Hľadám veterinára - odborníka na konkrétny problém

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: veterinar BA-ohladom dyzplazky

Poslaťod lucik » Štv 12.03.2009 14:35

neboooj. bo strach a nervozitu prenesies na psa.. klidanko, vysledky neovplyvnis, tak naco sa stresovat? uvidis, bude to ok.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: veterinar BA-ohladom dyzplazky

Poslaťod Lucifer » Štv 12.03.2009 16:59

Offtopic: ...aj nas to caka buduci tyzden s Izaakom :hi: Tiez tu navstevu veta - RTG necham radsej na Dura... :yes: Konecne zacal Izzy chodit k vetovi uplne v pohode bez jancenia, tak naco ho mam vratit do povodneho neprijemneho stavu? :prd: :lol: Tiez sa mi trosku od ocakavania vysledkov zoviera zaludok...Akoze ja nemam problem ist k vetovi za normalnych okolnosti na ockovanie a tak..., ale mne sa vynoria hlavne zle spomienky na to, ked vidim nejakeho psa sa tackat po narkoze... :ach: Moj bradacik sa ku koncu svojho zivota tak tackal uz aj bez narkozy, tak si tie spomienky nechcem radsej privodzovat... :ahoj:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: veterinar BA-ohladom dyzplazky

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 13.03.2009 10:21

tak by ma zaujímalo, ako to vyzerá s cenami, keď vyhodnotenie robí lekár ktorý má zmluvu s klubom - za cca 450sk. takže čo potrebujem, je vyhotovenie snímku (a jasné že narkóza).

barik - aké to bolo v BA? ja som chcela ísť do Trnavy
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: veterinar BA-ohladom dyzplazky

Poslaťod Van » Pia 13.03.2009 11:00

leiluska, my sme davali robit RTG klbov pred 3 rokmi v Trnave, ked som tam predtym volala kvoli info a objednaniu terminu, tak pri cene mi bola polozena otazka, ci to chcem so zapisom do PP alebo nie. Cize predpokladam, ze ak ty potrebujes len vyhotovenie sminkom a pousdenie a zapis robi iny vet klubom zazmluvneny, tak ta to bude stat menej, ako tych, co si to davaju rovno zapisat do PP. Nemyslim, ze by sa nieco v tomto smere zmenilo, aj ked uz je to nejaky rocik :)
Van
Hafan
 
Príspevky: 920
Bydlisko: ZM / PP / HE

Re: veterinar BA-ohladom dyzplazky

Poslaťod barik&bounty » Štv 19.03.2009 17:45

Takže leiluska, čo sa týka ordinácie MVDr. Švihrana, som nad mieru spokojná či už s prístupom ale aj s cenou. Aj so zápisom nás to komplet všetko stálo 44 eur čo si myslím je fantastická cena... Ani má vraj ukážkové kĺby takže som veľmi rada :jupi:
barik&bounty
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 82
Bydlisko: Trakovice

Hľadám veterinára - odborníka

Poslaťod 1bubko2 » Pia 27.11.2009 18:29

Ahojte...neviete mi poradit ci niekde na Slovensku robia
a) endoskopicke ortopedicke operacie?
idem sice napsit maily do niektorych amblulancii ale ak by ste niekto vedeli poradit bola by som rada..a keby to bolo co najblizsie trencianskemu kraju
b)ak by sa nenaslo...neviete kde robia najlacnejsie klasicky tie lakte? :(
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Endoskopicka/normalna operacia lakta-kde?

Poslaťod meraja » Pia 27.11.2009 18:46

Neviem síce isto či to robí,ale asi áno lebo robil už veľa operácii a všelijakých vyšetrení a medzi najlepších veterinárov čo som počula patrí p.Bútora z Nemšovej.
tel: 0905 278 184 isto mu zavolaj,má skvelý prístup,proste super :jop: :ahoj:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: Endoskopicka/normalna operacia lakta-kde?

