cestoviny alebo ryža??

Sem píšte všetko ohľadne varenej stravy.

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Sunny » Pon 24.05.2010 14:32

Ano ano ano, presne také niečo som hladala, díky :poklona: (instantné cestoviny, aspoň už viem, čo mám googliť, nejako ma nenapadal názov pre ne :hi: )
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Rehssi » Pon 24.05.2010 14:41

bojim, ze nic nevygooglis. sedim nad tym uz pol hodinu- sama by som take nieco rada kupila. jednemu psovi bol Happy dog Ok, ale uz mam dvoch tak hladam lacnejsiu alternativu.
jedine tie chovaky a ak niekde budu mat Delikan granule, tak by mohli objednat aj cestoviny... Popytam sa v okoli a pripadne dam vediet
Rehssi
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1032
Bydlisko: Bratislava

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod pimpa » Uto 25.05.2010 13:36

hodila som okom na cestoviny cez vikend: psenicne 500g - 1,09€, ryzove 200g - 0,69€
pimpa
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 942

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Sunny » Uto 25.05.2010 13:59

Ty brďo, tož to by som skrachovala :heh: Ale ďakujem :poklona:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod gaya » Ned 30.05.2010 21:40

Sunny píše:Lidičky, neviete mi náhodou niekto poradiť, či sa predávajú aj nejaké cestoviny, ktoré stačí zaliať horúcou vodou a netreba variť? Vetamix také má, bohužial Bordy ich k nám nedováža a hľadám nejakú alternatívu. Neviete o niečom?


ja o takych viem....kupujem ich babam....su to cestoviny kira...kolienka su light a take tie skrutky su normalne, predavaju sa v 7,5 kilovych vreciach, mna vychadzaju cca 9 euro a kupit sa daju v chovatelskych potrebach Sponzia
Chovateľská stanica plemien: Cane Corso a Chihuahua- Devil in the House

WWW.DITH.SK
gaya
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1863
Bydlisko: Hriňová...na konci sveta

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod calwen » Ned 30.05.2010 22:11

Gaya netusis nahodou ci tam nemaju aj susene maso? Offca spominala ze pred par rokmi mavali...ci aj teraz :nwm:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod gabrielik » Pia 04.06.2010 8:20

My sme kupovali trope v cechach. Ale pozeram ze sa daju aj tu na Slovensku:

http://www.erzo-si.sk/erzo/eshop/1-1-PS ... OVE-KRMIVA

Nase zasoby Trope su uz rozdane, takze zelam dobru chut ;)

My asi ostaneme pri Rambo mixe. To mi zozeru aj suche a nemaju z toho problemy.
gabrielik
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Corinne » Ned 11.07.2010 11:58

My davame väcsinou cestoviny, menej casto ryzu. Ale zatial sme nemali ziadne problemy.
A vlocky davame s jogurtom, tvarohom, atd., ale NESPARENE. Je to velka chyba??? :ua:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
Corinne
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 652
Bydlisko: Košice

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Smile » Pia 15.07.2011 16:31

Myslím si, že výhodnejšia je ryža, či už po zdravotnej stránke alebo po fyzickej stránke. :smile:
Smile
Okoloidúci
 
Príspevky: 17
Bydlisko: Košice-Západ

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Amaguk » Uto 19.07.2011 20:43

Corinne píše:A vlocky davame s jogurtom, tvarohom, atd., ale NESPARENE. Je to velka chyba??? :ua:

chyba je to len v tom zmysle, ze sparene vlocky su lepsie stravitelne, a teda lepsie vyuzitelne :no:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Salvika » Ned 31.07.2011 7:50

Fu, tak moj prvy prispevok, dufam, ze bude v poriadku :)
Chcem sa spytat na tu ryzu. Davate obycajnu bielu? Alebo je lepsia naturalna?? Este sa spytam na cestovinu, mozeme davat aj tarhonu??
Salvika
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 69
Bydlisko: Šaľa

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod vavrena » Ned 31.07.2011 8:33

Môžeš dávať všetko :heh: . Keď sa ti chce, aj tú naturálnu (inak naturálna mi najlepšie zmäkne, keď ju nechám ešte noc pred prípravou stáť vo vode). Mám pocit, že mojim psiskám chutí viac biela, lepšie vsiaka z mäsa chuť a lepšie sa aj mne premiešava so zeleninkou. Tarhoňu môžeš dávať tiež, všetky cestoviny, teda ak pes nie je alergický na pšenicu.
Offtopic: Gratulujem k registrácii :ha:
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Salvika » Ned 31.07.2011 9:46

Jeej dobre, pustili sme sa do toho. Dufam, ze to dnes zozerie :))) Granule musime uplne vynechat, nevie ich stravit vsetko ide von.Ale iba granule! Ostatne pekne stravi, tak neviem .. Dokonca si myslim, ze to bude nejaky "pozostatok" z toho uteku lebo predtym bolo vsetko v poriadku. Skusime este nejake kanadske granule, aspon tak mi odporucil vetos, ze mu to mam miesat. Co ty nato?
Salvika
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 69
Bydlisko: Šaľa

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod vavrena » Ned 31.07.2011 16:19

Keď ho máte ešte doma, tak mu dávaj mäso. Možno sa ti len zdá, že všetko ide von, lebo z granúl je väčšinou oproti normálnej strave strašne veľké :kak: . Tak sa ti to asi zdá...
vavrena
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2958
Bydlisko: Galanta

Re: cestoviny alebo ryža??

Poslaťod Salvika » Ned 31.07.2011 17:20

:lol: no ja som sa zle vyjadrila...myslela som tym, ze tie granule vyvracia :lol:
Salvika
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 69
Bydlisko: Šaľa

PredchádzajúciĎalší

Späť na Varená Strava