MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod jakut » Štv 04.06.2020 18:02

Už na januárovej nitre sme tam nechali 300 € za 2 psov, junior a trieda otvorená, preto sme ani nehlásili Xenu do šteniatok: Takto je to už ale dlhšie, preto sa nám napr. viac vyplatia madari, keďže máme uhradené členské v Debrecínskom klube. Tam máme zľavu aj na niektoré Rumunské a asi aj Srbské výstavy a tiež na Užgorod, kde sme sa teda tohto roku chystali 1x ale... no veď všetci vieme ako to dopadlo.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Shel-chan » Štv 04.06.2020 20:24

300e za dva psy? :oo: to ako? to tak vie vyjst v dalsich uzavierkach ci jako?
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod jakut » Štv 04.06.2020 20:27

Tak 2 psi, 3 dni, možno to nebolo celých 300, ale 280 to bolo iste a to už máš skoro jedno.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Lindchen » Pia 05.06.2020 7:07

Takže diváci nemôžu? Kebyže chcem ísť, tak len ako personál?
A z čoho ste usúdili, že nebudú handleri? Však vezmú psa a idú. :nwm: Majiteľ tam koľkokrát vôbec nie je.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Vikiki22 » Pia 05.06.2020 8:03

Spustené prihlasovanie. Prihlásila som 3 psy v minúte spustenia, Snáď... :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Shel-chan » Pia 05.06.2020 8:07

wow, rychlejsie som asi z postele nikdy nevysla :heh: prihlasena
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod wewerica » Pon 08.06.2020 6:51

Lindchen píše:Takže diváci nemôžu? Kebyže chcem ísť, tak len ako personál?
A z čoho ste usúdili, že nebudú handleri? Však vezmú psa a idú. :nwm: Majiteľ tam koľkokrát vôbec nie je.

Neviem odkiaľ nabrali že nebudú handleri.
Ja som to komentovala z mojej strany, chcela som prihlásiť nášho beaucerona do veteránov, ale keďže aj pre veterána dali rovnaké poplatky ako pre triedu dospelých, za deň 49 eur zaňho fakt dávať nebudem... a hej, psy čo brávam na výstavy akurát nehlásia, psy čo by som mohla vystavovať (a z nejakých dôvodov ich nemôžem zobrať ja na výstavu), tak vlastne tam ani nemôžem ísť :ha:

poznámku typu: ,,konecne sa ukazu majitelia a nebude az tak rozhodovat druha strana voditka, ale mozno aj pes" radšej ani nebudem komentovať :ahoj:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Shel-chan » Pon 08.06.2020 8:09

wewerica píše:no a napr. mi handleri čo by sme išli bez psov, čiže nemáme umožnený vstup :lol:

wewerica píše:Neviem odkiaľ nabrali že nebudú handleri.

:joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod wewerica » Pon 08.06.2020 8:13

hej, tam píšem že keďže nemám akého psa zobrať nieje mi tam umožnený vstup, nie že to bude výstava bez handlerov :smile:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Leila Tobrok » Pon 08.06.2020 10:03

tu poznamku o handleroch som napisala ja a nehanbim sa za to. pretoze ano, VELA krat rozhoduje handler a nie kvalita psa a to ma nikto nepresvedci, ze nie. vidim to na kazdej vystave vo svojom plemene hlavne, ale aj u inych. a dost je to brutal.

to, ze sa handler nedostane je na majitelovi, to vsak znamena, ze si moze zobrat len jedneho psa (alebo kolko ma dany majitel prihlasenych) a musi sa venovat len jemu, lebo navratka je na jedneho majitela a to sa im zrejme neoplati.

kazdopadne vidiet, ze o vystavu je enormny zaujem, ale teda skoro 50€ na den rozhodne nedam. ani keby kazdy pes dostal pohar sa to neoplati...
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod jakut » Pon 08.06.2020 10:13

Ja si myslím, že handlerov tam bude celkom dosť, oni to nejako vymyslia. My tiež nejdeme, pôjdeme do Debrecína a na Szilvasvarad asi.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Shel-chan » Uto 09.06.2020 11:24

hej no, ale každá minca má dve strany – a v tomto prípade to znamená, že kopa kvalitných psov bude nahouby predvedených.

Leila Tobrok píše:to, ze sa handler nedostane je na majitelovi, to vsak znamena, ze si moze zobrat len jedneho psa (alebo kolko ma dany majitel prihlasenych) a musi sa venovat len jemu, lebo navratka je na jedneho majitela a to sa im zrejme neoplati.

a to prečo? :nwm: práve vďaka tomu všetky ostatné psy čo handluje môžu prísť s majiteľom, handlerovi stačí jedna návratka a jeden pes, ktorého vezme bez majiteľa :nwm:

teda mne sa to zdá dosť jasné, ja nechápem, že toľko ľudí to pochopilo tak rôzne :heh: možno to aj ja chápem zle, kto vie
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 09.06.2020 12:45

navratka je jedna a akonahle s nou niekto prejde uz nik iny nemoze... oni to tam niekde pisali, ze to bude tak osetrene. ale mozno som to ja zle pochopila, ale pisali, ze navratky budu jedinecne, zrejme QR kod budu skenovat, aby ozaj niekto nepresiel 2x na jednu navratku.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Vikiki22 » Uto 09.06.2020 13:15

Tiež tomu rozumiem ako Shel. Jedna návratka na majiteľa psa, OK. Ale môže ísť handler namiesto majiteľa = s tou jednou návratkou. A nevidím problém v tom, že keď tam už bude ten handler, aby prišli majitelia s ich psami a nechali ho predviesť tým handlerom. :nwm: ...alebo sa tam proste tým majiteľom nechce. :haha:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: MVP Nitra, 17.-19.07.2020

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 09.06.2020 13:30

Jedna návratka-potvrdenie = vstup len pre jednu osobu! Počet psov vystavovateľa nie je limitovaný. Neplatia žiadne výnimky, napr.: dvaja majitelia, rodič s dieťaťom a podobne. Do objektu bude pustená vždy len jedna osoba. Preto je potrebné zvážiť počet prihlásených psov a či je výstava s nasledujúcimi obmedzeniami vhodná pre vás. Návratky-potvrdenia budú jedinečné a pri vstupe kontrolované. Pri použití rovnakej návratky pri druhom pokuse nebude osoba pustená do objektu výstaviska!

citovane z ich stranok
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti