Bratislava Rača - Zverland

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava Rača - Zverland

Poslaťod Mirka & Tyson » Pon 02.02.2009 21:06

Veterinárna klinika
ZVERLAND
Rustaveliho 11
831 06 Bratislava



e-mail: zverland@zverland.sk
t.č.: 02 – 44 88 24 65
mobil: 0905 652 505

Otváracie hodiny:
Po - Pi: 9°° - 19°°
So - Ne: 14°° - 17°°

Komplet info: http://www.zverland.sk
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Bratislava - Zverland Raca

Poslaťod Mirka & Tyson » Pon 02.02.2009 21:18

My tam chodievame od 2 mesiacov nasho psika, mame velmi dobre skusenosti, aj ked klinika patri k tym drahsim, jednoznacne je tu na mieste slogan, ze za kvalitu sa platit oplati :lol: ..
Pozitivne skusenosti mame najma s p. doktorkou MVDr. Katarínou Čentešovou a MVDr. Zuzanou Odráškovou a tiez aj personalom, patria medzi naozaj velmi trpezlivych a kvalitnych odbornikov, ochotnym pomoct aj o polnoci po telefone :no: ...
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Bratislava - Zverland Raca

Poslaťod Whip it » Pon 02.02.2009 21:30

pripajam sa, bola som tam sice len raz, no su tam velmi mile doktorky a sestricky ochotne poradit :yes: :jop: .
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Bratislava - Zverland Raca

Poslaťod mony » Uto 03.02.2009 10:56

So Zverlandom mám len samé pozitívne skúsenosti :yes: Chodím tam nielen s Aimee, ale aj s našimi dvoma kocúrmi a som spokojná. Ako Mirka píše, je to síce drahšia klinika, ale kvalitná. Láskavý a profesionálny prístup, dobre vybavenie. U mňa jednoznačná spokojnosť :jop:

Mirka & Tyson píše:Pozitivne skusenosti mame najma s p. doktorkou MVDr. Katarínou Čentešovou a [b]MVDr. Zuzanou Odráškovou[/b


Súhlasím a zároveň aj odporúčam :smile:
"Pes je jediné stvorenie na svete, ktoré vás miluje viac než seba." Josh Billing
mony
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 945
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod gabush » Pia 13.02.2009 13:26

Tiež musím len chváliť..
Ked som chcela dat psa kastrovat, znama mi povedala ze mam ist iba tam, ze tam je najlepsia doktorka tak som tam teda isla, a odvtedy chodim iba tam.. Doktorky aj sestričky su skvele, mile.. Klinika je krásna. S doktorkou Katkou Čentešovou sa poznam aj osobne a aj niektore sestričky tam poznam s jednou dokonca byvam :D

Čo som predtym chodila so psom k inemu doktorovy tak v uplne iny pristup.. Doktor predtym som mala pocit ze sa k mojmu psovi spraval ako ku kusu ziveho masa ale v Zverlande beru kazdeho ako svojho :)
Takisto tam chodim aj s kocurom ktory tam absolvoval tiez operaciu koli mocovim kamenom a skoro som onho prisla ale vdaka skvelej doktorke mam svojho kocurka stale pri sebe :))

Klinike som sa chcela odvdacit za skvelu starostlivost ktoru dostavaju moje zvierata tak som im spravila web - www.zverland.sk, odporucam pozriet, krasne fotky su tam :) a chistaju sa tam nove sekcie, takze odporucam sledovat!!
gabush
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod gabush » Štv 09.04.2009 11:55

Jarná akcia!! (apríl-máj)
Diagnostika endoparazitov!!!!

S príchodom jarných dní vychádzame s našimi zvieratkami viac do prírody. Veľakrát si neuvedomujeme riziko parazitóz, ktoré striehne na našich psíkov a mačičky a priamo či nepriamo aj na nás. Kdekoľvek v pôde čakajú vajíčka parazitov na svoju šancu. Pravdaže, väčšou koncentráciou psov a mačiek, hlavne na sídliskách, sa zvyšuje „zamorenie“ pôdy mikroskopickými vajíčkami parazitov.

Skoro 50% z trusov vyšetrených v našom laboratóriu bolo pozitívnych na prítomnosť parazitov!

Ponúkame Vám koprologické vyšetrenie, t.j. vyšetrenie trusu na prítomnosť vajíčok parazitov za polovičnú cenu (5Eur) počas mesiacov Apríl a Máj. Do 24 hodín Vám od nás obdržíte protokol o vyšetrení s obrazovou dokumentáciou. Na základe nálezu Vám odporučíme ďalší postup.

viac info na www.zverland.sk
gabush
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod Zaria » Uto 05.05.2009 10:24

jo jo .. my tam tiez chodime :lol: skoro ako domov :smile: ale nie.. chodime hlavne len za zuzkov ondraskovou ..ta nam vzdy pomohla a je jedna z mala tych co sa vazne do toho viznaju :yes:
Zaria
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod Sunny » Uto 12.05.2009 9:10

Tak pridávam aj ja moju skúsenosť - veľmi pozitívnu. Nabehla som tam s Mončou po nešťastnom úraze s očkom, nadrzovku im zabúchala na dvere :hi: Postarali sa o ňu super, doktorka MVDr. Lucia Šišková a sestrička Monika Mlčáková boli fakt milé, aj na vyplašenú Monču, aj na vystresovanú paničku :smile: O necelý týždeň sme tam skončili na operácii (amputácia chvosta) - MVDr. Katarína Čentešová ju operovala a skvelá práca, druhý deň po operácii Monča behala ako by jej nič nebolo. Cenovo to tiež nebolo nejaké hrozné. Takže chválim chválim chválim. (A Monča tam má ďalší fanklub veterinárov :heh: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod maggie » Štv 04.06.2009 10:57

aj my zatial len same pozitivne skusenosti,na tie endoparazity skutocne pozor teraz,aj moja mala drapla ani neviem kde pasomnicu....paci sa nam pristup,aj starostlivost,odbornost,dufam,ze to tak bude aj nadalej...potvora dostala dvakrat aj mlsku,takze myslim,ze aj jej sa tety doktorky pacia:-))
maggie
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 243
Bydlisko: bratislava

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod dia76 » Pia 05.06.2009 9:44

Aj ja mám veľmi pozitívne skúsenosti..vidieť tam lásku k zvieratkám, správajú sa milo, príjemne a pritom veľmi profesionálne. Sú to odborníčky so srdcom na správnom mieste :jop:
Odporúčam
Radšej život pod psa ako život bez psa...
dia76
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod askinko » Štv 25.06.2009 10:51

Zo srdca ďakujem, aj touto cestou, úplne celému kolektívu Veterinárnej kliniky Zverland za liečbu a snahu zachrániť môjho psíka, no žiaľ, zlá choroba zvíťazila :rip: aj nad vysokou odbornou profesionalitou MVDr. Čentešovej, MVDr. Ondráškovej, MVDr. Šiškovej a všetkých sestričiek. Ostal mi však ešte jeden psík a klinika Zverland je tá, kam s dôverou vždy prídem, keď bude treba. Môj druhým psík tam chodí veľmi rád :5:
askinko
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod Klaudia a Ťapka » Štv 23.07.2009 13:33

tak sem chodime odkedy sme si priniesli Ťapku domov, a sme moc moc spokojnééé :yes: :yes: :yes:
Pes ťa dokáže nahovoriť na čokolvek - bez slov. Pam Brown
pražská krysaříčka Ťapka,
http://www.tapkajka.estranky.sk
Klaudia a Ťapka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 236
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod Rehssi » Str 26.08.2009 12:56

Poradi mi niekto ako sa sem dostanem mhd? Tipujem to podla mapy na elektricku cislo 5 a zastavku Zahumenice. Je to tak OK? Prosim poradte, dnes tam idem zaniest maciatko
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod LiENKA » Sob 05.09.2009 18:32

vsetkymi elinami co idu do race.. cize 3,5, 16.. ak sa nemylim..
LiENKA
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2771
Bydlisko: Trondheim

Re: Bratislava Rača - Veterinárna klinika Zverland

Poslaťod gabush » Štv 10.09.2009 7:50

Ja chodím na detviansku (to je o jednu zastavku skor nez zahumenice).. je to v podstate asi rovnaky kus peso, od zastavky tak 5-10minut.
gabush
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 22

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie