Marco Varhol - Fanclub (konkrétne otázky)

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod basuu » Str 14.10.2009 0:12

wow chces to studovat?


Letmo som to preletela a nerozpravaju tam veru recou mojho kmena :joint: Ale snaha bola.. Nadalej sa budem spoliehat na tvoje manipulativne vyklady :lol:
Kazdopadne som zvedava, mohlo by to byt prinosom / minimalne pre tu skupinu ludi, ktora zlozenie cita, ale moc sa do analyzy a vyroby nevyzna- mna/
Svetlo neprestáva byť svetlom, keď ho slepý nevidí...
Obrázok
basuu
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 651
Bydlisko: Bratislava

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod Miro » Str 14.10.2009 12:42

Marco, Marco. Svojim príspevkom si ma nesklamal a len si mi dokázal, že nadokážeš prekročiť svoj vlastný tieň. Tieň ješitnosti, nedotklivosti svojho veľkého ega a vlastnej...
Máš pravdu, všimol som si, že masírovanie je tvoj koníček. K tomu len toľko - ak budeš čo len trochu sebakritický a niečo po sebe prečítaš, prídeš na to sám. Len pochybujem, či ti to tvoja "nestrannosť" dovolí. Vieš, kto číta a zároveň rozmýšľa ten to vidí. Ja nemám ani čas, ani chuť sa k tomu ďalej vracať. Na blbosť logika neplatí - túto vetu adresujem povedzme fan klubu...:(( Nikto, a ja najmenej, spochybňujem tvoje odborné vedomosti v tejto téme, naozaj patríš do VIPky tohto fóra, čo sa tohto týka, už máš aj jednu zdatnú nasledovníčku.!!! Žiaľ (aspoň pre mňa), si svojimi "masážami a nestrannosťou" ešte stále nedokázal vyliezť zo suterénu tejto VIPky. Obávam sa, či sa ti to ešte niekedy podarí, pretože "starého psa novým kúskom nenaučíš". :(( To je môj osobný názor bez snahy o urážanie!
Máš pravdu, že dávkovanie skúmaných a testovacích látok sa pri pokusoch udáva v mg, g, či iných veličinách na kg živej hmotnosti. Fakt si nepamätám, či išlo o 125 mg, alebo 500 mg (takto si to pamätám ja, ale môžem sa mýliť). To ale nie je podstatné, pretože aj 125 mg je dávka zodpovedajúca 3 a trištvrte gramu pre daného psa a to je riadna haluz. napriek tomu by soom uvítal, aby si túto štúdiu citoval... Podstatné je to, že aj keď zoberiem tvoj údaj, tak v prepočte na hmotnosť potkana a na 30 kg psa je aj to obrovská dávka, ktorá však ani OPAKOVANE u všetkých potkanov nespôsobila ochorenie. TOTO JE PODSTATA! Kto chce, verí, že chemická konzervácia bezvýhradne privedie psa k rakovine, kto chce, neverí. Priamy dôkaz neexistuje, sú to len dohady. A ty dohady vydávaš za jedinú pravdu. Manipulácia - aj ty sa len DOMNIEVAŠ, že by to pečeň potkana nevydržala. Alebo si robil také pokusy aj ty? Ak nie, potom... Jasné, že potkan nie je pes. Ale ak sa zase len DOMNIEVAŠ, že u každého psa skryté konzervanty spôsobia onkologické ochorenie, potom svojim tvrdením o nich robíš čo? Masíruješ... Alebo to nazývaš inak? Nehovor mi, že dnes sa pokusy na psoch nerobia, rozosmeješ ma!
Ja fakt nemám chuť teba a ani iných presviedčať. Nemám to za potreby. Ale rád dám na fakty. To je všetko.
Očakával som, že napadneš práve moje teoretické výpočty, ohľadom miligramovej dennej dávky psa. Ale ako som povedal v úvode - dokážeš zadrieť len do nepodstatnej veci, aby si odviedol pozornosť. Tak kto je masírovač?
Posledná vec : Cit. ... nové krmivá vyrábané v EU už nesmú v zložení udávať skrytú konzerváciu...
To doteraz ju museli udávať? Akosi tomu nerozumiem, lebo ak platí A, malo by podľa toho platiť aj B. No ale ak to tak je, prečo sa tu potom vlastne bavíme o neudávaní takéhoto postupu výrobcom? Akosi to nechápem...
Miro
Okoloidúci
 
Príspevky: 13

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod srdiecko » Str 14.10.2009 21:10

Všetky tieto reči sú super, len mám jeden problém, zasa sa nikto nevyjadril k mojej otázke !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A aj keď všetci chceme aby v tejto téme odpovedal na otázky len Marco, dovolím si požiadať aj Mira o jeho názor. Je mi úplne jedno, ktorý manipulátor a masírovač mi odpovie, či Marco, či Miro, či babka v chovprodukte, proste sa pýtam, tak mi odpovecte :aaa:
Ďakujem, to je všetko.


Tak ktoré granule patria medzi tie kvalitnejšie? Viem že je to zlá otázka, je veľmi veľa parametrov podľa ktorých sa hodnotí a nedá sa jednoznačne určiť, ktoré sú naj. Nechcem vedieť 1. miesto, ale ktoré si myslel, tie vyrábané v rodinných domoch? Sú u nás známe? Ktoré medzi ne patria?
Vieš mi napísať 3 alebo 5 konkrétnych, ktorým môžem veriť, ze nemiešajú bordel namiesto kvalitných surovín?
A kam zhruba patrí FM? To ma zaujíma.
Niet na svete lepsieho psychiatra nez steniatko, ktore vam oblizuje tvar...
Kupit si psa je jediny sposob ako za peniaze ziskat lasku.
Obrázok
srdiecko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 50
Bydlisko: Puchov

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod krista » Str 14.10.2009 21:21

srdiecko :jop: :haha: :haha: :haha:
Offtopic: budeš si musieť počkať na Marca,totiž mirko sa tu objaví občas ,aj to len keď si niekto zoberie na mušku AG,hodí sem siahodlhú slohovú prácu ,z ktorej mi jasné snáď to že mu je ľúto,že tu nie je aj "Mirko fanclub".....(joj,aby som nezabudla,krista,amen :angel: )
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod Jack » Str 14.10.2009 21:35

Srdiečko:

Proplan, FM, AG, Puffins, Trainer natural
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod srdiecko » Štv 15.10.2009 20:24

Jack ďakujem :poklona: , konečne si ma tu niekto všimol. Aj ja mám tieto dve značky na vrchole môjho laického rebríčka a asi aj pri tom zostanem, nebudem špekulovať, snáď budú aj naďalej chutiť :ahoj:
Niet na svete lepsieho psychiatra nez steniatko, ktore vam oblizuje tvar...
Kupit si psa je jediny sposob ako za peniaze ziskat lasku.
Obrázok
srdiecko
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 50
Bydlisko: Puchov

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod krista » Pia 16.10.2009 10:15

Našla som granulky,ktroé tu marco tuším niekde spomínal,nechcem novú tému,tak to dám sem,Applaws
http://www.animale.sk/eshop/shop/detail ... ini/medium okrem vysokého % popola,čo by sa dalo vytknuť? dík
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod michaelak » Pia 16.10.2009 10:43

Pomer Ca : P = 3,5:1,8 spolu s 9,5% popola napovedá, ako je to v skutočnosti so "sušeným kuracím mäsom" :aaa: Myslím, že bylinky to nezachránia.
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod krista » Pia 16.10.2009 10:52

mala som taký pocit....a aj to mi je divné keď lamb & rice,prečo je na 1.mieste kuracie sušené mäso....
Myslíte si, že psy nebudú v nebi? Poviem vám, budú tam skôr ako ktokoľvek z nás.
Robert Louis Stevenson
krista
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1866

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod michaelak » Pia 16.10.2009 10:55

To je najväčší priekak tohoto krmmiva, že chyba je hneď v úvode :heh:
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod Artemis » Pon 19.10.2009 14:19

Marco a kto vlastne si? :nwm: Myslim na to ci sa aj v tvojom sukromnom zivote (praca) venujes tomuto... :smile:
www.cavalier-handling.sk
Grand Ch. Artemis from Semiramida´s garden
Kandinsky z Królewskiego dworu
FCR Gulliver Oasis of Peace
Artemis
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 616
Bydlisko: Levice

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod Marco Varhol » Pon 19.10.2009 16:58

Na obale maju nazov chicken lamb. Nepoznam tieto granule pre psov len tie pre macky a kupis ich vsade v UK. Ja ich kupujem pre moj novy prirastok v Cat Planet za £25. Pre psov som to este nevidel.
Susene kuracie maso asi tazko je tam urcite kuracia masovokostna mucka a ked to vsetko zdvihli ako Orijen tak je jasne ze popol a Ca ide hore.
Podla analyzy je to len pre male plemena a granulky budu urcite male ako je to u Orijenu.

Artemis neviem co mas na mysli. Ak myslis chov tak to uz nie, na to potrebujes dostatok casu a ten bohuzial nemam. A na SK som uz coraz menej, kedze moje zivobitie je v inej krajine.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod Artemis » Pon 19.10.2009 19:58

Ja myslim na to, ze z kadial mas tolko vela infosiek o granuliach atd...? :hi: Ci sa tym aj nejako odborne zaoberas...
www.cavalier-handling.sk
Grand Ch. Artemis from Semiramida´s garden
Kandinsky z Królewskiego dworu
FCR Gulliver Oasis of Peace
Artemis
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 616
Bydlisko: Levice

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod Ingarka » Pia 23.10.2009 12:58

Podľa mňa je Marco čarodejník a nemyslím to ironicky. Ja by som bola za stretko v BA s Marco a téma GRANULE :lol:
Marco pozývam ta na rande! :smile:
Ingarka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 640
Bydlisko: Marianka (Slovakia)

Re: Marco Varhol - Fanclub

Poslaťod lulu » Ned 01.11.2009 18:03

Jack píše:Srdiečko:

Proplan, FM, AG, Puffins, Trainer natural

:jop: :yes:
Inak Miro,ja si myslím že keby bol Marco taký ako ty píšeš /žeby mal také veľké ego../ tak neviem neviem,či by sem chodil a radil nám čo sa týka granuliek,a nie len toho :smile: Zober si že jemu to asi nič nedáva,ale je taký zlatý že nám poradí,ja som sa hlavne kôli nemu naučila dosť o krmení psov,nesklamala som sa v tom čo som sa odneho naučila:poklona: Ďakujem Marco si :jop: :ahoj:
*One way-my way*
lulu
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 439
Bydlisko: Dubnica nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy