Granule u chovateľa a následný prechod

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Poslaťod Silwuska » Str 14.11.2007 8:19

Aha...okej...tak diky... :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod bassetka » Str 14.11.2007 17:13

V superpremiovej rade mas vzdy letaciky ku krmivu ako celku od tej ktorej firmy a tam mas vacsinou v prehladnej tabulke napisane pre velke plemena v ktorom mesiaci veku sa krmi ktory druh.U velkych plemien nastava intenzivny rast medzi 5-9 mesiacom a tam su naroky na vyzivu uplne ine nez u 2 mesacneho steniatka.Nespolahnut sa na predajcov,vypytat propagacny material a zorientovat sa.Ked uz investujete do kvalitneho krmiva,tak nech davate to spravne.
bassetka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 237

Poslaťod eur » Štv 15.11.2007 8:40

Chovateľka od ktorej sme brali nášho krpca krmila Purinou Pro Plan puppy - kedže má ako chovateľka zľavu u distributora krmív, spolu so šteniatkom sme od nej kupili hned 20kg vrece a bolo po starostiach. :ahoj:
Každé poznanie obohacuje
eur
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Poslaťod Silwuska » Štv 15.11.2007 8:42

No kamos bral stena od chovatela ktory mu trainer 15 kilovy ponukal za 1800 ...a v esopoch je za 1300 :hmm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Poslaťod eur » Štv 15.11.2007 10:49

:ua: Hold ľudia sú vynaliezaví
Každé poznanie obohacuje
eur
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 59

Re: U chovatela

Poslaťod MisheliQ » Str 27.08.2008 1:54

heh a ja som zabudla doplniť, že Caesar bol kŕmený u chovateľa Eukanubou, no my sme potom prešli na RC Sensible, pretože to nám odpoučil veterinár (ale nebol to náš veterinár, ale rakúsky). Potom na Pro Plan a teraz kŕmime Ankou Maintenance (či ako sa to píše) ale akosi som neodhadla (ja hlúpa) veľkosť granúl. Objednala som v e-shope 15 kg vrece a asi sa rozhodem ho darovať do útulku. Momentálne však hľadám inú značku, hádam už poslednú a aspoň približujúcu sa ku kvalite :no:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: U chovatela

Poslaťod Nia » Str 27.08.2008 7:47

zapojim sa do diskusie o tom, ze ako prechadzat zo steniatkovyskych granul na normalne...ja som krpcovi najskor, ze tak teda mu zmiesam steniatkovske a normlane aby swi zvykol...lenze....on zacal vyzierat hned len tie normalne, tie stenacie vyhadzoval a netusim preco...
u chovatelky bol krmeny RC, aj ja som ho po skuskach inych granul krmila nim dalej.
Obrázok
Nia
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3073
Bydlisko: Levice

Re: U chovatela

Poslaťod kaila71 » Štv 11.09.2008 11:45

Naš chovatel krmil Hillsom,my sme presli na k9 hnacky boli a to stale kym papala k9.Potom shurgain stolicu upravili ale neuchutil,potom nastali Club prolife super krmivko ale asi nie dobre davat papat pridlho tak teraz sme na eukanube :ach:
kaila71
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 128

Re: U chovatela

Poslaťod Tatiana » Štv 11.09.2008 12:02

moje nove prirastky sucky AST boli krmene Acanou,presli sme na Trainer baby medium,no pre problemy znova na Acanu,kedze je uz vsetko o.k znovu prechadzame na Trainer Fittness medium-maxi fisch-rice ,pridavam postupne asi tyzden :smile:
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: U chovatela

Poslaťod Sunny » Pia 12.09.2008 9:32

Chovateľka kŕmila ProPlan, 1 balenie sme dostali spolu so šteniatkom domov. Doma sme pokračovali ProPlanom a postupne prešli na 1 kŕmenie denne BARF a 1 granule. Teraz som objednala Trainer Natural, uvidíme čo povie, dúfam že bude na prestriedanie s tým ProPlanom. Aj keď s ním zatiaľ spokojnosť, psica vyzerá dobre a chutí jej.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy