nasiel nacecaneho kliesta tak zajtra idem ho vybrat k veter.obavam sa aby ju ten smrad nenakazil,strasne sa bojim,mozno to znie hlupo ale moja fenka je pre mna vsetko.chybu som spravil ze som ju pomimo krmil vseliakimy pamlskami,na vianoce cele bravc.koleno a tak chcel som jej dopriat a vobec som si nevsimol ze nabera pod tou srstou som si to nevsimol,uz som sa docital ze artritida sa neda bochvie ako liecit ale urcite spomalit nejakymi doplnkami a samozrejme menej papat.ale chcel by som vyskusat aj inu kliniku co hovorite na tu v TRNAVE vidim tu vacsiniou pozitivne ohlasy nechcem prist o moju fenku a tiez aby mi prestala chodit ci krivkat.dakujem za rady vsetkym :jop:
kolombus
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie