Varené granule

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Re: Varené granule

Poslaťod Amis » Ned 15.04.2012 8:45

Amaguk píše:velmi ma tesi, ze tento nazor zacina byt coraz rozsirenejsi :yes: ked som s nim pred 5timi rokmi prvykrat vysla na verejnost, citila som sa ako sam vojak v poli - navyse pod palbou vehementnych zastancov granul a ich absurdnej argumentacie :ach: :ha:


Poznam jedinu tetku s takymto nazorom (okrem seba) len skoda ze nema mudre nazory aj v inych veciach. Svojmu psovi sa stale vyhraza ze pojde do utulku a pritom mu vyvara papanicko ake ani poniektory ludia nejedia
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Re: Varené granule

Poslaťod fiore » Ned 15.04.2012 14:33

Šami & Tinka píše:Poznam jedinu tetku s takymto nazorom (okrem seba) len skoda ze nema mudre nazory aj v inych veciach. Svojmu psovi sa stale vyhraza ze pojde do utulku a pritom mu vyvara papanicko ake ani poniektory ludia nejedia


Ja sa svojmu rarachovi vyhrážam pomaly každý deň, že ho vrátim do útulku / kopnem do zadku / urobím z neho rohožku.. etc, to ale rozhodne neznamená, že by som to mala v pláne urobiť :no:
Let’s agree to disagree.
fiore
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Ba, Dúbravka

Re: Varené granule

Poslaťod Amis » Pia 20.04.2012 14:06

jop, ale takého šibnutého psa si ešte nevidela (foxterrier x NO) :heh: aj keď s trochou výcviku by bola fenka zvládateľnejšia, ale pani sa "nechce" :ach:
Amis
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265

Predchádzajúci

Späť na Granule a konzervy