RANAJKY

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: RANAJKY

Poslaťod penelope2066 » Ned 28.06.2009 9:51

Ahojte.moze 5 mesacny yorkshir vanilkove acidko?
penelope2066
Snoopy
 
Príspevky: 112

Re: RANAJKY

Poslaťod meraja » Ned 28.06.2009 10:00

Prečo by nemohol?Ja dávam tiež mojím šelmám trocha.Ale neprežeň to lebo bude mať hnačky.
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: RANAJKY

Poslaťod zaza33 » Str 01.07.2009 10:32

Kludne moze! :smile: j mojmu psovi davam papat tak okolo 11-10 ako kedy!!!Davam papat iba raz den,mne sa to zda vela dva krat,ale to je len moj nazor,ale cez den dostane nejaky ten pamlsok alebo piskotky!! :no:
Patientia colligit rosas .
zaza33
Snoopy
 
Príspevky: 162

Re: RANAJKY

Poslaťod vavrena » Str 01.07.2009 11:00

Pes vanilkové acidko môže, ale nemal by. Normálne Acidko - plno/nízkotučné môže byť.
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: RANAJKY

Poslaťod zaza33 » Str 01.07.2009 11:08

vavrena píše:Pes vanilkové acidko môže, ale nemal by. Normálne Acidko - plno/nízkotučné môže byť.

kolko veci psik nema ale aj tak ich papa,ze?a urcite tu neni nikto kto niekedy neda svojmu psikovi nieco nezdrave! :jop: šee?
Patientia colligit rosas .
zaza33
Snoopy
 
Príspevky: 162

Re: RANAJKY

Poslaťod vavrena » Str 01.07.2009 11:32

zaza33 píše:kolko veci psik nema ale aj tak ich papa,ze?a urcite tu neni nikto kto niekedy neda svojmu psikovi nieco nezdrave! :jop: šee?


Aňo, a preto mu nebudem dávať cukor naschvál!! Šééé?
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: RANAJKY

Poslaťod meraja » Str 01.07.2009 18:35

Offtopic: Ja som počulaa,že psom máme dávať cukor každý deň lyžičku aby mal energiu :nwm:
meraja
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2554
Bydlisko: Slovensko

Re: RANAJKY

Poslaťod nono » Str 01.07.2009 22:06

penelope2066 píše:Ahojte.moze 5 mesacny yorkshir vanilkove acidko?

Ja by som osobne dal len čisté acidko, alebo biely jogurt, ale je to tvoj pes!
nono
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 107
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: RANAJKY

Poslaťod zaza33 » Štv 09.07.2009 9:04

Biely jogurt mu davam aj ja lebo same granulky moi nece,ale ked som zmenila znacku tak mi do pohody papa aj same! :no: Mi sme teraz na ranajky mali Ryzu:DVelmi mu chutila=D
Patientia colligit rosas .
zaza33
Snoopy
 
Príspevky: 162

Re: RANAJKY

Poslaťod Megi » Štv 09.07.2009 9:13

zaza33 píše:kolko veci psik nema ale aj tak ich papa,ze?a urcite tu neni nikto kto niekedy neda svojmu psikovi nieco nezdrave! :jop: šee?


Ja nedavam. :jazyk:
Bez psa by naša rodina nikdy nebola úplná.
Megi
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 437
Bydlisko: Topoľčany

Re: RANAJKY

Poslaťod zaza33 » Štv 09.07.2009 11:32

Pardon Megi,cest vYninkam :jop:
Patientia colligit rosas .
zaza33
Snoopy
 
Príspevky: 162

Re: RANAJKY

Poslaťod Aris » Pon 13.07.2009 20:02

zaza myslím, že každý komu na svojom psovi naozaj záleží mu nebude dávať niečo s čoho môže mať neskôr zdravotné problémy, šeeee? Nepoviem, ked mi dáš raz za pol roka vanilkové acidko nič sa nestane, ale každý týžden by som to nedávala.
My sme dnes s Ronym ranajkovali uhorku a marhulu. Každý mal 2,5 uhorky a 2 marhule
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2681
Bydlisko: Kysuce

Re: RANAJKY

Poslaťod Bee House » Pia 05.03.2010 21:17

pana,je pravda ze moja zozere vacsinou vsetko,ale neviem si predstavit, ze by mi zozrala nicim nedochutenu zeleninu alebo ovocie len tak... Raz som jej blansirovala cistu brokolicu a ked som jej to dala do misky, tak na mna pozerala smrtelne urazena :smile: no a potom sa okolo toho polhodku obsmietala,az to nakoniec zjedla. Odvtedy jej zeleninu miesam vzdy z masom a ovocie jej davam vtedy ked jem ja( to na nu zazracne funguje,ved to co je panicka musi byt vynikajuce :pac: :heh: ) a na ranajky davam vacsinou nieco mliecne, napr. acidko nizkotucne, tvaroh, alebo obycajny biely jogurt s medom a vlockami :smile:
Bee House
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1968
Bydlisko: Tatry/Bratislava

Re: RANAJKY

Poslaťod renqa » Pia 05.03.2010 21:31

No u nás bežne sa papá ovocie, zelenina... normálne mi spapá surovú paradajku, uhorku, mrkvu obhrýza ako zajačik :lol:. No strašne mu to chutí proste. Asi jediné, čo nezje je cesnak... Keď mu dám čo i len trošičku do jedla, tak sa potom striasa a rozmece jedlo po celej kuchyni... :pac: :heh: A minule sa prežral s pomelom, tak sa z toho dobre do :kak:. Inak, môj dnes tiež povylizoval pohár po ochutenom acidku (tuším bolo pomarančové :smile: ).
A na raňajky UŽ nedávam nič, lebo mi ráno nechce jesť... :ua:
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: RANAJKY

Poslaťod VelkyPejsek » Sob 06.03.2010 22:00

Ja dam mojmu nažrať a on nie a nie prestať otravovať :D :D tak mu musim dať z mojich parkov :hmm: :lol: :lol: :lol:
VelkyPejsek
Okoloidúci
 
Príspevky: 8

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava