Banská Bystrica - BBVET

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Veterinári-páni doktori

Poslaťod kikula22 » Sob 23.02.2008 10:16

No my chodíme len ku jednému.
A sme spokojný.
Vzdy dá Bubovi daku maškrtu a vidno že vie dobre zaobcházať som psíkmi. :jop:

http://www.bbvet.sk/ Ujo Maňko a teta Maňková :lol:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod kikula22 » Pia 30.01.2009 10:42

Obrázok

Veterinárna ambulancia BBVET


Adresa: Na úbočí č.5, 974 01 Banská Bystrica časť Podlavice.

Tel.: 048 / 414 89 32

Mobil: 0905 944 079

e-mail:
bbvet1@seznam.cz
bbvet@bbvet.sk

http://www.bbvet.sk

Ordinačné hodiny

Pondelok : 9.00 - 18.00
Utorok : 9.00 - 18.00
Streda : 9.00 - 18.00
Štvrtok : 9.00 - 18.00
Piatok : 9.00 - 18.00
Sobota : 8.30 - 11.30


Veterinárny tím:
MVDr. Róbert Maňko
NMVDR. Zuzana Maňková
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica- BBVET

Poslaťod kikula22 » Pia 30.01.2009 10:46

Skúsenosti mám len tie najlepšie. :smile: Veterinárnu ambulanciu majú práve vo svojom dome takžé sú v dispozícii aj ,, o polnoci" . My tam chodíme s Bubom a páči sa mi prístup aj zariadenie. Vidno že im na ich pacientoch aj záleží. :smile: Je u nich k dispozíci aj sono, rtg atd... :lol:
Chodíme ku nim aj s fenkou GR ktorá už bola po dohryzení psom aj operovaná. A všetko dopadlo dobre, dobre sa o ňu postarali :smile:
Takže moje skúsenosti len dobré.
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica- BBVET

Poslaťod julieta » Pia 30.01.2009 12:46

Tiez sme u nich parkrat boli.. Perfektne vybavenie, je to vsetko pokope a dobry pristup doktorov.
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod Brona » Sob 31.01.2009 19:47

Skvely pristup, velmi dobre vybavenie ambulancie. Ochota pomoct aj v krizovej situacii. Bezala som tam so sukou v hypoglikemickom soku, dali ju dokopy a teraz sa uz tesi v novom domove :smile:
Brona
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128
Bydlisko: Košice

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod 9niki&angie9 » Uto 17.03.2009 21:32

no musim potvrdit.. super pristup, prostredie. Verlo odporucam. ovelááá lepsie ako nas minulý doktor.
:jop: aj mala sa tam citila dobre.. :smile:
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod julieta » Uto 17.03.2009 22:44

Aj my tam uz chodime....sme velmi spokojny s pristupom a ochotou pomoct aj mimo pracovnych hodin... no a najlepsie je, ze maju cele vybavenie pokope....
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod katkam » Str 18.03.2009 8:39

ja tam chodim už nejaký ten rok ...ani tak nie ja :smile: ako celé moje zverstvo :jop:
katkam
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 263
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod 9niki&angie9 » Str 18.03.2009 20:03

no az na to ze sme tam prisli z vyrazkami a zapchatymi analnymi zlazami a doktor nam zakazal jest vseko a dal nam granule PROFILUM ze len to a vodu moze. a ked som si doma precitala zlozenie.. hotovo.. od BHT BHA az po sol!! vyhadzujem!! na zakroky a osetrenie su super ale ohladom krmiva a vyziivy radsej nie,,
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod julieta » Str 18.03.2009 20:38

9niki&angie9 píše:no az na to ze sme tam prisli z vyrazkami a zapchatymi analnymi zlazami a doktor nam zakazal jest vseko a dal nam granule PROFILUM ze len to a vodu moze. a ked som si doma precitala zlozenie.. hotovo.. od BHT BHA az po sol!! vyhadzujem!! na zakroky a osetrenie su super ale ohladom krmiva a vyziivy radsej nie,,


kvalitnu radu na granule necakaj od ziadneho veterinara... bude preferovat len to, co distribuuje.. ked sme boli v BB vete pred 2 rokmi so zazivacimi tazkostami tak nam doporucil len 3 znacky.. eukanubu, proplan, royal canin...vidim ze rozsirili obzor :smile:
pri granuliach sa spolahni sama na seba, na rady od inych skusenych ludi. aj ked p. Manko je odbornik na vyzivu. Tusim som ho raz videla aj v Kynologickej revue a prednasal na nejakom pedigree skoleni.
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod 9niki&angie9 » Pia 20.03.2009 0:01

no teraz tam mal RC a Profilum. takze tak . odbornik asi nieje alebo je odbornik len na sponzorske granule.. myslela som ze su dake speci na problem ale to by sa jej asi esste zhorsilo dala som jej to 1 den 4 davky a vypila tolko vody ako za tyzden a zacalo jej smrdkat z papulkky.. takze off.. pedigree??
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod syu » Ned 22.03.2009 17:55

a co hovorite cenovo????ja sa pytam este som tam nebola ale mam to blizko...co takto napr rocne ockovanie?alebo cipovanie psa?????hm???dakujem za nejake odpovede :poklona:
syu
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod julieta » Ned 22.03.2009 18:06

syu, ja som cenovo velmi spokojna... my sme tam vzdy platili menej ako u niektorych veterinarov vo zvolene a v BB....na to ako to maju vybavene (by som povedala ze nadstandardne) su ceny prijatelne.... takze u mna spokojnost :no:
julieta
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 674
Bydlisko: Zvolen

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod syu » Ned 22.03.2009 18:21

dakujem to mi staci aj ked by som prijala aj nejake konkretne sumicky :jop:
syu
Nováčik
 
Príspevky: 30

Re: Banská Bystrica - BBVET

Poslaťod 9niki&angie9 » Štv 09.04.2009 10:12

no taze menim názor na tuto kliniku a uz tam nepojdem!!!!! :hmm: :hmm: :hmm:
uplne ma sklamali.. takze mala ma vyse 4 mes, rano som jej nasla kliesta, este namame doma klieste, tak sme isli pred robotou k nim nech nam to vyberu. otvaraju o 9, mi sme prisli 8.35 a pani akurat zametala terasu tak sme ju poprosili ci by nam ho mohli vybbrat, tak na nas cumela jak na debilov a krutila hlavou ze nie ze musime pockat ze majju otvorene od 9!! my ze nemozeme cakat tak hodila metlu a isla zavolat muzá s výrazom ze co od nich chceme.. po 3 minutach vysla a povedala ze musime pockat ze pride muz.. bolo 50 ked vysiel telefonoval, pustil nas do cakarne a isiel sa prezliect zobral nas 58 cize o 9 kedy otvaraju.. :hmm: my sme mali byt o 9 v robote.. ale ok!!to nieje vsetko.. pozrel kliesta vydezinfikoval chytil pinzetou poktutil 2-3x a vytrhol.. :hmm: hlavicka ostala dnu.. takze si isiel po skalpel a tým jej to tam mordoval a vyslkrabaval chudatko sa triasla a knucala :plac: a potom jej pichol antibiotika.. :hmm: povedal ze za 48 hodin mame prist na kontrolu, mala po prichode domov spala cely den este aj ked sme prisli, nechcela ist poriadne ani vonku, bola ako..no nevladala nic..mala tam chrasticku,, na druhy den bolo lepsie trochu uz sa chcela aj hrat.. isli sme na kontrolu a tam jej pichol dalsiu davku antibiotik. sme sa tam hadali ako :censored: nesuhlasila som s tym, ved je este mala je to velky zasah do organizmu, imunity.. :ua: a on ze to bolo potom aj ta vcerajsia zbytocna ze musi dostat 3 davky aby to zabralo a neviem co.. keby mi to bol hned povedal tak jej nedam pichnut ani jednu.. :hmm: no zase bola uplne mimo cely den aj noc.. dnes ideme posledny x pichnut a to bude nasa posledna navsteva tam!!
este pred mesiacom sme tam boli mala vyse 3 mesiace a pytali sme si nieco proti kliestom.. a on?? pichol jej to proti borelioze(za 2 tyzne este jednu davku) a nic ine, nic nam neporadil, teraz ked jej ho vybral som si pytala tie pipetky, tak ano mame.. za aplikaciu 2euro..+6,88 za pipetku. mozu mat vybavenie ake chcu ale pristup a spravanie.. ze je na nas kam budeme chodit ak sa nam nepacia ich postupy.!!! a to ze je odbornik na vyzivu a ma tam RC a Profilum , ziadnu inu znacku NEPOZNA!! asi necita obsah alebo.. neviem. my tam uz chodit nebudeme. :nie: :nie: :nie:
9niki&angie9
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 115
Bydlisko: Banská Bystrica

Ďalší

Späť na Veterinárne ambulancie