Switch to full style
Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra

Pravidlá fóra

Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.
Odoslať odpoveď

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Štv 22.11.2018 14:11

Vlastne nehladam veterinara, ale nechcem zakladat samostatnu temu, tak skusim tu. Nechali ste niekto robit geneticky test na dlzku srsti? Mate odporucanie, ze kde to vyjde najlepsie? Moj vet mi povedal cenu 65 Eur a to sa mi zda dost...

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Štv 22.11.2018 14:14

http://www.genomia.cz skus pozriet. Si mi pripomenula, ze aj ja chcem vediet, ci je Fry naozaj labut... Alebo prezleceny nahac :haha:
Aj labokin ma https://sk.laboklin.info/wp-content/upl ... _sk_th.pdf

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 03.12.2018 13:13

kam by ste sli na predrtg klbov? BA a okolie. odporucaju mi vsetci Paseka TT...

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 03.12.2018 13:19

ortoped a rtg je aj Lepen
Pasek robi ofiko rtg,asi preto ho odporucaju,aj stafordi su zrentgenovani unho

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 03.12.2018 13:21

u paseka nam spravili super snimky. vsak to zas moc daleko nemas.
alebo mozno valasek vo vetpointe? ale neviem, no, snimky od nich neboli az take dobre. dali sme ich spravit len pre kontrolu stavu, tak mozno sa menej snazili? :heh: na predrtg by to podla mojho laickeho nazoru stacilo.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 03.12.2018 13:27

nie, mne nevadi vzdialenost. len ci je teda oka. tak pojdem k nemu. a nie je to este ofiko rtg.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 03.12.2018 13:35

a Lepen je teraz kde?on bol v Dubravke aj v Zahorskej,aj vo Vrakuni aj dakde v Novom Meste...

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pon 03.12.2018 20:33

Je v DnV. Teraz som u neho bola s pesanom na vysetreni.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Uto 18.12.2018 21:16

hladam veterinara, ktory dusikom odstranuje drobne vyrastky, resp. psie "znamienka". U nas by to len rezali a dozvedela som sa aj o tejto moznosti :smile:

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Uto 18.12.2018 21:22

a jak to vypada? nejde to podvázat?

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Str 19.12.2018 9:26

nam takto odstranili papilom v marfilvete

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Pia 29.11.2019 19:48

Rýchly dotaz - Ilava a okolie (blízke), veterinár, čo má mikroskop a vedel by kuk, či je pes plodný a inseminovať. Díkes.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Str 17.06.2020 14:55

Vedeli by ste mi prosím poradiť odborníka/ chirurga na odstránenie predĺženého mäkkého podnebia u mopsa??? Ď.

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Str 17.06.2020 17:34

Andrejko, zkus dr. Hanzlíček, Brno. Má již i vlastní ambulanci v Brně (kromě práce na Jaggy).

Re: Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Štv 18.06.2020 11:47

Ďakujem Riuš, ale obávam sa, že až do Brna ani vo vyklímovanom auta nám mops nedorazí :ua: Neudýcha to :ua:
Odoslať odpoveď