Mrazené mleté mäso

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod kaciatko2121 » Uto 05.03.2013 22:32

harexkal píše:clovek cita inak ked je tam bodka alebo ciarka?:D

Offtopic: pri takychto situaciach si spomeniem vzdy na nasu slovencinarku a pribeh panovnika, ktory miesto spravy:
"popravit nemozno, omilostit" napisal spravu: "popravit, nemozno omilostit" :smile:
''Jeho srdce bije za dvoch. Najprv za svojho pána a až potom za seba.''
''Dejiny sú naplnené príkladmi o vernosti psov viac, ako o vernosti priateľov.''
kaciatko2121
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 645
Bydlisko: Kosice

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod ladybird22 » Pia 05.04.2013 19:02

ja mojmu kupujem haskas z casu na cas a varim mu ho so zeleninou, cestovinou alebo ryzou, ale povacsine sme na granulach...a minule bola akcia ze 40centov za kilo (mame HSH obchod - hsh je vyrobca haskasu ) :aaa:
Obrázok
Naposledy upravil ladybird22 dňa Sob 06.04.2013 15:00, celkovo upravené 1
ladybird22
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 20
Bydlisko: od NR

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod lucik » Sob 06.04.2013 13:27

Haskas sa zlepšil, už tam nemelú párky a údeniny ako kedysi.. my tiež skrmujeme, ale surové..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod Laro22 » Str 12.06.2013 19:18

Ludia ludia co to bolo v spravach???ktore mrazene maso je otravene?vraj nejake kocky a uz dost psov umrelo :oo:
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod Margita » Str 12.06.2013 19:18

malo by to byt bordy
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod Laro22 » Str 12.06.2013 19:20

Haskas nie? ja kupujem ten a teraz sa bojim :plac:
Bojové plemená neexistujú. Len občas agresívne psy. Tie majú ale skoro vždy agresívneho majiteľa.
Laro22
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: brezno

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod Margita » Str 12.06.2013 19:23

tu niekde sa to rozoberalo,ani som tie reportaze nepozerala,ja nesledujem moc co sa ma netyka :angel: a to som len tu nejako okrajovo zahliadla,ze by to malo byt bordy,ale mali nejake vysvetlenie,ze to nie je pravda...skratka mali argumenty ze ich maso je v poriadku,ale tak kazdy si haji svoje
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod Momo » Uto 18.06.2013 23:29

Ahojte,

No aj otec ma dost vystrasil, ked mi hovoril,ze co davali v spravach. Akurat som vtedy objednavala z Vetamix, ale vraj nehovorli o tom o ktoru firmu sa jedna. Takze odvtedy mi stoji maso v mraziaku :pac: Ale ked hovorite, ze je to bordy, tak mi padol kamen zo srdca, lebo tak som to pocula aj ja :jop: A to pokazene masko nasli v tych kockach nie?
História je viac naplnená príkladmi o vernosti psov ako o vernosti priateľov. Maupassant
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako je šteňa oblizujúce vám tvár. Williams
Momo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Matúškovo-Ga

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod sarach » Str 19.06.2013 13:04

Ja už Vetamixom kŕmim, a psi žijú. :smile: Síce teraz v takomto teple papajú dosť pomenej... Ale nečudujem sa im. Aj na prechádzky chodíme až keď zapadne slnko, lebo by mi umreli skôr na hic ako na mäso...
ObrázokObrázok
sarach
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 774
Bydlisko: Od Galanty až po Novú Baňu

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod Momo » Str 19.06.2013 14:22

Sarach :jop: to si ma potesila :poklona: ...... no ved v takomto teple nejem ani ja :lol: neviem ako to vedia vydrzat zvierata......
História je viac naplnená príkladmi o vernosti psov ako o vernosti priateľov. Maupassant
Nie je na svete lepšieho psychiatra, ako je šteňa oblizujúce vám tvár. Williams
Momo
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 164
Bydlisko: Matúškovo-Ga

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod renqa » Pon 12.05.2014 13:51

No ja som u nás v chováku skúsila kúpiť tú mäsovú kocku z bordy. To som ale nevedela že sa z toho nejaké psy otrávili. :oo: Som to aj povarila, lebo písali, že to treba tepelne opracovať. Ale teda samé chrupavky boli v tom a pes sa mi z toho nevedel vy :kak:.
renqa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3300

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod katkariinka » Pon 12.05.2014 19:57

Tie kocky su fakt humus, tam uz clovek vobec nevie zlozenie. Ja ak beriem mlete tak zasadne len ciste maso - bez kosti.
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Mrazené mleté mäso

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 12.05.2014 20:02

S chrupavkami mne z toho zase strašne veľa kadili, ale fakt, že veľa. Už to nekupujem, len hovädzie čisté. Vždy ma z toho dobre ponaťahuje, ale čo by som kvôli svojim dievčatám nespravila, že? :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Predchádzajúci

Späť na Varená Strava