Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Bratislava Podunajské Biskupice - Planet

Poslaťod Bibiana » Pia 30.01.2009 20:06

Veterinárna klinika Planet


Adresa: Popradská 32, 82106 Bratislava
Lokalizácia: Podunajské Biskupice
Spoje: 201, 202 zastávka Priekopnícka
Telefón: 02 455 21 224
Pohotovosť: 0903 563 960
Mobil: 0903 563 960
Email: karel.hudec@gmail.com
Webstránka: http://www.klinikaplanet.zzz.sk
Jazyky: anglický, nemecký, francúzsky, ruský
Vet. tím: MVDr. Karel Hudec, MVDr. Ľubica Mikulášiková, MVDr. Katarína Vráblová, MVDr. Mikuláš Petrovits, MVDr. Hana Hudecová, MVDr. Ivan Šidík, Veronika Ambrová

Ordinačné hodiny:
Pondelok- Piatok: 10:00- 19:00
Sobota: 14:00- 16:00
Nedeľa: 09:00- 11:00

Pohotovosť 24 hod (s príplatkom)

Druh praxe:
* Malé zvieratá
* Plazy
* Exotické vtáctvo

Služby
* Čipovanie
* Vystavenie Petpassu
* RTG
* Čistenie zubov ultrazvukom
* Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi


Veterinárna ambulancia Planet

Adresa: Toryská 5/A, 82107 Bratislava
Lokalizácia: pod panelákmi oproti garážam
Spoje: 201, 202 zastávka Toryská
Telefón: 02/ 455 25 071
Jazyky: anglický, nemecký, francúzsky, ruský
Veterinárny tím: MVDr. Karel Hudec, MVDr. Ľubica Mikulášiková, MVDr. Katarína Vráblová, MVDr. Mikuláš Petrovits, MVDr. Ivan Šidík

Ordinačné hodiny:
Pondelok, utorok, štvrtok, piatok: 14:00- 18:00
Streda: 08:00- 12:00

Druh praxe:
* Malé zvieratá
* Plazy
* Exotické vtáctvo

Služby:
* Čipovanie
* Vystavenie Petpassu
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Bratislava- Veterinárna klinika Planet

Poslaťod Bibiana » Pia 30.01.2009 20:13

Noo.. Do tejto ambulancie som chodila zväčša po atestáciu na výstavu. Pri jednej kontrole pred pár rokmi p. doktor "zistil", že má Falco chlpaté srdce. Samozrejme, vystrašená, som si s ním hneď dohodla termín RTG a tam sme sa stretli. RTG bolo hotové, ujo rontgenovač povedal, že srdiečko je krásne čisté a došiel p. doktor a povedal, že hm chlpaté teda nie je, ale niečo tam určite bude, lebo niečo sa mu nepozdáva. Falik na tom RTG vypustil xyz ton srsti, všetko bolo biele, bol to pre neho úžasný stres- taký, že naozaj na nejaký ten infarkt by to bolo. Dohodli sme si termín ďalšej návštevy, kde sme mali uvažovať, čo ten pes má so srdiečkom. No čo doktor nechcel, medzitým som pri venčení stretla iného venčiteľa a posťažovala som sa mu, že čo to s nami zase je. Ujo sa na mňa pozrel, zasmial sa a povedal: Aj vy? Odkedy chlpaté srdce diagnostikoval môjmu psovi už som stretol asi ďalších 10 ľudí.. Po nejakých rokoch sme boli nezávisle na tom na nejakom vyšetrení, kde sa zistilo, že Faličko ma srdíčko krásne, na svoj vek a svoju veľkosť aj pekne zachovalé, bez najmenších náznakov problémov.. Tak ja neviem.. Keď potrebujem niečo kúpiť alebo súrne potrebujem atest, či odvážiť psíka ambulanciu využijem, ale už radšej všetko s odstupom :lol:

Aha a ešte jedna skúsenosť. Jeden rok nám iný doktor zabudol do očkováku hodiť podpis (nálepka, dátum aj pečiatka bola) k zaočkovanej besnote. A jeden z mladých veterinárov mi odmietli dať atest, vraj bez podpisu to je neplatné, čo ak.. Čo ak čo? Čo ak som si to zaočkovala sama? :ach: No nič, na inej klinike s tým problém nemali, ale tak chápem, že mladý chalan, čo asi začínal, nepotreboval si robiť stresíky.. :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod Eva K. » Pon 02.02.2009 17:16

S touto klinikou mám tiež skúsenosti a to nie dobré.
Máme firmu v Podunajských Biskupiciach a mali sme tam strážneho NO. Ráno sme prišli do práce a Jas strašne
krvácal na prednej nohe. Keď som zastavila ako tak krvácanie, zistila som, že má dorezanú celú prednú nohu.
Hádali sa cez plot s pitbulom a jemu sa šmykla pod plot noha a pitbul chytil a nepustil. Mal prekusnutú nohu a ešte celú dorezanú od vlnitého plechu. Tak som zavolala o 7,30 na túto kliniku, keďže je to najbližšie, či ho môžeme
doviesť, lebo stratil veľa krvi a prvá otázka bola, či ho chceme utratiť. Ak nie, tak aby sme prišli po 10. hodine.
Tak takýto prístup majú.
Chcela by som byť svojim psom.
Eva K.
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 350
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod Fraga » Pon 02.02.2009 20:37

Evi prepač viem, že to nie je na smiech, ale neda mi to. Ujo chcel asi ušetriť na injekcii. Alebo to myslel tak, že ak 7,30 nechceš, tak o 10,00 budeš musieť :pac: kokos to je ale prístup :ua:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod Kaira@Lucia » Uto 03.02.2009 12:32

s touto klinikou mamedost skusenosti.. dobre aj zle... dobre ale iba s jednym doktorom(myslim ze sa vola MVDr. Mikuláš Petrovits) kt. naozaj vie poradit.. potom este jedna(myslim ze MVDr. Katarína Vráblová) co jej robila take bez RTG vysetrenie dyzplazky je celkom v pohode.. ale s ostatnymi dobre skusenosti ee... najvecsie minus je ze su brutalne drahy.. za RTG jednej macacej nohy sme platili skoro 1000Sk... ked sme sa boli spytat kolko by to stalo u inej zevraj len 300.. a potom za sterilizaciu macky chcu okolo 4000Sk vraj.. neviem ako kolko to stoji ale nam sa to zda trosku vela.. ale zatial nam tam nezabili ani jedno zviera a ani im nijak vazne neublizili... a tych nasich zverov tam bolo uz dost...
jediny sposob ako si za peniaze kupit lasku je kupit si psa..
www.kaira.websnadno.cz
Kaira@Lucia
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 348
Bydlisko: Most pri Bratislave

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod Fraga » Uto 03.02.2009 13:15

známa davala sterilizovať mačku nimulý rok a platila 1500 neviem ale kde :nwm:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod Phoebe-lubipapat » Uto 21.07.2009 16:04

my tam chodime a sme celkom spokojne s pristupom i liecbou.
davala som ju tam aj sterilizovat a krpec je vitalna zdrava a zivsia ako predtym :jazyk:
Och, nech uz je viiikkeeeend!!
Phoebe-lubipapat
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod hriva » Uto 28.07.2009 20:26

ja mam na tuto kliniku vcelku dobry nazor, mojho psika tam dostali z dost tazkej parvovirozy.... :smile:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod bosorka3113 » Uto 26.01.2010 20:11

Na tuto kliniku chodime aj my... Mam z nej zmiesane pocity. Kazdi z nich ma iny nazor, jeden my povie ze je to alergia na granule a dalsi, ze ma moc maly vek na to aby to bola alergia... Tak isto aj pri odcerveni Otikovmu surodencovi povedali inak ako treba odcervovat a mne inak a este chudatku aj pri nechtikoch zastrihla viac ako mala :-( Ale dobre skusenosti mam s doktorom Petrovitsom tak niak sa vola. Ak prejde hnacka z toho prasku na podporu mikrofory tak vam potom napisem ci som spokojna s nimi este stale, alebo uz nie. A to ze su drahy je pravda, su nenormalne predrazeni...
Prečítam si pravidlá pre podpis!
bosorka3113
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod bosorka3113 » Sob 06.02.2010 14:33

Taaakze prasok na mikrofloru vyvolal este vadsiu hnacku nakolko obsahoval morske riasy o com som nevedela a veterinarovi som povedala, ze ich nemoze bo z nich nam zacal hnackovat, nakolko sme mu dali krokodila na cistenie zubkov, ktory obsahoval riasy a on nam dal taky prasok, nakopat ho do zadku ...takze ja zacinam byt velmi nespokojna s touto klinikkou :-(
Prečítam si pravidlá pre podpis!
bosorka3113
Okoloidúci
 
