Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne granúl.
Odoslať odpoveď

Aku značku kupujete ??

Royal Canin
374
19%
Eukanuba
124
6%
Trainer (natural, fitness)
176
9%
Eagle Pack
7
0%
Puffins
17
1%
Nutra Gold
9
0%
Frist Mate
57
3%
Purina Pro Plan
269
14%
Acana
154
8%
Darling,Pedigree,Chappi
101
5%
Tesco,Hypernova,Jednota,Bila,Bala a pod.
36
2%
Iné
641
33%
 
Celkom hlasov : 1965

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Štv 17.01.2019 21:29

First mate :jop:

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sob 02.02.2019 9:55

Cavte prosim vas ludia mam bígla ktory nieje vobec nejaky žrúť od začiatku ma granule Taste of wild ma krasnu srsť stavbu celkovo vidieť že prosperuje ale cca po 2-3 rokoch mu prestavaju akoby chutiť kupujem každe 2 mesiace inu príchuť.....je čas na zmenu značky? Skúsil by som wolf of wilderness

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Ned 16.08.2020 20:16

Omg. Krpata sa skriabe a vykusuje ako diva. A na nic ine ako na granule mi to nevychadza. Ked prisla, u nas bola na britkach lamb&rice. Vykusovala sa aj z nich (a :kak: kopy ako ponik), ale male vrecko sme minuli. Mala som doma este male vrecko Barking heads, kuracie. Tak presla na tie, vsetko ok, neskriabala sa, nic a strasne chutia. Tak som objednala to iste, velke vrece. Granule vnutri vyzerali uplne inak, mensie a tmavsie. Asi tyzden po nacati mechu sa zacala uplne blaznivo skriabat, vykusovat labky, plznut. Je odblsena, okupana a nic ine ako granule mi do vzorca nezapada.

Otazka znie, co kupit? Asi nieco bez kuracieho, to mi je jasne, ale rovno inu znacku alebo zostat pri barkingu?
Otazka 2 znie, kde na to zoberiem penezi?

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Pon 17.08.2020 9:32

Slausa píše:Otazka 2 znie, kde na to zoberiem penezi?

:haha: :haha: :jop:

pekne, no. vychadza mi to, ze ako "velky mech" ty budes musiet kupovat trojky, a iba ak jej to fakt sadne tak vacsie.
a teda skusila by som nieco hypoalergenne, s co najmenej zlozkami.

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sob 22.08.2020 16:23

Ja mám buldočicu teraz na barking heads licking lamb a veľmi som spokojná, labky si nevylizuje už a skoro vôbec neprdi
Žerie to aj Bria.. a celkovo som si všimla že čím jednoduchšie zloženie tým lepšie im to trávi

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Str 26.08.2020 23:32

Slausa píše:Omg. Krpata sa skriabe a vykusuje ako diva. A na nic ine ako na granule mi to nevychadza. Ked prisla, u nas bola na britkach lamb&rice. Vykusovala sa aj z nich (a :kak: kopy ako ponik), ale male vrecko sme minuli. Mala som doma este male vrecko Barking heads, kuracie. Tak presla na tie, vsetko ok, neskriabala sa, nic a strasne chutia. Tak som objednala to iste, velke vrece. Granule vnutri vyzerali uplne inak, mensie a tmavsie. Asi tyzden po nacati mechu sa zacala uplne blaznivo skriabat, vykusovat labky, plznut. Je odblsena, okupana a nic ine ako granule mi do vzorca nezapada.

Otazka znie, co kupit? Asi nieco bez kuracieho, to mi je jasne, ale rovno inu znacku alebo zostat pri barkingu?
Otazka 2 znie, kde na to zoberiem penezi?



skúsila by som niečo bez obilovím alebo možno tá ryža je problém lebo v obidvoch granuliach je ryža takže môže tam byť alergia

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Štv 27.08.2020 17:03

Tentokrat nie pre mna, ale co je momentalne 'naj' lacne, ale relativne skrmitelne? Teda nie tesco/darling bordel. A musi to byt light/nizkotucne. Modry brit? Eminent? Nieco ine?

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Pia 28.08.2020 10:29

Slausa píše:Tentokrat nie pre mna, ale co je momentalne 'naj' lacne, ale relativne skrmitelne? Teda nie tesco/darling bordel. A musi to byt light/nizkotucne. Modry brit? Eminent? Nieco ine?


modry brit má veľa obilovin v sebe tak to by som neriskovala ale keď tak brit care alebo fresh sú v pohode, alebo niečo iné z vlastnej skúsenosti Wolf of Wilderness

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Pia 28.08.2020 12:01

Hladam nieco lacne ale nie uplny bordel pre psa co bol doteraz na granulach z lidla. BC je uz daleko mimo ligu.

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Pia 28.08.2020 12:25

Čo znamená lacné?

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Pia 28.08.2020 12:34

Co som pozerala tak tie najnizsie stoja nejakych 25-30 na 12-15 kg. Co kukam, zatial som nasla tu nizsiu calibru, cierny fitmin alebo eminent v tejto cene.

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Pia 28.08.2020 12:37

lukullus?
zakladny brit pozeram zlozenie a je tam ovos, psenica aj kukurica, na to by som sa asi vybodla...

edit: fitmin vyzera dost dobre. 30€ tiez, ale za 15kg.
napadol ma aj happy dog, ale ako kukam zlozenie tak bleee.

edit2: kukam tu calibru. ale maju takyto obrazok na stranke:
Screenshot 2020-08-28 at 12.38.50.png

a az ma z toho striaslo. ta sheltia musi mat snad 100 rokov :heh: vyzera hrozne. pomoc...
anyway, kukurica, pšenica, ovos na druhom mieste, za mna nic.

eminent kukurica, psenica, ryza, to tiez nic.

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Pia 28.08.2020 13:33

Akoze po marketovkach a ak brit care je uz moc drahy sa kukurici a psenici nevyhne asi :smile: A zas radsej kvalitnejsie spracovanu kukuricu a psenicu nez sice "nadupane" zlozenie ktore je ale z najmenej kvalitnych surovin (takto som sa strasne spalila na TOTW, normalne z toho bolo psovi zle)

Mrkni mozno este nutrican.

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Pia 28.08.2020 13:49

Hapoy dog je zložením humus a ako jediný sedí kamoškinmu psovi s citlivým trávením po parve :)

Čo Lara Nature?

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Str 02.09.2020 15:29

Má niekto skúsenosť s krmivom značky Fokker? alebo Very dog?
Very dog tu má vlákno, ale ešte z roku 2011, tak možno nejaké novinky ... :lol:
Odoslať odpoveď