Granule pre psa v záťaži

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod hruska » Str 03.04.2013 19:32

tak povodne to boli iba tie dve hodky, co podla mna zataz nie je, ak pes iba beha a ani sa mi to nezdalo ako dovod unavy psa.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod hriva » Str 03.04.2013 20:22

Tak mne pes ráno aportuje hodinu, poobede hodinu a okrem toho ešte nachodime denne tak 15 km
Podla mna v zatazi nie je ma granule obyčajne adultky
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod zuzkabluzka » Str 03.04.2013 20:45

Podla mna treba prihliadat na konkretneho jedinca. Ak je unaveny a chudne, treba s tym nieco urobit.
Koniec dobrý, všetko dobré. :)
zuzkabluzka
Big Dog
 
Príspevky: 1719

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod hriva » Str 03.04.2013 20:54

Stačí pridať množstvo tuku a kvalitne proteiny
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod bela2001 » Str 03.04.2013 21:18

ak je pes chudsi,tak treba mu dat tuky,teda najlepsie granule pre psa v zatazi a skusila by som aj nejaky doplnok,ale mozno je to pre neho vela,ked pred tym vela nebehal
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod merri » Str 03.04.2013 21:47

Ginna, ved ked tak vyskusaj tu Acanu a uvidis, mozno sadne, mozno nie. Ja osobne by som take granule nedavala, lebo by mi psica z nich pravdepodobne hnackovala, a mne osobne sa vseobecne na vsetkych granuliach nepaci, ake maju percento proteinov, v ZIADNOM surovom mase nie je tak vysoky podiel bielkovin, podla mna su granule v tomto neprirodzene koncentrovane, hlavne tie grain-free a zatazove, a IMHO to nemoze prospievat oblickam. To je ale iba moj nazor, ak uprednostnujes granule, kludne vyskusaj a uvidis co na to pes (energia, :kak: , atd), podla toho je najlepsie sa riadit.

A akurat sa tu prebera tema zvysovania kondicie psa - ja by som sa na tvojom mieste uberala skor tymto smerom, pridavat vytrvalostne aktivity - beh, plavanie, tahanie, a postupne by mala psica mat lepsiu vydrz, ak nema nejaky zdravotny problem a ak ju pohyb a aktivita bavi.
Where there is a will, there is a way
merri
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1424
Bydlisko: Slovenský Grob

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Sunny » Štv 04.04.2013 14:26

Offtopic: Presne s takýmto problémom som kedysi dávno zakladala túto tému ako pozerám - nakoniec z toho bolo choré srdiečko u psa, presne v tom veku 2 rokov cca sme na to prišli. Teraz utorok to boli 2 roky, čo odišla navždy :ua:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8297
Bydlisko: Morava

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod hruska » Štv 04.04.2013 14:33

Offtopic: Sunny, presne to som babe pisala. Proste ak dvojrocny mlady ako tak trenovany pes nezvlada tolko takych aktivit (podla mna ani ten doplneny rezim nie je az tak zatazovy), urcite by som zasla k vetovi. U nas to bohuzial robia oblicky :ua:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Sezen » Pia 08.08.2014 5:35

Potrebovala by som poradiť nejaké dobré granule, za rozumnú cenu a vo väčšom balení, pre psov ktorí skutočne tvrdo pracujú. Mám Border kólie ktoré denne pasú ovce. Hľadám niečo čo má niekto odskúšané. Doteraz boli na Forza10 ale mám problém ich u nás zohnať. Našla som:

Belcando Power - http://belcando.sk/produkty/granulovane ... ult-power/

Happy Dog Race - http://www.happydogpresov.sk/index.php? ... duct_id=51

K9 - Hi Performance - http://pet-market.sk/produkt/k-9-dog-hi ... rie/k9-337
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Marco Varhol » Pia 08.08.2014 8:47

Po Forze10 aj tak skocis do nizsej kvality ale priklanal by som sa k tomuto K9 - Hi Performance.

Belcando hrozne zlozenie a chemicka konzervacia a Happy dog este vacsia hroza. Cisty odpad v krmive.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod lenli » Pia 08.08.2014 9:40

A co taka Acana Sport&Agility? Cenova kategoria zhruba zodpoveda a zlozenim je to dobre, pravda otazkou je ci sadne.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Sezen » Pia 08.08.2014 12:00

Ja viem že Forza 10 je lepšia, ale bohužiaľ viem si ju zohnať v IT za veľmi dobrú cenu ale problém mám s dovozom sem a tu chovateľské balenia nezoženiem.
No Acana je zložením fajn, ale mám 3 psov a občas živým aj štvrtého, takže musím pozerať aj na finančnú stránku. Acanu som našla 18kg za 76€ čo už je dosť, keďže také vrece zožerú psy za chvíľu. Preto hľadám niečo čo sa dá kúpiť za rozumnú cenu a v takej normálnej kvalite. Psy dostávajú aj surové mäso a kosti, ale keďže mám problém so skladovaním musia jesť aj granule.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod lenli » Pia 08.08.2014 12:55

Ja som tu Acanu Sport&Agility nasla za 50 Eur 18kg a pravdaze treba este aj dopravu pripocitat, ale tak to sa mi zdalo ako cenovo ok, ked som videla kolko stoji ta k9.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod Sezen » Pia 08.08.2014 14:22

Aha a to kde? :smile: Ja sa veľmi v granuliach a e-shopoch v poslednej dobe neorientujem keďže mi granule zabezpečoval kamarát.
Obrázok
Sezen
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1581
Bydlisko: Zvolen

Re: Granule pre psa v záťaži

Poslaťod lenli » Pia 08.08.2014 14:35

Sezen píše:Aha a to kde? :smile: Ja sa veľmi v granuliach a e-shopoch v poslednej dobe neorientujem keďže mi granule zabezpečoval kamarát.


Nejako speci som nepozerala, som proste pouzila heureku na porovnanie cien:
http://krmivo-pre-psov.heureka.sk/acana ... ity-18-kg/

Konkretny link ti sem nedam, lebo ak sa nemylim niekde to bolo v pravidlach ze by to bola reklama, tak snad aspon ta heureka je ok, ak nie tak sa adminovi ospravedlnujem.
Naposledy upravil lenli dňa Pia 08.08.2014 14:43, celkovo upravené 1
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy