Trnava- predaj granúl

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod Amaguk » Pia 19.09.2008 11:31

to je asi nejaky novy modny trend... :ha:
uz som bola v BA v dvoch chovakoch, kde su takyto "monotematicky" - v jednom maju len RC (a to je majitelom veterinar :pac: ) a v druhom bol zase samy Arion. V tom Arionovom bol dokonca prev vtedy a dealer, ktory sa na mna vrhol a zacal ma presviedcat, ze to je to naj krmivo, ake vobec existuje, tak som sa mu podakovala za odbonost a rychlo vycuvala von. Uz tam viac nepojdem :jazyk:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod Silwuska » Pia 19.09.2008 11:39

uni konkretne tento chovak je hodne malicky, neviem kolko tam ma krmiv, ale mne osobne zas vyhovuje ked ma jedna predajna jeden hlavny produkt a par vedlajsich, teda vyhovuje mi to vtedy ak ma kazda predajna iny produkt, bo si zober, ak bude mat s kazdeho troska, tak to by nemohol mat s proplanu s kazdeho druhu...a kolko ich je?? minimalne 9...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod unicorn » Pia 19.09.2008 11:50

no to je uz nevyhoda malych priestorov, ale na to sa netreba vyhovarat. uz len z marketingoveho hladiska to je hlupe mat len jedno (alebo len par) krmivo, pretoze potom uspokojis potreby len malej casti zakaznikov. a ked sa to jedno jedine este aj snazis nanutit dalsim, tak mozes prist o dalsich.

samozrejme neodsudzujem taketo male predajne. mame tiez taku na sidlisku, tiez predavaju len par druhov granul a z toho same smejdy. ale som rad ze ju tu mame, pretoze ked mi treba ist kupit kosik pre psa, alebo obojok, alebo nejake zuvacie kosti, ci hracky, tak sa nemusim trepat do mesta.

granule mam uplne z inych zdrojov za uplne ine ceny, takze v podstate ani mne osobne v chovakoch nechybaju. ale nie kazdy si vie zohnat granule tak ako ja.
v meste mame jeden chovak(mozno aj viac,ale nepoznam), ktory je podla mojich predstav. je v podstate v dome, na prizemi je jedna obrovska miestnost, kde su len granule potom sa prejde do dalsej tam su take srandy ako voditka, obojky a ine vysiace veci. v dalsej miestnosti hrebene, noznice a proste take na upravu psa, ci strihanie a tak podobne. na poschodi pelechy, deky, vankuse a vsetko podobne atd...
Obrázok
unicorn
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 693
Bydlisko: KE

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod Silwuska » Pia 19.09.2008 11:52

Ono v Trnave je len jedna predajna ktora ma proplan...a len jedna ktora ma trainer, takze aj keby nemali nic ine len tie granule tak som furt spokojna ze to tu mame :smile:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod rado2711 » Pia 19.09.2008 13:53

Silwuska neboj objednaval som minuly piatok mech zoozoo.sk ale este mi nedorazil. prave preto som bol nuteny kupit aspon male balenie kym nedorazi
rado2711
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod denisa » Pia 19.09.2008 17:13

Rado namôžem s tebou súhlasiť,že ch.potreby budú rušiť PROPLAN,určite si to zle pochopil,nakoľko Proplan predávame 5 rokov,je to naša vlajková loď,a nemienime niečo meniť.Je pravda že skušame Belcando,ale určite nemienime odstaviť Proplan.V predajni sa snažime držať skoro z každej značky,o ktorej si myslime že za volačo stoji.
denisa
Snoopy
 
Príspevky: 100

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod Amaguk » Pia 19.09.2008 17:24

:aplause: :jop:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod slávkaCora » Pia 19.09.2008 20:21

Silwuska, v ktorej predajni v Trnave predávajú Trainera? Chcem ich teraz kúpiť krpatej a pravdupovediac nechce sa mi všetky obiehať :hi:
slávkaCora
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 70

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod Marco Varhol » Pia 19.09.2008 21:00

Denisa uz som sa zlakol, ze Proplan...
No skusat premiove krmivo Belcando hmm neviem neviem krmiv z hydinovych mucok je na trhu az az a tak to bude viac o cene. Pokial to bude stat viac ako 800,/Sk/15kg tak potom je to uz drahe krmivo na to co je vo vnutri. Osobne by som doporucil ich mokru stravu. Ak si dobre pamatam v Nemecku tak maju vo firme sikovnu obchodnicku z Azie vie dost o krmivach a ako som napisal mokra strava to je ina kava co maju v ponuke. :smile:
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod rado2711 » Pia 19.09.2008 21:30

slávkaCora píše:Silwuska, v ktorej predajni v Trnave predávajú Trainera? Chcem ich teraz kúpiť krpatej a pravdupovediac nechce sa mi všetky obiehať :hi:

Hore na druzbe pri sociálnej poistovni je biela budova Royal centrum a tam z boku su chovatelske potreby :jupi:
rado2711
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod rado2711 » Pia 19.09.2008 21:31

denisa píše:Rado namôžem s tebou súhlasiť,že ch.potreby budú rušiť PROPLAN,určite si to zle pochopil,nakoľko Proplan predávame 5 rokov,je to naša vlajková loď,a nemienime niečo meniť.Je pravda že skušame Belcando,ale určite nemienime odstaviť Proplan.V predajni sa snažime držať skoro z každej značky,o ktorej si myslime že za volačo stoji.

Ja som to po diskusii tak pochopil.... vobec som nechcel vytvorit nejaku famu a ani nikoho a nic poskodit :jop:
rado2711
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod slávkaCora » Pia 19.09.2008 22:39

Rado, ďakujem :jupi: vybehnem tam a vyskúšame :yes:
slávkaCora
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 70

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod rado2711 » Pia 19.09.2008 22:41

:hi: aj na buduce :poklona:
rado2711
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 25
Bydlisko: Trnava

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod denisa » Sob 20.09.2008 9:25

Marco Varhol píše:Denisa uz som sa zlakol, ze Proplan...
No skusat premiove krmivo Belcando hmm neviem neviem krmiv z hydinovych mucok je na trhu az az a tak to bude viac o cene. Pokial to bude stat viac ako 800,/Sk/15kg tak potom je to uz drahe krmivo na to co je vo vnutri. Osobne by som doporucil ich mokru stravu. Ak si dobre pamatam v Nemecku tak maju vo firme sikovnu obchodnicku z Azie vie dost o krmivach a ako som napisal mokra strava to je ina kava co maju v ponuke. :smile:



O mokrej strave Belcando samozrejme viem,a preto som bola zvedavá na granule od tejto firmy.No 15 kg stojí viac ako 1000 sk,je to vec názoru ale čo viem tak obsahujú až 80 percent sušeného masa ,a práve že múčku nedávajú.Uvidím,chcela by som odchovať ďalší vrh na tom,zatiaľ som vždy dávala Proplan,nieže by som zanevrela na Proplan!
denisa
Snoopy
 
Príspevky: 100

Re: Trnava- chovateľské potreby a výber granúl

Poslaťod Silwuska » Sob 20.09.2008 14:31

Jeee...denisa ty si majitelka toho obchodiku??? a ta bullicka co tam bezkava je ta chovna??? a uz je v poriadku?? /ked som tam bola naposledy tak mala skaredy kaslik :ua: / :ahoj:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy