Malokarpatský Dogtrekking 2015

Podujatia, ktoré sa už uskutočnili.

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod jakut » Sob 26.09.2015 21:08

heh hriva, ja som mala zo zlých lyžiarok tiež na oboch, len mne to najskôr hralo farbičkami a odpadlo až v máji. Nezávidím teraz pred zimou, hlavne dávaj pozor, prelepuj a dezinfikuj, aby sa ti tam nič nezanieslo

Odoslané z SM-P900 pomocou Tapatalku
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod janajka » Ned 27.09.2015 11:42

weron píše:ked chcem ist na dno svojich sil a nieco si dokazat,idem do svojej kategorie medzi seberovnejsich a vyrovnanych superov :jazyk: pretoze takto maju 'peší' ovela mensiu sancu zvitazit, a to ze nebezia predsa neznamena ze nechcu vyhrat :ach: na to tie kategorie su .
Ved bola v MID. Ked chce pretekat na 40 km?

Kebyze idem na canicross cakam, ze budem mat vypaskovanu trat, na odbockach bude stat niekto kto by ma usmernil, nemam kde zabludit, ziadna povinna vybava a ziadne mapy v ruke. Proste idem na lahko odbehnut 10 km.

MINI tiez nie je sutazna kategoria pre slabsich a nevladnych.

ved nech si bezia,ale je to treking ,to je ako keby rychlochodci bezali
Trekking je hlavne na dlhe vzdialenosti, dogtrekking cez 85 km. O take nie je u nas zaujem.
rychlochodci su specialna sportova disciplina v chodzi. V dogtrekkingu sa nepreteka v rychlochodzi, ide o pretek na trati, kde vyhrava prvy v cieli. Beh nikto nezakazal, takze sa nik na nich nemoze hnevat. A keby aj niekto zakazal, ako ustriehnes tych co pobehnu sem-tam? A tych co pobehnu viac krat sem-tam? Urobis useky, ze tu mozete pobehnut, tu nie? To by bolo ovela viac nespravodlivejsie ako teraz, a ako sa to da ustrazit?

Treba spravit vekove kategorie. To je iste rozumnejsie ako zakazovat vitazom vyhravat.

Z ineho pohladu. Je fajn mat v cieli vsetkych pretekarov. Mozu si dat caj, spolu poklebetit. Dost by som sa obavala, keby niekto z trate nechodil a nechodil, pomaly by sa zotmievalo a stale by trcal kdesi v lese. To by som sa onho zacala aj strachovat. Takze urcite, nech su vsetci co najrychlejsie "doma".
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod weron » Ned 27.09.2015 14:02

ja uz som kdesi pisala ze som sa o margitu seriozne bala ked tolko nechodili :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2344
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod pigie » Ned 27.09.2015 16:06

Trekking ale jednoznacne neznamena beh :angel:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod hruska » Ned 27.09.2015 16:08

ale no, daktori chcu vyhravat, nahajte ich :au:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod Margita » Ned 27.09.2015 16:29

weron píše:ja uz som kdesi pisala ze som sa o margitu seriozne bala ked tolko nechodili :haha:

ved calwenka mi aj volala,ze kde sme :heh: ale to nas cakala este cesta cez tmavy les :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5659
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod elfinka » Ned 27.09.2015 17:16

hruska píše:ale no, daktori chcu vyhravat, nahajte ich :au:

Mne to znie skôr akoby daktorí boli urazení, že vyhrať nevedia.
Keď niekto s kondičkou na prebehnutie celej trasy long sa prihlási na mini, aby vyhral, je to jeho hanba. Ale ak sa prihlási na najdlhšiu ponúkanú trasu a ide ju svojim tempom, tak mi nejaké nútenie aby šiel pomaly príde nezmyselné.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod hruska » Ned 27.09.2015 17:22

Offtopic: tak, je to sutaz a v sutaziach sa vyhrava.
Mne je to uz jedno, nech si kazdy robi co chce a ako chce. Ja si rada vylety (sukromne dogtreky) uzivam, mne by sa nepacilo ich preletiet, to clovek ani nevnima poriadne co je okolo neho, ale kazdy sme iny, kto chce utekat, nech uteka, kto chce ist z nozky na nozku, to je tiez fajn. Podstatne je pre mna iba jedno, brat ohlady na psov.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod Priscilla » Ned 27.09.2015 20:07

Mne hlavne príde dosť vtipné, že bežcov na dogtrekkoch vždy idú riešiť ľudia, ktorý v živote žiaden neabsolvovali, alebo ich chodia štýlom 21. miesto z 22 účastníkov a podobne. (Keby to ešte vadilo ľudom, čo majú dobré časy a končia tesne pod bedňou a tak, tak to ešte viem pochopiť). Ale ako to polepší takémuto človeku, to ozaj nechápem. Keby aj bežci nebežali ale kráčali, tak by boli aj tak rýchlejší ako on a on by tak či tak obsadil rovnaké 21. miesto. Prípadne keby bežci vôbec neprišli, obsadil by neuveriteľné a famózne 19. miesto. :ach:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod pigie » Ned 27.09.2015 20:09

Ved ide len o princip :heh: Mne je to sumafuk, kludne nech si ludia aj nohy dolamu pri tom utekani, len si myslim, ze nazov je potom naozaj zavadzajuci. Ja si pod tym predstavujem naozaj nieco ine ako maraton so psom :no: A naozaj sa neplanujem zucastnit ziadneho treku. Nie som sutazivy typ, podobne ako hruska si tie miesta ovela radsej prejdem nesutazne a v pohodicke (a so psom navolno) :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10280
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod Lindchen » Pon 28.09.2015 6:39

Chápem ten princíp, ale proste :nwm: . Nech si každý absolvuje trať ako chce. Nikto s tým nič neurobí, nedá sa to ani kontrolovať ani vymedziť koľko sa behať smie (niektoré úseky sa ozaj lepšie bežia, my si niekedy pobehneme len tak z radosti po rovinke, je to zlé?).
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod CraObs » Pon 28.09.2015 7:06

janajka píše: A keby aj niekto zakazal, ako ustriehnes tych co pobehnu sem-tam? A tych co pobehnu viac krat sem-tam? Urobis useky, ze tu mozete pobehnut, tu nie? To by bolo ovela viac nespravodlivejsie ako teraz, a ako sa to da ustrazit?

neustrážiš, to je o ľuďoch.. tak ako neustrážiš či si niekto skracuje trať napr (s tým zápasia v čechách vraj teraz)..
ono podľa mňa napr aj keď zablúdim (resp zle odbočím) tak po správnosti sa mám vrátiť na križovatku kde som zle odbočil a odtial pokračovať správne.. nie že nevracal som sa ale šupol som to krížom lesom na správnu značku! (prípad z tohto DT) lebo tým som si mohol aj neúmyselne skrátiť trať, resp zlepšiť terén.. tiež mám štiknuté potom všetky stanovištia :nwm: akurát iné km :pac:

elfinka píše:Keď niekto s kondičkou na prebehnutie celej trasy long sa prihlási na mini, aby vyhral, je to jeho hanba. Ale ak sa prihlási na najdlhšiu ponúkanú trasu a ide ju svojim tempom, tak mi nejaké nútenie aby šiel pomaly príde nezmyselné.

tak nejak :jop:
nejak neviem prečo idem bežať na MINI, miesto odtrekovať MID :nwm: možno skúsiť nerobiť RUN krátky (ak už sa zaviedol) ale rovnaký ako MINI, len zvlášť kategóriou vyhodnotený..
(ale to možno len ja sa chodím na "akcie" rozbiť na sračky :haha: že behávam bežne 8km okruh tak sa prihlásim na trať 17km a s blúdením dám 21 :haha: šak ale od toho je súťaž ňe? :ha: na biku nesedím rok a idem na 75km polmaratón a tak :ha: )

len ono tu je trochu problém v tom že DT je/má byť vytrvalostný, to áno.. ale ozajstné kilometre sú úplne inde, 85-100+ a to už sa úplne inak prežíva.. tým že sa skracujú trate aby sa tam pritiali aj nevytrvalci, otvárajú sa dvere napr bežcom alebo "špekulantom".. áno sú ľudia čo idú odbehnúť aj tú 100ku kludne, to už je ale úplne inde výkonom :poklona:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod calwen » Pon 28.09.2015 8:09

Margita píše:
weron píše:ja uz som kdesi pisala ze som sa o margitu seriozne bala ked tolko nechodili :haha:

ved calwenka mi aj volala,ze kde sme :heh: ale to nas cakala este cesta cez tmavy les :lol:

Vsak bali sme sa o vas, jasne ze som volala :yes:

Buduci rok budu nejake zmeny, este sme to neriesili dopodrobna, tak uvidime ako sa to vyvinie a ci budete spokojni... :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod Lindchen » Pon 28.09.2015 8:19

calwen píše:a ci budete spokojni... :nwm:

Nikdy všetci nebudú :heh: . Ale super, že sa na to dáte vždy znova, viem, čo je to organizovať akcie, človek si vždy hovorí, ty vole, už nikdy viac :heh: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Malokarpatský Dogtrekking 2015

Poslaťod janajka » Pon 28.09.2015 14:04

pigie píše:Trekking ale jednoznacne neznamena beh :angel:
cize je to len slovickarenie.
cross tiez neznamena beh. :no: (prejst, ist, prekrocit...)

Si myslite, ze keby nebezali, tak by isli pomalsie ako ti kracajuci? Poradie by sa zmenilo len minimalne, ak vobec. Ak by nebezali, stale by kracali rychlejsie ako ti co idu bez pripravy prvy krat na dogtrekking a myslia si, ze vyhraju.

EDIT. priscila ma prebehla.
Naposledy upravil janajka dňa Pon 28.09.2015 14:25, celkovo upravené 1
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pozvánky z minulosti