Ryby

Sem píšte všetko ohľadne surovej stravy.

Re: Ryby

Poslaťod weron » Ned 28.04.2013 19:12

:jop: :no:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Ryby

Poslaťod hruska » Ned 28.04.2013 19:17

tiez mam vetamixoveho lososa, len sa neviem odhodlat vybrat ho z mrazaku :pac: som zvedava ci bude chutit, a jak to vyzera vybrate zo sacku. Mne sa ryby bridia doslova, snad aspon nebude extra smrdiet.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Ryby

Poslaťod weron » Ned 28.04.2013 19:20

mojej najprv chutil, hltala v pohode ( alebo to bolo preto ze Nessie bola hned za dverami ? :aaa: ) ale minule ho vyfakovala :nwm: nezjedla rano a ani na veceru tu istu porciu ...dilina :ach: esteze som vzala len kilo :ach:

Offtopic: ehm, slecna hruskova, cakam report :jazyk:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Ryby

Poslaťod sarach » Ned 28.04.2013 19:44

Tiež mám len kilo, aj to len náhodou, lebo nemali hovädzie rebrá ... tak som zobrala ako alternatívu niečo čo mali. :smile: Smrdí to proste ako ryba. :lol: Neviem či bude chutiť, zajtra uvidíme. Napr. pangasa nechcú... Ani vareného, nieto ešte surového ... :ha:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Ryby

Poslaťod weron » Ned 28.04.2013 19:46

mne ten losos vonia tak relativne fajn .. citit z neho tu sol :yes:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Ryby

Poslaťod matushka » Ned 28.04.2013 20:01

Ja mám tiež vetamixového lososa a bola som prekvapená, že aký pekný bol, nebolo tam ani veľa kosti. :yes: Psovi chutilo riadne tak som zvedavá či aj nabudúce zožere s takou radosťou. A mne nesmrdel, normálne ako ryba voňal. :no:
matushka
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 124
Bydlisko: Žilina

Re: Ryby

Poslaťod Sydnei » Uto 16.07.2013 14:13

Baby , aj ja som kúpila lososa z Vetamixu a trocha sa bojím tých kostí , môj Bernský Salašnícky pes má 9 týždňov , môžem mu to dať alebo mám trocha ešte počkať . Bojím sa lebo všetko by iba hlatal :ach:
Čím viac poznám ľudí,tým viac milujem psy
Sydnei
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78

Re: Ryby

Poslaťod kharak » Uto 16.07.2013 21:56

Psovi rybacie kosti nevadia, dokaze stravit aj ovela hrubsie kosti :) Mozes mu kludne dat.
Mozno tak po krmeni mu skontrolovat tlamu ci sa mu niekde kost nezasekla, co ale nepredpokladam.
kharak
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 142
Bydlisko: Kosice

Re: Ryby

Poslaťod Sydnei » Str 17.07.2013 7:42

Ja mám z toho miernu fobiu . Lebo si veľmi dobre pamätám že pred 5 rokmi na Vianoce babka vykosťovala rybyčky a kosti hodila stafordovi . Krstný sa skoro zbláznil ked zistil že kosť psovi prepichla črevo a museli psa uspať :plac: ale niekde som čítala tuším v knihe barf , že ked pes nie je zvyknutý na prijímanie kostí a väčších kusom masa a žije prá rokov iba na granulách , tak ho môže zabiť aj taká malá kostička :ach: Takže včera som ju rozmrazila lososa že mu ju dám na obed a otec na mňa hned vyskočil s výčitkami :ua: potom som nad tým rozmýšlala či mu ju dám , nakoniec som dala späť do mrazničky a išla si tu preštudovať tému :lol:
Čím viac poznám ľudí,tým viac milujem psy
Sydnei
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78

Re: Ryby

Poslaťod sarach » Str 17.07.2013 9:12

Fíha, taťko jaký starostlivý ... môj by mu dal zožrať všetko ... ešte aj korenie z polievky ... :lol: ... mala si mu ju dať, alebo ak sa ti chce piplať, kostičky vybrať. Ja som dala aj s kosťami, a nebol problém. Teda bol ... zistila som, že ryby nemá rád .... :lol:
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Ryby

Poslaťod weron » Str 17.07.2013 11:16

rybich kosti sa nemusis bat :no: pokial su surove tak uplne v pohode :no:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Ryby

Poslaťod kharak » Str 17.07.2013 13:10

Sydnei píše:Ja mám z toho miernu fobiu . Lebo si veľmi dobre pamätám že pred 5 rokmi na Vianoce babka vykosťovala rybyčky a kosti hodila stafordovi . Krstný sa skoro zbláznil ked zistil že kosť psovi prepichla črevo a museli psa uspať :plac: ale niekde som čítala tuším v knihe barf , že ked pes nie je zvyknutý na prijímanie kostí a väčších kusom masa a žije prá rokov iba na granulách , tak ho môže zabiť aj taká malá kostička :ach: Takže včera som ju rozmrazila lososa že mu ju dám na obed a otec na mňa hned vyskočil s výčitkami :ua: potom som nad tým rozmýšlala či mu ju dám , nakoniec som dala späť do mrazničky a išla si tu preštudovať tému :lol:


No predpokladam ze ryba bola uvarena a boli to len ciste kosti ( co mi tiez pride nepravdepodobne aby rybacie kosti mohli nieco take sposobit )

U varenych kosti ide hlavne o to ze sa triestia na male ostre kusy ktore mozu prepicnut crevo/zaludok ( ked si zoberies kuraciu stehennu kost tak ju asi v ruke len tak lahko nezlomis - varenu ano a ta sa navyse roztriesti ). Ale rybacie kosti aj uvarene su dost pruzne.
kharak
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 142
Bydlisko: Kosice

Re: Ryby

Poslaťod Sydnei » Str 17.07.2013 17:12

Tak teda dakujem baby , :poklona: dosť sa mi ulavilo , večer mu ho daám :hi:
Čím viac poznám ľudí,tým viac milujem psy
Sydnei
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78

Re: Ryby

Poslaťod kharak » Štv 18.07.2013 19:28

Ze baby , tss. ;)
kharak
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 142
Bydlisko: Kosice

Re: Ryby

Poslaťod Sydnei » Štv 18.07.2013 21:54

A chalan/chlap :hi:
Čím viac poznám ľudí,tým viac milujem psy
Sydnei
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 78

PredchádzajúciĎalší

Späť na Surová strava