Switch to full style
Sem píšte všetko ohľadne granúl.
Odoslať odpoveď

Kŕmenie 6 dní zo 7

Pia 04.01.2008 18:12

Ahojte,
krmi niekto z Vas psika len 6 dni, a jeden vynechava kedy je len na vode? Je to k niecomu dobre? Vraj by sa to malo po dosiahnuti 1roku veku psa...

Pia 04.01.2008 18:15

Ja ho krmym kazdy den asi tak 2 krát niekedy....ako kedy...ked si zasluzi tak aj 4 krát...ale v rozumných dávkach. :jupi:

Pia 04.01.2008 18:22

fuha... tak ja davkujem presne podla tabuliek, nejaky ten gram moze utiect, ale neprehanam, teraz mal jeden rok, tak som presiel z 2x denne na 1x denne vecer medzi 19tou a 20tou... aby sa rano v poho vyspinil... vonku, mam ho totiz v byte...

Pia 04.01.2008 19:01

Ja im nedám jeden deň jesť ak mi nechcú jesť. Môžeš to tak robiť zaléži len na psíkovi či to znesie ak hej tak môžeš v poriadku :no: Neviem načo je to dobré, ale pes je potomok vlka ktorý neje každý deň.

Pia 04.01.2008 19:09

viem, ze mnohi chovatelia ked ma pes nad1,5roka jeden den nedavaju jest... myslim,ze je to dobre na precistenie. ale len u strednych a velkych plemien

Pia 04.01.2008 19:11

no keby som ja Fatime nedala jeden deň žrať tak nás tu požerie všetkých včetne susedov :lol:

kedy

Pia 04.01.2008 19:52

ja tiez krmim dvakrat denne,postny den davam skor cez teple obdobia a to ze namiesto krmenia maju trebars tvaroh alebo ryzu,lebo potom na druhy den by zjedli aj misku

Pia 04.01.2008 19:59

na prečistenie? a čoho? akým spôsobom sa pes prečistí? takým že len chlipe vodu?...ľuďia môžu prečistiť svoje telo spôsobom, že 3 dni budú jesť len ovocie..žeby to platilo aj u psov? mm zaujímavé..1 dňove prečistovanie pomocou vody..nepočula som o tom, ale ak je to pravda..tak fajn..rada sa nové naučím..

post

Pia 04.01.2008 20:05

to bolo kedysi,psi sa skratka po tom jedle co volakedy dostavali asi potrebovali zregenerovat,o granulkach a lacnom masku mohli len snivat

Pia 04.01.2008 21:30

tiez som to citala este v jednej zo starsich knih, ze by pes jeden den v tyzdni mal drzat hladovku. ale u mojho by som to asi praktizovala iba v pripade, ze doma nebude nic k zjedeniu. :smile: inak co sa tyka krmenia dospeleho psa iba raz za den, tak tu su tiez rozpory. vraj je lepsie najma velke plemena krmit stale 2x denne, aby neprislo k torzii zaludka.

Pia 04.01.2008 22:01

kŕmim dva razi do dňa, mám s tým skvelé skúsenosti. o hladovke som počula, dokonca aj mnohý mushery to robia, ale nie počas závodnej sezóny samozrejme.
Ja si to neviem na našom predstaviť, stačí že jednu porciu dostane tvarohovo - obilnú a večer už trieska miskou o zem, jak je hladný :smile:

Re: krmenie 6 dni zo 7

Štv 24.01.2008 14:15

Ja dávam papať tiež dvakrát denne, no snažím sa jeden deň v týždni aby mal čisto mäsový, najčastejšie je to sobota, kedy papá len sliepku s prílohami.
Deň čisto bez jedla len o vode by som ho nechať nemohla, pretože najbližšiu porciu by zmákol celú naraz a rýchlo :nie:

Re: krmenie 6 dni zo 7

Štv 24.01.2008 14:21

Heh tak moji si spravia aj týždeň pôstny, kým paničke nepríde, že granule, ktoré sú práve v miske nie sú tie, na ktoré je chuť a bolo by vhodné ich zameniť za tie, čo oni "môžu" :heh: :heh: :heh:
Inak tatov kamarat tak krmi vyžlu psa...

Re: krmenie 6 dni zo 7

Štv 24.01.2008 14:30

Fraga...Inak tatov kamarat tak krmi vyžlu psa...

Aha...a ja som myslela ze vyžla je kanarik spevavec :nwm:

Re: krmenie 6 dni zo 7

Štv 24.01.2008 14:32

Fraga píše:Heh tak moji si spravia aj týždeň pôstny, kým paničke nepríde, že granule, ktoré sú práve v miske nie sú tie, na ktoré je chuť a bolo by vhodné ich zameniť za tie, čo oni "môžu" :heh: :heh: :heh:

tak to poznam, moj pes zerie tiez vo frekvebncii a davkach anorektickej modelky :heh:
postne dni si ordinuje sam, kusy kurata si zahrabava do pelechov :ach:
dokonca v lete odmietol aj jeho najoblubenejsie hovadzie srdce
Odoslať odpoveď