Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.
Odoslať odpoveď

Šteňa a varená strava

Ned 27.04.2008 12:42

:sos:Pomoc, pomoc! V piatok si beriem štena a že mu idem urobiť jedálny a ja som celkom zabudla ako často a čo mu môžem dávať. Granule nechcem dávať. Je to koker krížený s bradáčom.

Re: Šteňa a varená strava

Ned 27.04.2008 13:03

zo zaciatku mu davaj krmivo co dostaval,iba postupne prechadzaj na nove,neviem kolko ma tyzdnov,osemtyzdnove sa krmi min.5x denne kolko mu chuti,ak budes varit nezabudni na Roboran a prilohy k masku :no:

Re: Šteňa a varená strava

Ned 27.04.2008 19:11

Tani díki. potom sa to tuším mení v dvanástich týždnoch, nie?

Re: Šteňa a varená strava

Ned 27.04.2008 19:23

Tatiana píše:zo zaciatku mu davaj krmivo co dostaval,iba postupne prechadzaj na nove,neviem kolko ma tyzdnov,osemtyzdnove sa krmi min.5x denne kolko mu chuti,ak budes varit nezabudni na Roboran a prilohy k masku :no:


Ahoj Tani,Roboran?To je čo prosí ťa? :hi: ďakujem

Re: Šteňa a varená strava

Ned 27.04.2008 19:28

toto karlin
http://www.mojmilacik.sk/roboran-h
pes je v najdôležitejšom štádiu vývoja teraz>>>ako šteňa.
preto vitamíny potrebuje.

Re: Šteňa a varená strava

Ned 27.04.2008 19:38

Vitaminy odporucam davat pocas celeho zivota psa, pokial je krmeny varenou stravou...Aspon mne sa s tymto vedomim a konanim lahsie spava :no:

Re: Šteňa a varená strava

Ned 27.04.2008 19:42

veru aj mne lucif.
odkedy som pridal ku granulám kuracie mäso, gelacan a ešte fit-BARF sensitive, k tomu 2 vajcia týždeňne, pokojne spávam.

Re: Šteňa a varená strava

Ned 27.04.2008 19:45

Offtopic: Aris nechcela si náhodou NO? prečo ta zmena?

Re: Šteňa a varená strava

Pon 28.04.2008 9:32

Aris píše:Tani díki. potom sa to tuším mení v dvanástich týždnoch, nie?

potom mozes jedno jedlo vypustit na 4x denne a trochu zvysit porciu,alebo na 3x ,zalezi ako bude hlados prospievat :no:

Re: Šteňa a varená strava

Uto 06.05.2008 9:56

Fraga píše:Offtopic: Aris nechcela si náhodou NO? prečo ta zmena?


Offtopic: Chcela, ale ked neplánujem chodiť na výstavy PP je mi nanič tak radšej pomôžem útulku :smile:

Re: Šteňa a varená strava

Ned 18.05.2008 16:06

ahojte mam civavu 2 mesacnu, moze jest napr. kuracie mesko ku granuliam?dakujem

Re: Šteňa a varená strava

Pon 19.05.2008 8:40

coby nemohla.. (az na tu kombinaciu granul a varenej stravy) pozri si sekciu o varenej strane

Re: Šteňa a varená strava

Str 21.05.2008 8:24

yerseyy píše:ahojte mam civavu 2 mesacnu, moze jest napr. kuracie mesko ku granuliam?dakujem




To by som nemiešala.

Re: Šteňa a varená strava

Str 21.05.2008 8:50

Granule nie je dobre miesat s varenou stravou...Okrem ineho maju rozdielnu dobu travitelnosti...Ak tak strasne trvas aj na granuliach, tak kombinuj davky - granule verzus varena strava... :ahoj:

Šteniatko ND krmenie prosím pomoc!

Sob 05.07.2008 13:06

Ahojte :smile:
Mám 11t šteniatko nemeckej dogy 19,5kg zatial krmím RC giant baby dog na radu veterinára a chavatelov,ale po prečítaní fora sa mi stavajú vlasy dupkom.Dávam ešte alavis a vitC a každý den jogurt.
Mám ešte 11ročnú afghánku,ktorej varím a granule má nasypané vždy jak chrumky a semtam si dá.
Potrebujem poradit stravu pre šteniatko,kedže je to obrie plemeno neviem jak zostavit stravu tak aby dostal všetko čo potrebuje.Na granuliach je napísané 420 g rozdelit na 3 dávky.Kolko potrebuje varenej?čítala som o 10% ale to sa mi zdá vela.
Môžem striedat 2dni granule potom varená a surové?Už som z toho magor,ked sa rozhodnem varit tak na dalšom fore na var.stravu útočia a chvália granule,no a potom sa rozhodni.tak si myslím,že zlatou strednou nič nepokazím.
Vy čo varíte dávate aj granule?
vopred dakujem za rady
Odoslať odpoveď