Crufts 2015

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Crufts 2015

Poslaťod kives » Pon 09.03.2015 18:40

Silvuch, bola upozornená a aj napriek tomu s ním takto zaobchádzala aj ďalej. niečo o tom, že handlerka je z USA a tam sa takto so psami zaobchádza, resp. je to akceptované, ale že na Crufts to nemá miesto a handleri na to boli upozornení.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Crufts 2015

Poslaťod Whip it » Pon 09.03.2015 21:35

Citali ste o tych otravach psov na Crufts ? Neskutocne.
http://www.mirror.co.uk/news/uk-news/mu ... wo-5301024
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Crufts 2015

Poslaťod MisheliQ » Pon 09.03.2015 21:52

The facts surrounding Jagger’s sad death are still being established and we must stress that any other unsubstantiated rumours about dogs being poisoned are just that at this point. There are any number of reasons why a dog may display symptoms such as sickness and should a dog fall sick there are vets at the show who will examine the dog in question and file a report. We can confirm that no vets have raised concerns about poisoning and there have been no official complaints from any owners at Crufts 2015.
We are aware that there are reports in the press regarding a number of breeds. If you have any information we urge you to come forward to report the matter as soon as possible by emailing press.office@thekennelclub.org.uk

https://www.facebook.com/Crufts/posts/10153177069989878

A toto čo je?
Obrázok
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Crufts 2015

Poslaťod Whip it » Pon 09.03.2015 23:23

Prirodzene, ze sa organizator bude chranit. Ale preco by si to majitelia vymyslali :nwm: .
https://breedingbusiness.com/irish-sett ... wners-say/
Whip it
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1830

Re: Crufts 2015

Poslaťod Lindchen » Uto 10.03.2015 7:56

Miška, PETA tuším každoročne má na Crufte aj iných veľkých výstavách aktivistov, ktorí prinesú do záverečného kruhu nejakú svoju kampaň, táto je "Bastardíci proti Cruft´s". Síce sympatizujem s PETA, ale toto je tak trochu plakanie na nesprávnom hrobe :ua: .

http://blog.peta.org.uk/2015/03/activis ... t-in-show/
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Crufts 2015

Poslaťod kellee » Uto 10.03.2015 9:25

Nyssa píše:už po fb beží "petícia", aby vrátila titul :heh:


mala by, videla som iba tento kus akurat ked ona sla a to jej spravanie bolo strasne
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Crufts 2015

Poslaťod kives » Uto 10.03.2015 9:29

inak, k tým otravám, ja nerozumiem, ako sa to dá. to psa nechajú bez dozoru? u mňa neprichádza do úvahy, ešte keď sa niečo také už stalo. kto môže byť tak neskutočne :censored: , že toto urobí kvôli..... vlastne kvôli čomu, veď keď niekto má lepšie/krajšie/šikovnejšie zviera ako má, tak je to úplne v poriadku. asi som divná :nwm:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Crufts 2015

Poslaťod Lindchen » Uto 10.03.2015 9:41

Aj ja som nechala zviera na výstave bez dozoru, zavreté v búdke, nebola iná možnosť, ale zas len na chvíľku, inak ho ťahám so sebou. Aj na wc napriek zákazu, dodržím hygienu ako je to len možné, aby po nás nič neostalo, ale vezmem proste, sorry :nwm: . Ono niekedy sa nedá, ale kde to sme, aby som sa na výstave bála nechať psa :pac: . Choré, choré, choré.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Crufts 2015

Poslaťod kellee » Uto 10.03.2015 9:43

si divna, ja som zazila tu vystavnu nevrazivost, no nechutne a zaslo to o dost dalej, nie len pri tych vystavach,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Crufts 2015

Poslaťod Lindchen » Uto 10.03.2015 9:59

To vieš, keď si magor honí ego na psovi... Sú to chudáci, čo v živote buď nič nevedeli dokázať vlastnými rukami alebo hlavou, alebo boli naopak zvyknutí, že všetko sa im darí, len to treba potlačiť. Nechápu, kde sú limity. Neuspieť na výstave nie je zlyhanie ani hanba. Lenže to nevysvetlíš :ach: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Crufts 2015

Poslaťod kellee » Uto 10.03.2015 10:04

mna to az prekvapilo, aka nenavist a potom tie ohovaracky co ja s danym plemenom nic nemam, aj tak sa to ku mne dostalo, cele zle
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Crufts 2015

Poslaťod Lindchen » Uto 10.03.2015 10:10

Môj pes teda nie je úspešný na výstavách, sem-tam sa mu čosi málo podarilo a už boli ohováračky, a to sme ani BOBa nezohrali ani nič také. Párkrát bol v časopise, na nálepkách, a tak, ani cent som za to nevzala, len tak, nech tam chalan je, však milé to je a už bolo ako tlačím psa všade a aká som neviem aká :pac: :pac: . Kriste.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Crufts 2015

Poslaťod Leila Tobrok » Uto 10.03.2015 10:35

to lebo niekto berie výstavy úplne iným koncom.
krpca Amaroka výstava baví a áno, vyhral teraz oba dni celkom pekné tituly, ale v prvom rade to baví veľmi veľmi psa (to že sme tŕňom v oku mi je šumák). ale psa to total baví a nie je tam za trest a je to JEHO úspech, nie handlera. preto je na mieste hladkať a chváliť po víťazstve psa a nie svoje ego. Veľa ľudí to berie ako urážku, že ich pes nevyhral. Áno, ak na to nemá, tak na to nemá, ale ide o zábavu a pekný deň a nie získať čo najviac pohárov. Chjo... Ale verím, že Crufts je politikárčenie a áno, aj u nás vidno chovanie totálne nešportové a totálne "nepsíčkarske". Jeden človek, čo má psa rád, ho nenechá stáť vyviazaného na šibenici pol dňa, alebo ho nezmláti za to, že si v kruhu hopkal a nepredvádzal sa.
Mne sa ten flat totálne páčil!!! Tak veselý psík, radosť mal a bolo vidno, že handlerka bola s ním ako s vlastným.
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Crufts 2015

Poslaťod kellee » Uto 10.03.2015 11:32

Leila Tobrok píše:to lebo niekto berie výstavy úplne iným koncom.
krpca Amaroka výstava baví a áno, vyhral teraz oba dni celkom pekné tituly, ale v prvom rade to baví veľmi veľmi psa (to že sme tŕňom v oku mi je šumák). ale psa to total baví a nie je tam za trest a je to JEHO úspech, nie handlera. preto je na mieste hladkať a chváliť po víťazstve psa a nie svoje ego. Veľa ľudí to berie ako urážku, že ich pes nevyhral. Áno, ak na to nemá, tak na to nemá, ale ide o zábavu a pekný deň a nie získať čo najviac pohárov. Chjo... Ale verím, že Crufts je politikárčenie a áno, aj u nás vidno chovanie totálne nešportové a totálne "nepsíčkarske". Jeden človek, čo má psa rád, ho nenechá stáť vyviazaného na šibenici pol dňa, alebo ho nezmláti za to, že si v kruhu hopkal a nepredvádzal sa.
Mne sa ten flat totálne páčil!!! Tak veselý psík, radosť mal a bolo vidno, že handlerka bola s ním ako s vlastným.


flatik sa aj mne velmi lubil taky pohodovy psicek to bol. Mojho pesa vystavy nebrali, tak som si povedala, naco ho tam tahat, ked ma iba nervy. ok, svet sa nezrutil, zamrzelo ma to, aj po rokoch ma to obcas zamrzi, ale vsak neva.
Inak tieto vystavne vztahy som si vsimla, aj v kluboch, to uz co je ked zacnu clenovia opustat klub a radsej sa prihlasia do zahranicia, lebo poradca chovu mari akykolvek pokus o rozsirenie mezi viac ako dve chovky?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Crufts 2015

Poslaťod kives » Uto 10.03.2015 11:37

ach jo, tak u nás výstavy najviac bavili psa :lol: . asi je to aj o prístupe, ako píše kellee. aj u nás to tak funguje, keď to nejde, tak sa svet nezrúti :nwm:
a hej, ten flatík, to bola čistá radosť zo života :jop:
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

PredchádzajúciĎalší

Späť na Výstavy v minulosti