Brno - Klinika Jaggy

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod livia333 » Ned 01.02.2009 11:54

Kontakt
Klinika JAGGY, s.r.o.
Komárovská 5, 617 00 Brno
tel.: 545 234 035, fax: 545 234 406
Internet: http://www.jaggy.cz
e-mail: klinika@jaggy.cz

Ordinacne hodiny
9.00 - 17.00 hod.
Otvorene nonstop, mimo tieto hodiny funguje na klinike pohotovostna sluzba 17.00-9.00 hod.

Tim veterinarov
* MVDr. Petr Šrenk, DVM, Dipl. ECVN
* MVDr. Jan Beránek
* MVDr. Aleš Tomek, Dipl. ECVN
* MVDr. Hana Jarešová
* MVDr. David Hanzlíček, DVM
* MVDr. Zuzana Řehořová
* MVDr. Věra Laptěvová
* MVDr. Jana Smolová (Zahradníková)
* MVDr. Marta Pekárková (t.č.rezid.Bern, Švýcarsko)
* MVDr. Jan Rybníček (externí spolupráce)

Specializacie
* Akutna medicína
* Anesteziologia
* Dermatologia, dermatohistopatologia
* Hospitalizacia
* Fyzioterapia
* Interna medicína
* Neurologia
* Ortopedia a chirurgia
* Artroskopia
livia333
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 341
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod johny5 » Ned 01.02.2009 13:22

Mozem tuto kliniku len odporucat.Skvely pristup k ludom aj psom,vyborna starostlivost,Velke odborne znalosti.Toto u nas nemaju ani v Kosiciach ci Trnave.....
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod mika » Uto 03.02.2009 20:36

Aj ja len odporucam. Vyborni odbornici, skvely pristup ku klientom aj zvieratam. A ako student na praxi som sa citila velmi dobre :yes:
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod livia333 » Štv 05.02.2009 1:49

Pristup mozem chvalit zatial aj ja. Velka ochota a ustretovost :jop: V piatok tam ideme, tak potom napisem aj nieco konkretnejsie.
livia333
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 341
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod Sana » Štv 05.02.2009 9:36

tato klinika je nieco neuveritelne, sli sme na prehliadku nedelu vecer o 9, lebo som mala skolu....Dr beranek, ziadny problem, e mailom mi odpoveda na otazky, a este bomba- operoval jej to podnebie a zistilo sa, ze nestaci, dalsia diagnostika ochrnutie hrtana bola so vsetkym zadarmo. (to som ani len nedufala, ved preco)
No a mala mu zaspavala v naruci, ked jje dal uspavacku...tiez som niekde nevidela...a mohla by som pokracovat.
Prečítam si pravidlá pre podpis!
Sana
BANNED
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 692
Bydlisko: Trencin

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod Sisulilinka » Štv 05.02.2009 19:50

Aj my tam musíme, napíšem potom postrehy, ale neprajem žiadnemu tvorovi taký stav, že sa tam už musia jeho páničkovia s ním vydať.Ale je to tam vraj :jop: .
Sisulilinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 360
Bydlisko: Pezinok

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod livia333 » Pia 06.02.2009 23:48

Sana uplne s tebou vo vsetkom suhlasim. Ja som ho napr. poprosila pri stanoveni diagnozy mojej fenky o mrknutie na RTG snimky, aby mi potvrdil ci vyvratil diagnozu a on mi dakoval, ze som mu poslala snimky :oo: :joint: Pri e-mailovej komunikacii som bola vzdy milo prekvapena, jednak rychlostou, ako odpoveda na maily a dalsia vec bola obrovska ochota. Ach, keby to aj u nas tak bolo...A dnes sme tam boli, bol zlatya celkovo, kazdy veterinar, kt. sa nam pritrafil do cesty sa pekne Ady prihovoril na klinike...Takze ak vaznejsi problem, urcite odporucam iba tam...nebyt jeho, necham si psovi vyoperat hlavicu stehennej kosti, kvoli diagnoze stanovenej v TT. :prd: esteze, som si povedala, ze to chcem mat potvrdene este inym veterinarom a zacala som hladat...Takze mna uz do TT na kliniku nikto nedostane :vykricnik:
livia333
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 341
Bydlisko: Bratislava, Dúbravka

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod johny5 » Uto 10.02.2009 22:59

Ja som tam dal operovat svojho psa.ked som dosiel po telefonickej konzultacii problemu na recepcii alebo ako to nazvat mi myslim ze to bola manzelka doktora Shrenka uvarila kavu a vsetci nas obskakovali ako prezidentov.Prebrali sme diagnozu osobne precitali spolu RTG a dohodli sa na operacii.Fakt nemozem povedat na nich kriveho slovka.Po tyzdni som si prisiel pre milacika a taka mlada zrejme praktikantka mi ho nechcela ani dat ze si ho tak oblubila lebo vraj tak poslusneho psa tam dlho nemali.Vsetci doktori sa s nim este prisli rozlucit.Normalne som mal slzy v ociach.Stalo to kopu penazi ale stalo to za to.Proste ak budem mat zase vazny problem co sa dufam nestane jednoznacne idem do Brna na Jaggynu....
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod Basha » Uto 10.02.2009 23:15

No podla toho co citam, pocujem o Jaggy a ked nam raz Beranek a Shrenk boli prednasat, tak sa tesim ak sa tam dakedy dostanem na prax... :lol: Odtial ma vylakaju uz len tak na inu navnadu...kliniku koni... :heh:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod štaflik » Str 11.02.2009 12:13

Ja som bola na konzultácii s MVDr. Beránkom. Ako so študentkou sa so mnou rozprával trištvrte hodinu úplne grátis, veľa mi vysvetlil, poradil...zlatý človek a budem ho vždy odporúčať. Povedal mi aj niečo veľmi nepríjemné, ale povedal to formou, ktorá neurazila...povedal, že keby tá moja suka bola jeho (vtedy mala 7mesiacov a dyspláziu 4/4 :plac: ), tak by ju utratil, lebo by mu taký pes bol skrátka nanič...ale dodal, že ma za ten boj veľmi obdivuje a že by v tomto bol rád ako ja....takže mi to zlomené srdce nakoniec aj ohrial :hi:
a chválabohu....povedal nepravdu :lol: povedal, že okolo roka života mi suka ochrnie a mám sa pripraviť na najhoršie. No a o mesiac má kočka tri rôčky a behá ako zajac :jop:
There is a pleasure in the pathless woods.
There is a rapture on the lonely shore.
There is society, where none introduces.
By the deep sea, and music in its roar.
I love not man the less, but Nature more...
(Lord Byron)
štaflik
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod Sisulilinka » Štv 12.02.2009 19:09

My sme tam boli dnes, je to tam fakt super, nič nezanedbajú, sú milí, všetko preverujú a nič nenechávajú na náhodu, len keď my sme tam išli so zlomenou nohou a vrátili sa aj so zlomenou nohou, lebo po ich internom vyšetrení to bol najmenší problém, tak tú ich profesionalitu a precíznosť neviem ešte rozdýchať.Ako sú :jop: ,ale my sme dopadli veľmi zle, preto.Teda sučkina diagnóza /dirofilarioza,srdcová forma/.Dostali sme facku z jasného neba,ale ďakujem im za to.U nás nikto na nič neprišiel, všetko bolo O.K., až tam mi povedali, čo nemuseli, že už jej to "odsýpa".Musím to ešte rozdýchať, ale uznávam, sú profíci, ak dožije, o mesiac tam ideme zasa a dúfam, že ma aj ona, aj oni výsledkom potešia viacej ako teraz.
Sisulilinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 360
Bydlisko: Pezinok

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod johny5 » Uto 17.03.2009 4:50

Snad to dopadlo s tym tvojim psikom dobre sisulilinka
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod wildrane » Uto 17.03.2009 7:56

sisulilinka držím Vám palce. Dufám, že o mesiac napíšeš lepsšiu správu
"Nie je na svete lepšieho psychiatra, než je šteňa olizujúce vám tvár."

http://www.wildrane.szm.sk

Obrázok
wildrane
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485
Bydlisko: Likavka

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod Sisulilinka » Pia 20.03.2009 15:28

Offtopic: Ďakujem všetkým, moja baba sa drží, rakovinu nepotvrdili ani nevyvrátili, trápime sa s dirofilariózou v spolupráci s Jaggy a univerzitou v Brne
Sisulilinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 360
Bydlisko: Pezinok

Re: Brno - Klinika Jaggy

Poslaťod Slawin » Pia 20.03.2009 17:56

tak ako tak vidim...pojdem s tymi mojimi snimkami RTG do AHAvetu a aj sem.. :yes:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie