BARDOG

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Štv 29.12.2011 21:08

takze hlavne eukanuba,royal a proplan je vyrobene v polsku?
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod Marco Varhol » Štv 29.12.2011 21:16

Nie Eukanuba sa vyraba len v Holandsku, RC Poland, France, Rusko, UK, Proplan France, Italy a v dalsich krajinach... vyrobca zatajuje a uvadza len Switz...

EAN nehovori kde sa krmivo vyrobilo.
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: BARDOG

Poslaťod bela2001 » Štv 29.12.2011 21:43

dakujem za odpoved
bela2001
Hafan
 
Príspevky: 613

Re: BARDOG

Poslaťod Tetrov » Pon 09.09.2013 13:00

Tetrov
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: BARDOG

Poslaťod Marco Varhol » Uto 10.09.2013 9:42

Na základe kompletného zloženia nie sú iné doplnky dôležité a preto je Bardog Profi Linie tiež z ekonomického hľadiska výhodné. :haha:

Toto je co zase za humus?
Marco Varhol
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2455
Bydlisko: Bratislava, Nottingham

Re: BARDOG

Poslaťod Tetrov » Uto 10.09.2013 15:03

Si to chutnal ?
Tetrov
Okoloidúci
 
Príspevky: 5

Re: BARDOG

Poslaťod Puk » Štv 12.09.2013 10:16

[quote="Marco Varhol"]Na základe kompletného zloženia nie sú iné doplnky dôležité a preto je Bardog Profi Linie tiež z ekonomického hľadiska výhodné. :haha: quote]

Možno trochu komplikovaná formuláca, ale ja osobne proti ekonomike nenamietam!
Trošku tomu nerozumiem, pretože Marco, nejako kriticky sa nevyslovuješ napr. proti GOLOSI, a keď si porovnám zloženie Golosi Jahňa a Bardog jahňa, myslím, že ten Bardog je na tom lepšie, a pritom za cenu 40€ za 20 kg vrece, čo sa v podstate približuje Tvojmu heslu : premiová rada 30 € (ak máš na mysli 15 kg balenie)...
Ale to je len môj názor... Inak Bardog má tuším aj superprémiovú radu, ale tú som ešte nevidel.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: BARDOG

Poslaťod Exor » Štv 12.09.2013 20:36

Puk, cenovo je Bardog a Golosi presne to isté. Golosi má už ale vychytanú konzerváciu a Bardog (ak dobre hľadám) nie. Bardog by som teda radšej prirovnal možno k lacnejšej forme Brit Premium.
Exor
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 923
Bydlisko: Nitra

Re: BARDOG

Poslaťod Puk » Štv 12.09.2013 22:47

Exor, nehaním jedno, nevyzdvihujem druhé. Všetko je vec názoru, ja, keby som bol v núdzi, tak by som dal prednosť Bardogu pred Golosi.
Moje dôvody - Bardog - určite lepšie zloženie, 8% jahňacieho mäsa a DERIVÁTOV sa mi v Golosi zdá dosť málo a kách... Maloobchodná cena (Anipet som našiel) za kg je temer rovnaká, niečo máličko v prospech Bardogu, ale ten rozdiel je skutočne nepodstatný. 150 mg E vitamínu pri 14,5% tuku sa mi nezdá víťazstvom, ale musím priznať - u Bardogu neviem aký je obsah. Rozdiel je možno 50 mg? Myslíš, že pri kuracom tuku, ktorý obsahujú OBE krmivá je to až také podstatné? Navyše dnes poznám značky, ktoré napriek chemicky konzervovanému tuku nasádžu do krmiva 300 mg E vitamínu a stane sa čo? To je záležitosť pár centov... (Aj výrobcovia reagujú na vedomosti chovateľov, by si sa divil... :ahoj:) Chemickú konzerváciu nepriznajú, ale zdôraznia konzerváciu "prírodnými" tokoferolmi a zákazník uverí, keď vidí 300 mg a dokonca je celý happy. Výsledok je ten istý, akurát u toho druhého je v ňom menej syntetiky z E vitamínu :heh: Takže "vychytanej konzervácii" uverím až vtedy, keď budem poznať dodávateľa kuracieho tuku... Ale toto je len môj pohľad a názor, nemienim viesť polemiky. Je v rukách každého majiteľa, čo si vyberie.
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: BARDOG

Poslaťod elfinka » Pia 15.02.2019 9:44

Fejsbuk mi zrovna vyhodil reklamu na hmyziu verziu granulí od tejto značky. Celkom ma to zaujalo, nie pre Fida on môže mäso hocake... Ale ako alternatíva mäsa pre alergikov to znie dosť nádejne.
Takže - poznáte? Skúšali ste?
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy