Banská Bystrica - MVDr. Veronika Žabková

Zoznam veterinárnych ambulancií so základnými informáciami a skúsenosťami užívateľov dogfóra
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Banská Bystrica - MVDr. Veronika Žabková

Poslaťod LaraBB » Uto 12.04.2011 12:49

MVDr. Veronika Žabková
Internátna 24 (Nákupné stredisko Astra)
Banská Bystrica

tel. 1: +421 917 617 297
tel. 2: +421 903 169 037

Pondelok 9:00 - 12:00 14:00 - 18:00
Utorok 9:00 - 12:00 14:00 - 18:00
Streda 9:00 - 12:00 14:00 - 18:00
Štvrtok 9:00 - 12:00 Objednané chirurgické zákroky
Piatok 9:00 - 12:00 14:00 - 18:00
Sobota 9:00 - 10:00 pohotovosť
Nedeľa pohotovosť

Máte niekto skúsenosti?
LaraBB
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica/Nemce

Re: Banská Bystrica - MVDr. Veronika Žabková

Poslaťod LaraBB » Str 13.04.2011 8:29

Tak ja len, že včera sme boli, síce len na očkovaní, ale veľmi príjemná veterinárka. Lara sa jej ani nebála, nechala sa vyšetriť, zaočkovať (ani nepostrehla, že ju niečo pichlo), a potom si tam spokojne ležala na stole. :jop:
LaraBB
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Banská Bystrica/Nemce

Re: Banská Bystrica - MVDr. Veronika Žabková

Poslaťod georg » Uto 08.11.2011 11:15

No ja mam dvoch hafanov a jeden bol velmi chory tak som isiel do Astry v BB za Zabkovou . Jemu teda nepomohla , bol som nuteny sa obratit na ineho veterinara , ktory ho zachranil , doslova hrobarovi z lopaty , jej liecba vobec nezabrala a ako som sa potom dozvedel ani diagnoza nebola stanovena spravne , ona je sice pekna a mila , ale skusenosti vela nema , tam sa oplati jedine ockovanie , nejake strihanie pazurikov a take jednoduche veci , kto to ma blizko , ked je vsak pes vo vaznom stave treba ist za skusenejsimi veterinarmi - ak teda chce clovek psa zachranit a nie sa ho zbavit . Tolko moja skusenost.
georg
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Banská Bystrica - MVDr. Veronika Žabková

Poslaťod chlebka » Sob 08.12.2012 5:54

Vobec neodporucam..dve zle skusenosti.
Obrázok
Šteniatko dokáže z lásky zniesť aj neznesiteľné. R.I.P.....6.10.2009 gallery/image.php?album_id=813&image_id=6483
chlebka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 26

Re: Banská Bystrica - MVDr. Veronika Žabková

Poslaťod Veron1717 » Pia 05.06.2020 10:46

Pokiaľ pes nemá vážne problémy a potrebuje iba zaočkovať, resp. ak potrebujete nakúpiť granule radi pomôžu. Akonáhle ale má pes závažnejšie zdravotné problémy, riešia to štýlom ruky preč, pes je starý,nedá sa nič robiť.Tri roky mala naša S. nádor ktorý rástol,pribúdali daľšie a liečili sme ich podla inštrukcii mastičkami, krémikami s vysvetlením že ide o bradavicu, na ďalšej kontrole to už nebola bradavica ale poštípanie komárom prípadne ani nevedeli čo to je. Po troch rokoch mastičkovania a zalepovania našich očí bol verdikt : nedá sa nič robiť,uvidíme.Keďže nám to nedalo, navštívili sme veterinárnu kliniku v Pieštanoch, kde bola naša S. dôkladne vyšetrená s diagnózou mastocytóm (RAKOVINA), so systémovými prejavmi! Zoperovali ju a predĺžili jej život. Nehovoriac o tom že MVDr. Žabková lieči pseudograviditu, ktorá je absolútna indikácia na operáciu iba antibiotikami ! Mali sme skúsenosť s tromi lekárkami ktoré sa v tejto ambulancii striedajú. Všetky tri 0 bodov odborné vzdelanie...
Veron1717
Okoloidúci
 
Príspevky: 1


Späť na Veterinárne ambulancie