Pronature

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Pro Nature

Poslaťod Bona » Uto 04.11.2008 18:05

Ja som dnes kúpila kilo,a musím povedať že je to super.Bonymu strašne chutilo(konečne nejake granule),a aj zloženie je dobre.Kúpila som mu jahnačie s ryžou-konečne mu chutili granulky...juhuuu :jupi:
Naposledy upravil Bona dňa Štv 01.01.2009 21:19, celkovo upravené 1
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Pro Nature

Poslaťod Maruška » Ned 09.11.2008 19:13

Ja som kŕmila Pro Naturkami skoro rok a bola som spokojná, napriek kritike že je tam len nejaká šmejdovná múčka a kukurica a pod. to psom chutilo, trávilo im dobre a nemali nijaké zdrav. problémy... Potom sme skúšali Animondu a teraz máme Acanu s ktorou som veľmi spokojná... Ale tie Pro Nature sú podla mňa najlepšia cesta pokiaľ si niekto nemôže dovoliť drahé granule ( Pro Nature -teda mňa tak vyšli- vyjdú tak 60Sk/kg oproti značkám ako eukanuba a RC ktoré sú aj 200Sk/kg resp. viac podľa lokality) a nechce tráviť svojho miláčika chappi alebo tescovými granulami...Aj ked zloženie nie je nejak extra, ale na svoju cenovú skupinu je asi najlepšie :smile:
Aj veľký pes s ešte väčším srdiečkom je niekedy ukrytý v malom obale :-) M.
Maruška
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 171
Bydlisko: Šurany

Re: Pro Nature

Poslaťod Bona » Štv 01.01.2009 21:21

Po čase píšem znova.Sú to naozaj super granulky.Odvtedy ako papá tieto,nabral na kvalite srsti-má ju krásne lesklú,hovienka sú pekné aké majú byť,chutí mu to,vitalita supriš.Skrátka sme spokojní a zostaneme pri nich čo najdlhšie :smile:
Naposledy upravil Bona dňa Štv 01.01.2009 21:40, celkovo upravené 2
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Pro Nature

Poslaťod michaelak » Štv 01.01.2009 21:35

Bona napísala:
Po čase píšem znova.Sú to naozaj super granulky.Odvtedy ako papá tieto,nabral na kvalite srsti-má ju krásne lesklú,hovienka sú pekné aké majú byť,chutí mu to,vitalita supriš.Skrátka sme spokojný a zostaneme pri nich čo najdalej

Offtopic: malé jazykové okénko : zostať môžeš milá bona pri nich čo najdlhšie, alebo od nich čo najďalej :haha: A ak ste viacerí (min. Ty a Tvoj pes) tak ste spokojní, nie spokojný ako si napísala :heh: . Rozhodnutie je už na Tebe :ahoj:
Matlock from Den Haag :-)
michaelak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364
Bydlisko: Tu i tam

Re: Pro Nature

Poslaťod Bona » Štv 01.01.2009 21:41

Offtopic: tie hodiny pri počítači sa už odzrkadlujú... :heh: :haha:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Pro Nature

Poslaťod Roninus » Štv 15.01.2009 20:40

Tiez krmim bulika pro naturkami 28 pre steniatka a papka aj ked su dni ked sa ich len tak nedotkne, musim to poliat aspon troskou oleja,alebo vyvaru a potom ich zje aj s misou.Konecne tak strasne neprdka,ako z inych,hovienka huste,srst pekna a vyzera zdravo :no:
Obcas nieco navarime aby som mu osladil zivot :ha:
Roninus
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Re: Pro Nature

Poslaťod Evel!n » Str 04.02.2009 19:29

Je teda Pro Nature dobre??? Vsetci ine nazory...ale celkovo neviem...co sa vyznate fat v granulach, je to dobre? :lol:
Mne ho odporucili...ale neviem...
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Pro Nature

Poslaťod Roninus » Uto 10.02.2009 16:10

Ci su pro naturky kvalitne a dobre to vie asi len vyrobca.
Stretavam vela psickarov a vela z nich krmi prave pro naturkami a vsetci na ne len pozitivne.Ale to bude hlavne preto ze su cenovo dostupne pre vacsinu ludi.Preto som zacal aj ja,aj ked moja "doga"uz ich ma plne zuby a bez dochutenia ich nezozerie.Radsej bude cely den hladovat.Preto budem musiet prejst na nejake ine.Ale ako vravim ja som velmi spokojny.NO keby bol aj hafan :hmm:
Roninus
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Re: Pro Nature

Poslaťod Bona » Uto 10.02.2009 16:37

Evel!n, Pro Nature v zeleno - hnedom obale sú kvalitné granulky (ale žiadne granulky nie sú dokonalé, teda kvalitné) :no:

Obrázok
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Pro Nature

Poslaťod Evel!n » Uto 10.02.2009 22:17

Dakujem :smile:
Ale ja som pocula, ze vraj v nasom pet shope davaju raz tie "prave" Pro naturky, a raz tie "neprave" ... :ua:
Dost sa obavam, ze mi daju tie "neprave", lebo ,ako som citala, tie su zle...
Este idem popozerat ine temy a porozmyslam :smile:
Evel!n
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 510
Bydlisko: Levice

Re: Pro Nature

Poslaťod Marco Varhol » Uto 10.02.2009 22:27

Roninus cenovo vyhodne, no podla mna na to co je vo vnutri je to predrazene krmivo. Na druhej strane podobnych krmiv do 5EUR za vreco sa daju v Kanade kupit tony, ale priestor na predaj na SK je uz minimalny. V Europe som o vyrobcovi, ktori dokaze podobnu kvalitu za tak nizku cenu vyrobit nepocul.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Pro Nature

Poslaťod Bona » Str 11.02.2009 18:40

Offtopic: Marco,vieme že na Slovensku je všetko predražené.No možno raz zbehnem do tej Kanady :haha: :lol:
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

Re: Pro Nature

Poslaťod Roninus » Str 11.02.2009 22:57

Ja som pro naturky zatial kupoval len balene v mikrotenovych sackoch.Udajne to balia niekde v ziline.K tomu kusok papierika s davkovanim a zlozenim krmiva.Jedno kilo 2,40 eura
Roninus
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 49

Re: Pro Nature

Poslaťod Federika » Štv 19.02.2009 19:55

Dedko ma znameho, ktory tieto krmiva distribuuje v Kosiciach, prave otvaraju obchod, tak mame ponuku, ze vyskusame. Zatial sme na ProPlan-ke a som spokojna ale rozmyslam nad zmenou, tak neviem. Cenovo je to fakt pristupnejsie. Ale pre mojho hafa len to najlepsie, takze mi na cene az tak nezalezi. Tak co myslite, je to aspon porovnatelna kvalita s ProPlanom?
Federika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 508
Bydlisko: Košice

Re: Pro Nature

Poslaťod Bona » Štv 19.02.2009 21:54

Porovnane s proplanom.Máme po pronaturkách (po 2 krát 15 kg vreci)jahna s ryžou ovela krajšiu srsť ako po proplane,menšie hovienka, neprdka tolko,je cenovo lepšia,a konečne mi po roku schudol :aaa: Sme sto percentne spokojný.S proplanom som krmila 2 roky a bol už čas na zmenu tak sme prešli na rponature
Pes je,bol aj bude najvernejším priatelom človeka


Obrázok

“Dead is peaceful...Easy...
Life is harder.”
Bona
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 338
Bydlisko: DS

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy