Crufts 2015

Výstavy, ktoré už máme za sebou - podeľte sa s nami o vaše výsledky, zážitky a pripomienky

Re: Crufts 2015

Poslaťod hruska » Uto 10.03.2015 16:32

tak podla mna by nebol potrestany pes, ale handlerka a mozno by si nabuduce rozymslela, ako psa prenese :jazyk: ak by to prezila :lol:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Crufts 2015

Poslaťod MisheliQ » Uto 10.03.2015 16:37

Inak ďakujem Lindchen za vysvetlenie tej PETA :)
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: Crufts 2015

Poslaťod jokejana » Štv 12.03.2015 12:31

Leila Tobrok píše:... je mi smutno a sice som raz chcela ist na crufts, po tomto... veru uz nechcem.
nie len preto, ale aj preo traveneho psika a pana, co na parkovisku mlatil psa - borderku... a NIC sa s tym nerobi. hanba.

Leila, chapem, ze toto neludske, nesportove spravanie cloveka znechuti, ale tieto veci a taketo spravanie je skoro na kazdej vystave takze to by si nemohla ist nikde.... Nepaci sa mi, ze organizatori ani rozhodca nezasiahli aj kvoli tomu, ze kazdy vystavovatel dostal pred vystavou niekolko papierov s pokynmi a v ramci nich bolo pisane, ze prave to vystavenie, ktore predviedol vitaz Crufts nie je potrebne ani akceptovatelne. Bola to rozhodne chyba a dufam, ze v buducnosti sa podobne spravanie nebude opakovat :au: Ako vsetko je to zial o ludoch... pravidla sa na Crufte porusovali jedna basen, z coho mi bolo smutno aj vdaka tomu, ze Cruft je prestizna udalost :ua: Pri nasom kruhu vladla napriklad zas super atmosfera a bola som prekvapena ako super sa handleri spravali k psom aj medzi sebou :jop: Teda osobne som nevidela pri nasom kruhu ziadne nevhodne spravanie a celkovo atmosfera mi prisla, ze sme sa stretli na caji o piatej :heh:
jokejana
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 801

Re: Crufts 2015

Poslaťod misha.421 » Ned 15.03.2015 14:26

No mozno teraz od veci a vsetci ma tu ukamenujete :lol: moze v triede steniatok dostat nominaciu na cruft?
Alebo je to az od juniora? otazku mam preto lebo videla som rozne fotečky z cruft a videla som tam triedu puppy ,tak sa ospravedlnujem :no: dakujeeem :ahoj:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Re: Crufts 2015

Poslaťod Leila Tobrok » Ned 15.03.2015 14:41

to len anglicke stence mozu, u nas cajc a cacib
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Crufts 2015

Poslaťod misha.421 » Ned 15.03.2015 15:26

Okisko dakujem :ahoj:
misha.421
Snoopy
 
Príspevky: 122

Predchádzajúci

Späť na Výstavy v minulosti