Príspevky: 14

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod lucka827 » Str 10.02.2010 16:12

ani ja nemam s touto klinikou az take dobre skusenosti. Boli sme tam s nasim labradorom asi tak v septembri, pojedal nam strasne rad zelene paradajky, tak som myslela ze sa priotravil, lebo bol strasne apaticky a 7 x nam vracal. Pozdejsie sme zistili, podotykam niekde uplne inde, ze po ockovani ma byt psik v klude a mal by odpocivat, my sme boli po ockovani cely den na zahrade, kde lietal a behal a pozieral paradajky. Isli sme tam po 22.00 takze sme museli platit poho priplatok. Ked som videla s akou ochotou a vyrazom ide, hned som pochopila ze odidem o vela penazi lahsia. Pan doktor prehmatal brucho, skonstatoval ze ma vysoku peristaltiku criev, dal mu nejaku injekciu na utlmenie bolesti, predasl granule eukanuba intestinal a zaplatili sme 1500 skk. Nasli sme si ineho veterinara, ktory nas zobral na silvestra o 24.00. A pomohol. Psik bol presileny, mal triasku, svaloviciu a nevedel vobec stat na nohach. ked volame a povieme poznavaci znak silvester, hned vie kto vola :lol:
lucka827
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod karolina123 » Str 04.08.2010 0:42

Mila takzvaná moderatorka Bibiana :lol: , myslim si, ze nemas dostatocne skusenosti s touto veterinarnou klinikou na to,aby si mohla podavat referencie. Je velmi zaujimave,ze dokazes pisat referncie aj inym veterinarom, dokonca aj mimo BA :smile: . Nabuduce ked budes pisat dalsi pribeh,tak ho sprav viac uveritelnym,pretoze termin chlpate srdce nie je a bola by velka nahoda,keby aj dalsi 10 pacienti boli rovnako diagnostikovani :). Je smutne,ze konkurencia vyuziva slobodne forum na poskodenie mena inym veterinarom... a to nie je pripad len tejto kliniky. Keby to nebolo slobodne forum,tak by si to ludia nedovolili,pretoze by inak by boli zazalovani, takto si pisu co chcu. Ale aj napriek tymto rozpravkam ako napr. Chlpate srdce :lol: , kliniky nestracaju klientov,pretoze ti maju ine skusenosti...
karolina123
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod Basha » Str 04.08.2010 20:00

Offtopic: Karolina123, mozno Bibiana nema vela skusenosti s touto klinikou, ale ty nemas zas taky velky prehlad v medicine, termin chlpate srdce existuje - odborny nazov "cor villosum" :no:
"život se nepočítá na množství nádechů a výdechů, ale na chvíle, které berou dech!"
Basha
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2063
Bydlisko: Bratislava

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod karolina123 » Štv 05.08.2010 11:29

Ano a vyskytuje sa to u krav, takze ak prisla Bibiana s kravou,tak je ta diagnoza mozna...
karolina123
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Bratislava - Veterinárna klinika Planet

Poslaťod Bibiana » Pia 06.08.2010 1:11

Offtopic: Milá Karolína :smile:
Skúsenosti možno naozaj nie sú dostatočné, pretože mi k názoru stačili aj tie, ktoré som nadobudla za tých pár návštev. Nevedela som, že referencie môžu podávať len vybraní ľudia (i keď samozrejme najlepšie by bolo, keby iba tí spokojní), opísala som svoju skúsenosť takú aká bola, keďže ako si sama napísala, je to slobodné fórum, kde my laici zdieľame svoje názory, postrehy či myšlienky. Nie som rozprávkar, aby som si domýšľala príbehy (a tobôž nie pre odstrašenie konkurencie- preboha a akej, ja nie som veterinár a nikdy ním ani nebudem). Chlpaté srdce nám naozaj diagnostikované bolo (a teda o to horšie, keď toto "ochorenie" pri psoch neexistuje), inak by ma také slovné spojenie ani len nenapadlo. Mimochodom, ako som napísala vo svojom príspevku, o ďalších 10tich psoch mi rozprával pán, ktorého som stretla pri venčení- netuším či si to niekam zapisoval alebo či to bolo len obrazné. Takže snáď sa tu nebudeme obháňať slovíčkami.
A naozaj neviem, čo je zaujímavé na tom, že som navštívila aj iné veterinárne kliniky či ambulancie mimo BA, hádam mám ako slobodný človek voľnosť a slobodu výberu odborníka, ktorý bude dohliadať na zdravie a spokojné žitie môjho psa.
Som rada, že klientov aj napriek mojej zlej skúsenosti máte a dúfam, že počet pozitívnych reakcií bude len a len stúpať. Mojím cieľom nebolo majiteľov odplašiť, len sa podeliť o doslova "zážitok".
Bibiana
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie