Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod calwen » Pia 30.01.2009 14:44

MVDr. Juraj Frey

Sládkovičova 11, 90201 Pezinok

Druh praxe:
Malé zvieratá
Exotické vtáctvo
Veľké zvieratá
Kone


Ordinačné hodiny
deň od do prestávka
Pondelok 15:00 18:00
Utorok 10:00 18:00 12:00-15:00
Streda 15:00 18:00
Štvrtok 10:00 18:00 12:00-15:00
Piatok 15:00 18:00
Sobota 08:00 10:00


Služby

Čipovanie
Vystavenie Petpassu
RTG
USG
Biochemické a hematologické vyšetrenie krvi
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Fraga » Pia 30.01.2009 15:06

Len dobré skúsenosti :lol: náš dvorný ujo veterinár č. II. :ahoj:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod calwen » Pia 30.01.2009 15:09

Ja som u neho bola len dvakrat...samozrejme s Geraltom :ach: ...no skusenost dobra.
Frajer k nemu chodi uz dlhsie so vsetkymi psami a su spokojni :smile:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Fraga » Pia 30.01.2009 15:16

Ešte dodám, že náš dvorný ujo veto č. I. už prax nevykonáva (k nemu chodíme už len konzultovať) :ahoj: aby bolo jasno prečo Dr. Frey č. II. :ahoj:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Bibiana » Pia 30.01.2009 15:19

Odkedy mi p. Frey povedal, že keby bolo na ňom tak by toho psa (rozumej môjho) dal hneď utratiť a zápal žalúdka a čriev chcel bez akéhokoľvek vyšetrenia liečiť kuracím mäsom s ryžou, sa tým dverám vyhýbame :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Lucifer » Pia 30.01.2009 20:24

Kedze ja som z CHS p. Freya kupila mojho bradaca Ronyho, bol samozrejme aj jeho dvornym vetom az do posledneho mesiaca jeho zivota, ked som kvoli roznym vysetreniam, na ktore p. Frey uz nemal prislusne vybavenie musela prejst k Svihranovi, ako to spominam v druhej teme. Ja na neho nemozem povedat ani kriveho slova, aj ked je samozrejme, ze moja maximalna dovera v nom pramenila aj z toho, ze bol Rony pes z jeho odchovu... :no: Druha pravda je, ze Rony bol tak uzasne zdravy a huzevnaty pes, ze som jeho chovatela a veterinara v jednej osobe videla len 1x do roka a to na povinnom ockovani :lol: Aj ked mnohi tvrdia, ze on je taky typicky povodny "dedinsky" veterinar, osobne si myslim, ze je naozaj velky profesional, aj ked Bib Tvoj nazor Ti vobec neberiem, lebo on ma naozaj taky "zvlastny" typ humoru niekedy hraniciaci az so sarkazmom :lol: Mojej kamoske ako jediny dokazal zachranit kocura, ktoremu rozparala brucho brazilska fila a trcali mu vsetky vnutornosti...On jediny jej povedal, ze sa ta rana nesmie zasit (naco ona vtedy samozrejme pozerala s velkym udivom a nevolou), ze musi zostat otvorena, aby sa scelila prirodzene...A do mesiaca bol kocur fit :jop: Asi pred 3 mesiacmi som bola pozriet p. Freya osobne a stravila som v jeho ambulancii velmi prijemne 2 hodiny...Zaspominali sme si na Ronyho, pokecali...Jedine, z coho som bola mierne v soku bolo, ze za ten cas k nemu prislo cca 13 psov a z toho iba jeden na ockovanie, vsetci ostatni boli dost chori... :plac: Vtedy si clovek uvedomi, ake je to strasne, ze tie chudata psy trpia uz takymi istymi neduhmi ako ludia...No dobre, dost bolo eseje... :ach:
When you bring a dog into your life, don’t just think of what you want from him. Think first of what he needs to make him happy. (Cesar Millan)
Lucifer
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1303
Bydlisko: Dunakiliti - Hungary

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Bibiana » Pia 30.01.2009 20:44

Haha, to si Lucif vystihla- typický dedinský veterinár.. Ale ako som mala možnosť zatiaľ porovnať tak som si všimla, že dosť závisí na tom, či dotyčného pozná alebo nie.. I keď to sa nedá nejako extra vyčítať, keďže tak už funguje asi všetko. Offtopic: A vieš ten humor.. Keď ti pes schudne o 10 kíl, prestane žrať a vyzerá ako smrtka čo ledva chodí tak je naozaj vtipné, keď ti povie, že tomu psovi by bolo lepšie keby skapal :no: Momentálne nemám pocit, že by mu niečo chýbalo :smile: Ale samozrejme, ani ja ti tvoj názor neberiem, ono sú tie protichodné reakcie na vetov dosť časté :ahoj:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Fraga » Pia 30.01.2009 22:22

Mne sa desne pači ten pohodový prístup. Zapne si CD, hava osloví pohladká a potom začne. A hlavne, žiadna diagnoza ho neotravuje. Mam rada pohodových veterinárov - kluďasov ako bol aj Dr. Fajnor. Proste veto, ktorý ma takýto prístup k psovi je u mna veto. :yes:
Jediný psík, ktorý má o sebe ešte vyššiu mienku, než jeho pyšný majiteľ, je jazvečíček ;o)
Obrázok
Keď ti život ponúka citrón, vypýtaj si tiež soľ a tequillu...
Fraga
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4437
Bydlisko: BA

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Mirka & Tyson » Pon 02.02.2009 22:03

No ja som zostala svojou nedavnou prvou navstevou u p. doktora mierne vysokovana ... uz len tym, ze ambulanciu mal otvorenu spolu s cakarnou a skor mi to pripominalo navstevu u mojej babky ako vo veterinarnej ambulancii .. prisla som sa len informativne spytat, co si mysli o zacervenanych miestach na labkach mojho hafa, ten pozrel na tie nozky z 1,5 m vysky a hned povedal, ze mam zaplesneneho psa (podotykam, moj pes ma hygienu ako ani niektori ludia ee a je postelovy haf) a ze z noh si to zanasa do usi a preto ma problemy aj s usami (tie ani nepozrel, len ja som poznamenala, ze mava casto zapal usi), predal mi 2 masticky + kvapky do usi, ktore obsahuju kortikoidy, a aj ked som mu povedala, ze moj pes kortikoidy nesmie kvoli demodexu, ktory mal ked bol malinky, aj tak ma odbil, ze demodikozu maju len stenata a ze to nic nie je !!!! :aaa: .. zaplatila som za tie lieky 30 euro (som hlupa, nevedela som ako mu povedat, ze ich nechcem) a hned po prichode domov ich hodila do kosa ...
Myslim, ze to bola moja prva a posledna navsteva u p. Freya (nikdy nehovori nikdy, ale dobrovolne tam uz na ziadnu konzultaciu nepojdem nikdy)
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Breoska » Uto 21.04.2009 23:36

Ja som tiez bola nespokojna s pristupom "pana pohodoveho veta"... Tak sme skusili konkurenciu a to p. Miklosovicovu - ta je super, aj ambulancia nadstandartne pekna len ma draheho ortopeda-externeho. Tak nakoniec chodime do TT a sme veeeeeeeeeeeelmi spokojny. Je to sice trosku daleko ale nechodime tam zas az tak casto :D
Breoska
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: Senkvice

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod nikolletttka » Str 20.05.2009 21:03

no ja som na doktora Freya vela dobreho nepocula :nwm: ale zas to je asi individualne, ale preto som si radsej vybrala kliniku v TT...
nikolletttka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 972
Bydlisko: Bratislava

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Petulko » Ned 15.11.2009 22:08

Mirka & Tyson píše:No ja som zostala svojou nedavnou prvou navstevou u p. doktora mierne vysokovana ... uz len tym, ze ambulanciu mal otvorenu spolu s cakarnou a skor mi to pripominalo navstevu u mojej babky ako vo veterinarnej ambulancii .. prisla som sa len informativne spytat, co si mysli o zacervenanych miestach na labkach mojho hafa, ten pozrel na tie nozky z 1,5 m vysky a hned povedal, ze mam zaplesneneho psa (podotykam, moj pes ma hygienu ako ani niektori ludia ee a je postelovy haf) a ze z noh si to zanasa do usi a preto ma problemy aj s usami (tie ani nepozrel, len ja som poznamenala, ze mava casto zapal usi), predal mi 2 masticky + kvapky do usi, ktore obsahuju kortikoidy, a aj ked som mu povedala, ze moj pes kortikoidy nesmie kvoli demodexu, ktory mal ked bol malinky, aj tak ma odbil, ze demodikozu maju len stenata a ze to nic nie je !!!! :aaa: .. zaplatila som za tie lieky 30 euro (som hlupa, nevedela som ako mu povedat, ze ich nechcem) a hned po prichode domov ich hodila do kosa ...
Myslim, ze to bola moja prva a posledna navsteva u p. Freya (nikdy nehovori nikdy, ale dobrovolne tam uz na ziadnu konzultaciu nepojdem nikdy)


No to mas tazke, mal som podobny problem so psikom, cely bol zaplesneny napriek tomu ze spava len v posteli, po vonku chodi v topankach a pri navrate mu vzdy umyjem nozicky aj podvozok... hygienu ma neskutocnu a napriek tomu sme sa tej plesne nevedeli zbavit, stale sa to obnovovalo. Nakoniec na klinike v Brne prisli na to ze to ma pes odo mna, nakolko som od niektorej zo svojich partneriek chytil plesen v genitalnej oblasti a rozsirilo sa to aj na psika. Skus popatrat aj tymto smerom, mozno sa ti stalo nieco podobne. Inak bol to neskutocny boj, museli sme vydezinfikovat celu domacnost, postel a matrace spalit spolu s kobercami a cely byt postriekat Biopirxom a Savom. Este sa nam do toho pridruzili svrab, roztoce a filcky... no co ti budem hovorit. A to som navstivil vsetkych veterinarov v Pezinku a okoli a nic, aj som kade tade telefonoval a vysledok ziadny. Ale vsetko je uz ok, vlasy mi uz dorastaju a oj opadana koza mojho psika uz vyzera lepsie.
Petulko
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod Mirka & Tyson » Str 18.11.2009 17:29

Petulko, hlavne, ze si od svojho psika nedostal herpes virus :no: :aplause:
Mirka & Tyson
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1238
Bydlisko: Modra

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod clorexyderm » Sob 13.03.2010 21:41

no ja som si u pana Freya dala urobit RTG klbov mojej fenky. a pocit mam prinajmensom zvlastny. prva vec bola ze ked sme doficali na prvy dohodnuty termin on sa nedostavil. ked sme prisli na dalsi krat pristupil k mojmu psovi pichol ho po chvili pes zacal zaspavat, kebyze sa neopytam ze ci ma zaspavat tak ma ani neinformuje. a dost ma vydesilo ze jednu macku tam ockovali dvaja ludia to by som na mieste tej majitelky asi otvorila usta. bolo to nieco ako holubnik.
clorexyderm
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9

Re: Pezinok - MVDr. Juraj Frey

Poslaťod mika » Pon 15.03.2010 19:21

Offtopic: Akoze ju drzali dvaja pri ockovani? Ci ako
mika
Hafan
 
Príspevky: 602

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie