Ružomberok - MVDr. Marián Vierik, MVDr. Juraj Molčan

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Ružomberok - MVDr. Marián Vierik, MVDr. Juraj Molčan

Poslaťod wildrane » Sob 21.02.2009 16:17

MVDr. Marian Vierik, L. Osada 0905 348031
MVDr. Juraj Molčan, L. Štiavnička 0905527403

dvaja veterinári, ktorý sú ochotný prísť kedykoľvek, poradiť a pomôcť
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: Ružomberok - MVDr. M. Vierik a MVDr. J. Molčan

Poslaťod mart.ina » Štv 19.11.2009 21:40

chodievate niekto k Dr. Kollovej? ja ju mam celkom rada, jediny problem je ze miluje zvierata ale v komunikacii s ludmi ma medzery. ale inak v pohode, ochotna v ambulancii, dokonca castokrat ak ide o banalitu urobi aj zadarmo. nevyhodou je sice ze nema pohotovost a bohuzial mimo prac. doby je nezastihnutelna.
mart.ina
Hafan
 
Príspevky: 728

Re: Ružomberok - MVDr. Marián Vierik, MVDr. Juraj Molčan

Poslaťod Domca » Ned 29.01.2012 12:36

Skusenosti s Kollovou mam a vobec nie najlepsie, okrem toho ze je odporcom kastracie... :hmm: :hmm: Mala som ist so psom (kokrom) na operaciu oci, dohodli sme sa na urcity termin (den, hodinu) a ked pridem presne, vidim ze ma cakaren plnu ludi a este ked si dovolim sa jej opytat ze co to ma znamenat, tak mi odpoive ze mam pockat - bolo tam cca 6 ludi, a ja som musela este stihnut ist aj po sestru do skolky...ked som sa jej pytala ci tam mozem fenu nechat, ze nie....tak potom dakujem pekne s takymto pristupom, ked mam mat operaciu tak hadam nebudem mat normal, ordinacne hodiny aspon v case kedy mam operovat :nie: :nie: Dalsia vec je ze neockuje komplet ale len besnotu, tym zapricinila ze ked moja fena sla na sterilku ze ju skoro vystrelo lebo nebola komplet ockovana, vdaka Mvdr. Vierikovi vsak vsetko nastastie dopadlo dobre...psa nakaze odcervovat raz za pol roka... :hmm: keby sa jednalo o psa zijuceho na dvore ok, ale pri psoch zijucich na sidlisku je to totalna kravina! co nehovorim o tom ze odmietla vysetrit zraneneho NO, ktoremu sa z hlavy valila krv lebo prave opaerovala skrecka...absolutne ju neodporucam. Ja uz k nej nikdy nevleziem.
Novu ordinaciu si v RK otvoril asi pred rokom, mozno menej, Mvdr. Ovad, tak chodim k nemu (co sa ockovania tyka) keby bolo treba nieco vaznejsie odporucam Mvdr.Andrejcaka - Lipt.Sliac a DK...
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1875
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Ružomberok - MVDr. Marián Vierik, MVDr. Juraj Molčan

Poslaťod marina.mingyar » Pon 20.02.2012 12:27

Pridávam sa k nespokojným klientom :hmm:
Nedávno som sa bola informovať u MvDr. Kollovej, či je v jej ambulancii možné vykonať odber semena a umelo inseminovať fenku. Vraj bez problémov. Cez víkend k nám prišla chovateľka z Belgicka s fešandou a ideálnym progesterónom. Keďže prirodzenou cestou sa to nedalo ani za toho ... :ach: dohodli sme sa na umelej inseminácii. Po pracovnej dobe mi však nik nedvíhal žiadne z uvedených tel. čísiel. Narýchlo sme teda dohodli meeting v Banbyvet v BB u MvDr. Paulínyho. Mingyar bol však už unavený y dvorenia fenke a nepodarilo sa získať ani kvapku drahocenného matroša. Nechali sme to teda na ďalší deň. Keďže to bol pondelok, mysleli sme, že sa už nemusíme hnať do BB, ale ostaneme v RK. Do čakárne sme prišli asi polhodinu pred začiatkom ordinačných hodín. Samozrejme, pred začatím pracovnej doby nám opäť nik nedvíhal telefón. Stalo sa tak až na neviem koľký pokus. Nepríjemným, podráždeným tónom nám oznámila, že dnes žiadny odber nevykoná (??), ju to nezaujíma a keď sme teda aspoň chceli poradiť ďalšieho veta v okolí, ktorý by bol ochotný, odpovedala, že nevie a nie je to jej starosť :oo: Ďakujem pekne, už tam nikdy nepáchnem :devil:
PS: Trielili sme do TT - Zvieracia klinika Plus. Prístup sto a jedna.
gold has a price but tibetan mastiff doesn´t
http://www.klub-tibetskej-dogy.sk

Obrázok
marina.mingyar
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 66


Späť na Veterinárne ambulancie