Poslaťod 1bubko2 » Pia 27.11.2009 18:50

Urcite vyskusam :)dakujem
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Endoskopicka/normalna operacia lakta-kde?

Poslaťod Basha » Pia 27.11.2009 20:09

Na Slovensku teda netusim. Inak nemalo byt napisane: artroskopicka operacia lakta?
Ja mozem na tu artroskopiu odporucit Brno - bud klinika Jaggy - MVDr. Beránek, alebo klinika Veterinarnej a farmaceutickej univerzity - Prof. Nečas.
Co sa tyka klasickej operacie, tak to sa urcite robi aj na Slovensku. Zalezi len na vas comu date prednost, kazdopadne, drzim palce, nech to dobre dopadne :ahoj:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Endoskopicka/normalna operacia lakta-kde?

Poslaťod lucik » Sob 28.11.2009 20:07

ja som pred touto otázkou stála pred 3 rokmi - obvolávala som niekoľko veterinárov, bolo mi povedané, že artroskopiu u nás nikde nerobia, resp. v BA na nejakej klinike, ale nemajú v tom dostatočnú prax a čo sa týka operácie normálnej, vybrali sme si Veterinárnu prax Ejmi v Bojniciach - MVDr. Peter Mláka a neoľutovala som.. Perfektný prístup celého kolektívu, rozumná cena, výborná práca. Operovali ju tam celkom 3x (2x jeden lakeť, 1x druhý lakeť) a bola som spokojná.. :jop:
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Artroskopicka/normalna operacia lakta-kde?

Poslaťod 1bubko2 » Ned 29.11.2009 2:14

do bojnic som aj ja pisala...a hned mi pan doktor odpisal...aj cena bola velmi dobra...len som sa bala ci maju skusenostia tak...tak som rada ze som sa teraz dozvedela ze tam je dobre :-)
a vies mi povedat ako to prebieha po operacii? ostava tam na pozorovanie alebo ide hned domov? kolko operacia trva?co treba so psom robitdoma?kedy zacne chodit? a tak :)
1bubko2
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 393
Bydlisko: Púchov

Re: Endoskopicka/normalna operacia lakta-kde?

Poslaťod lulu » Uto 15.12.2009 22:05

Neviem či nájdeš lepšieho veterinára ako je pán Bútora z Nemšovej :yes: :smile:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

Veterinár - odborník na vyhodnotenie rengénu klbov a lakťov.

Poslaťod Ingarka » Štv 15.04.2010 18:09

Koho by ste doporučili na Slovensku, ako vyslovene odborného veterinára na kľby a lakte - rengény.
Psíčkari majú aj zlé skúsenosti, ked veterinár zrengénuje psa, bud zle alebo zle vyhodnotí snímky. A keď pes ide o mesiac znovu na rengén inému, už sú DBK a DLK nulky.
Ingarka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 640
Bydlisko: Marianka (Slovakia)

Re: Veterinár - odborník na vyhodnotenie rengénu klbov a lakťov.

Poslaťod jokejana » Štv 15.04.2010 18:18

Ingarka ja veľmi odporúčam Veterinárnu prax Ejmi - MVDr. Mláka, vyhodnocovateľ MVDr. Smatana. S polohovaním a snímkovaním sa doslova hrajkajú, aby to bolo čo najpresnejšie. Snímky ti ukážu a povysvetľujú ako má vyzerať dobre spravená snímka, vysvetlia čo čo je a ako to vyzerá. Prístup jednička s hviezdičkou :lol: Ono je naozaj dôležité, aby dotyčný veterinár mal v tom bohatú prax si myslím :no:
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: Veterinár - odborník na vyhodnotenie rengénu klbov a lakťov.

Poslaťod calwen » Štv 15.04.2010 18:19

Ja mam dobru skusenost s Talajkom - BA Karlova Ves
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Veterinárne ambulancie