Vnútornosti

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Vnútornosti

Poslaťod Iwka » Pon 10.09.2007 17:40

Občas Meggy pridáme ku granuliam aj kuracie žalúdky a srdcia(varené). Môže sa ku granuliam pridávať varené?
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Bendy » Pon 10.09.2007 18:15

No, tazko povedat. Na obale z granul byva napisane ze sa to nema miesat. Ani podla mna. Mozno aj psik si mysli, ze naco kazit take fajne zaludky :cool: . Ale nechcem byt prilis mudra a sposobit, ze ti pes uplne prestane zrat granule, ved kto by ich chcel, ked moze namiesto nich dostat kuriatko, ze? :no:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Iwka » Uto 11.09.2007 17:24

Ona zje aj tie granule aj maso, ona zje vsetko v akomkolvek mnozstve a granule jej chutia
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod lusy » Uto 11.09.2007 17:44

granule by sa nemali miesat. ak chces krmit aj masom tak zvlast. napr. rano varene a vecer granule.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Ulfheiðr » Uto 11.09.2007 19:18

ja len taka skusenost s vnutornostami, dala som mu ich do masa a pos..al sa mi s toho. A to som mu dala len malicko, aby so zacal zvykat. :ua:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Amaguk » Uto 11.09.2007 21:42

niektori psi su citlivi na pecienku, s tou streba opatrne, zaludky a srdcia a ine vnutornosti vacsinou znasaju dobre.
nas sa ide za hov srdcom a drzkami umlatit :smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod Ulfheiðr » Str 12.09.2007 17:05

typujem to tiez na tie pecienky, lebo "TO" bolo velmi tmavohnede.. :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Bendy » Str 12.09.2007 19:56

Amaguk píše:niektori psi su citlivi na pecienku, s tou streba opatrne, zaludky a srdcia a ine vnutornosti vacsinou znasaju dobre.
nas sa ide za hov srdcom a drzkami umlatit :smile:


Tak srdce je u nas tiez "favourite" a citala som o nom, ze je velmi zdrave pre psa... samozrejme nie privela
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Amaguk » Str 12.09.2007 20:12

hov srdco je zdrave aj pre ludi - odporuca sa najma srdciarom pre vysoky obsah koenzymu Q. Co som citala, tak prave z hov srdca ho prvy krat izolovali
:smile:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod jefima » Sob 15.09.2007 19:50

dnes mal náš psík prvýkrát na obed pečienky, no myslím,že aj posledný.Doteraz nemal hnačku, no chudáčik dnešné poobede mal čo robiť.Pečienku mu už nikdy nedám ale žalúdky a srdcia sú v pohode.
jefima
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 73

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 16.09.2007 7:10

aa, dalsia pecienka story. ako v pohode, len nie vela alebo nebodaj len pecienky.
dneska bubak dostane srdiecka a v zalohe mame dokonca morcacie srdiecka, tak som zvedava ako bude chutit. lebo ked som mu zaludky a pecienky zamiesala do masa, tak mu to slo trosku pomalsie dole krkom.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Mia » Ned 16.09.2007 10:43

ja som citala ze by sa to nemalo miesat.....ale aj ja davam vnutornosti uvarena s ryzou alebo krupami a cestovinou...straaaasne jej to chuti a zatial nemala ziadne problemy.
Mia
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 57
Bydlisko: Martin

Poslaťod Ulfheiðr » Ned 16.09.2007 11:34

nemalo miesat? ked vlk ulovi zajaca tak typujem ze si vnutornosti nenecha na poobedne krmenie, zblajzne to vsetko aj s chlpami. :cool: tot moj selsky rozum.
ja osobne sa inspirujem prirodou, ale nemusite so mnou suhlasit, mne to nevadi :smile:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod MisheliQ » Uto 18.09.2007 14:21

noo my pečienku doma ani nejedavame :D tho keď thak tak na obede v škole..ale srdcia má caesarik strašne rád...alebo aj tieto oné..držky mu veľmi chutia..:D možno od veci, ale nevadí snaď...
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod chico.beno » Ned 28.10.2007 11:11

vsade citam ze vnutornosti varene, je mozne ich davat psikovi aj surove? Jasne, zozrat zozere, len ci je to vhodne...
chico.beno
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48
Bydlisko: Trencin

Ďalší

Späť na Varená Strava