Rožňava - MVDr. Lucia Línerová

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Rožňava - MVDr. Lucia Línerová

Poslaťod Ester » Pia 06.03.2009 20:16

MVDr. Lucia LÍNEROVÁ
Jarná 16, Rožňava
MOBIL: 0908 830 345

Práve sme sa vrátili od tejto veterinárky, má dobre vybavenú ambulanciu, vysvetlí, poradí, a má perfektný vzťah k zvieratám :hafan: . Boli sme očkovať Linusa - kombinovaná vakcína proti besnote aj ho prehliadla. Montymu vytláčala análne vačky, prehliadla ho, obidvaja dostali tabletky na odčervenie. Boli vyhladkaní, dostali kopec piškót :lol:. Platili sme 13,70 €, myslím, že je to dobrá cena. Aj sestrička bola hrozne milá. Odchádzali sme odtiaľ veľmi spokojní. Môžem vrelo odporučiť.
Na živote milujem jeho rozmanitosť – každý deň ma naserie niekto iný. N.N.
Ester
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: okr. Rožňava

Re: Rožňava - MVDr. Lucia Línerová

Poslaťod Loe » Štv 11.03.2010 9:58

Ahojte aj ja s nou mam velmi dobre skusenosti.....Chodime ku nej teraz mame dalsieho psika a urcite pojdem za MVDr. Línerovou. :lol: Je fakt velmi prijemná a ma neskutočne krasny pristup ku zieratkam.....Velmi rada pomože a poradi!!! Podla mna je najlepsia tu v okrese. Vrelo odporucam!!!! :jop: :jop: :jop: :ahoj:
Loe
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Rožňava - MVDr. Lucia Línerová

Poslaťod extreme » Ned 02.12.2012 21:00

Veľmi dobrý prístup, určite odporúčam... :jop:
“In the learning process we need 4000 to 6000 repeats to be almost sure that he understands and carry out the exercise! That's the reason most people cannot train their dogs, too less repeats!” Bart Bellon
extreme
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 522
Bydlisko: Betliar, okr. Rožňava


Späť na Veterinárne ambulancie