Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Aku značku kupujete ??

Royal Canin
374
19%
Eukanuba
124
6%
Trainer (natural, fitness)
176
9%
Eagle Pack
7
0%
Puffins
17
1%
Nutra Gold
9
0%
Frist Mate
57
3%
Purina Pro Plan
269
14%
Acana
154
8%
Darling,Pedigree,Chappi
101
5%
Tesco,Hypernova,Jednota,Bila,Bala a pod.
36
2%
Iné
641
33%
 
Celkom hlasov : 1965

Happy dog

Poslaťod Fosilia » Ned 26.08.2007 13:33

Predpokladam ze krmis ich premiovou radou. Mozes sem napisat zlozenie krmiva v nemcine uvedene na obale. Lebo podla toho co maju na strankach uvedene v zlozeni mi to skor pripomina zmesku pre hydinu. Co to stoji?

Geflügelfleischmehl je to najlacnejsie co mozete na trhu kupit. 15-16percentny podiel tejto mucky v krmive je strasne maly. Svojich psov vykrmujes kukuricou.
Fosilia
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32

Poslaťod Bendy » Ned 26.08.2007 21:55

Fosilia, nerob chute. Jedli ste uz kura krmene len kukuricou??? Pochutka! :heh: :heh: :heh:
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod MisheliQ » Str 29.08.2007 11:06

tak môjho westíka sme najprv kŕmili Eukanubou puppy, ktorou ho kŕmil predtým chovateľ, potom sme prešli na RC Sensible...ktorý nám odporúčili v Rakúsku...a aj naďalej sme na RC...no veterinár v Poprade nám odporúčal aj RC veterinary, mini adult...a ochutnali sme už aj Club pro life, nová značka v talianskom trhu, vraj je veľmi dobrá...a dokonca rozoznáte, čo jete...najviac nám chutila však Club pro life-ka chicken and rice, fish and lawn, + omega 3,

ps: preto vravím, že nám, lebo aj ja som ochutnala granule, ktoré dávam psovi...všetky (okrem Eukanuba puppy a RC veterinary adult mini)
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Poslaťod dasa » Pia 07.09.2007 21:05

ja krmim vyzlu pedigree a ratlika eukanubou a varenou stravou
a ostatnych kaufland puppy a tie drahsie "znackove" im nechuti :cool:
dasa
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Bešeňov

Poslaťod lusy » Sob 08.09.2007 10:07

dasa píše:ja krmim vyzlu pedigree a ratlika eukanubou a varenou stravou
a ostatnych kaufland puppy a tie drahsie "znackove" im nechuti :cool:


chudatka psici. :ua: az teda na toho ratlika
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Jack » Sob 08.09.2007 10:24

Ja som akurát dnes kúpil 15 Kg TRAINER FITNESS ... uvidíme čo z toho bude :no:
Jack
Hafan
 
Príspevky: 825

Poslaťod p.j.jack » Sob 08.09.2007 17:28

ahojte aj mojej kokrici davam Pro plan Light,lebo je po steniatkach tucnejsia:o))),ale jej to striedam aj inymi,napriklad:pedigree,darling,anca a varenu stravu.Ked sme mali steniatka tym som davala K9.
Naposledy upravil p.j.jack dňa Sob 08.09.2007 21:00, celkovo upravené 1
„Soucit se zvířaty souvisí tak těsně s dobrou povahou, že lze bezpečně tvrdit: ten, kdo je krutý ke zvířatům, nemůže být dobrý člověk.“ Tohle řekl už před více než dvěma stovkami let spisovatel Jean Paul.
p.j.jack
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Gbely

Poslaťod dasa » Sob 08.09.2007 20:43

lusy píše:
dasa píše:ja krmim vyzlu pedigree a ratlika eukanubou a varenou stravou
a ostatnych kaufland puppy a tie drahsie "znackove" im nechuti :cool:


chudatka psici. :ua: az teda na toho ratlika


preco , ved ked nezie ine tak mu co mam dat,asi by ty nebolo jedno ked ty pes nechce jest ked mu to nechuti
pedigree davam preto lebo to dostavala u majitelov predtymked uz bude starsia tak dostane tiez eukanubu, a bastardy velmi nelubia eukanubu
ved ani ty by si nezjedla co ty nechuti :hmm:
dasa
Okoloidúci
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Bešeňov

Poslaťod katarina » Sob 08.09.2007 21:28

ja kupujem Darling (teda ja nekupujem mame poviem ake granule a ona prinese z Trnavy) ale ked nesu tak mama donese Chapi alebo Pedigree ale tie len pol kila kym nezozenie Darling. Keby som mohla tak by som krmila Royal Canin podla rastovych stadii psa ale co ked su drahe. Tak tei Darling-y. Raz sa stalo ze mama zabudla kupit Darling a kupila v nasej dedine granule "do sáčku" tj nekvalitne granule ktore neznasam a Spirit dostal zapal zaludka
vsetko zle je na neco dobre (a ked to neni na nic dobre tak to potom neni az tak zle aby to bolo na neco dobre :lol: -to som k tomu vymyslela ja)
Spirit sa vyliecil a teraz co na tom bolo to dobré? To ze mama uverila mojmu tvrdeniu ze lepsie je dat viac penazi na granule ako potom platit ovela viac za veterinara :lol:
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod lusy » Ned 09.09.2007 18:32

dasa píše:
preco , ved ked nezie ine tak mu co mam dat,asi by ty nebolo jedno ked ty pes nechce jest ked mu to nechuti
pedigree davam preto lebo to dostavala u majitelov predtymked uz bude starsia tak dostane tiez eukanubu, a bastardy velmi nelubia eukanubu
ved ani ty by si nezjedla co ty nechuti :hmm:


aj mojmu psovi chuti pedigree. a mal obdobie kedy nechcel granule co som mu kupila. no ale zato ho nebudem krmit srotom, len preto, ze mu chuti. prikladam jeden link. sice je to o macacom krmive, ale myslim, ze tam velke rozdiely medzi psik nebudu. nie zo vsetkym tam suhlasim (co sa tyka eukanuby rozhodne nie), ale co sa tyka toho pedigree, darling atd. to rozhodne.
http://dobrikova.blog.sme.sk/c/32536/Ni ... bijat.html
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod lusy » Ned 09.09.2007 18:44

katarina píše:ja kupujem Darling (teda ja nekupujem mame poviem ake granule a ona prinese z Trnavy) ale ked nesu tak mama donese Chapi alebo Pedigree ale tie len pol kila kym nezozenie Darling. Keby som mohla tak by som krmila Royal Canin podla rastovych stadii psa ale co ked su drahe. Tak tei Darling-y.


hmmm s tym RC by si to tiez nevyhrala. su rozhodne lacnejsie a kvalitnejsie krmiva ako RC. :no:
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod katarina » Ned 09.09.2007 19:52

mne teta povedala ze keby mam stenatko tak by sa mi oplatilo krmit royal canin
katarina
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 377
Bydlisko: Dechtice / Brno

Poslaťod lusy » Ned 09.09.2007 21:36

ved si skus precitat rozne diskusie co sa tykaju RC a uvidis, ze najdes ovela viac ludi, ktori ti neodporucia krmit tymto krmivom.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Poslaťod Amaguk » Pon 10.09.2007 12:01

katarina píše:mne teta povedala ze keby mam stenatko tak by sa mi oplatilo krmit royal canin


co tym tvoja teta myslela? ako oplatilo? RC je totalne predrazene a pchat do psa dobrovolne chemiu sa mi zda minimalne nezodpovedne... :ua:
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Poslaťod lusy » Pon 10.09.2007 13:03

Amaguk píše:co tym tvoja teta myslela? ako oplatilo? RC je totalne predrazene a pchat do psa dobrovolne chemiu sa mi zda minimalne nezodpovedne... :ua:


uplny suhlas
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy