Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Sem píšte všetko ohľadne granúl.

Aku značku kupujete ??

Royal Canin
374
19%
Eukanuba
124
6%
Trainer (natural, fitness)
176
9%
Eagle Pack
7
0%
Puffins
17
1%
Nutra Gold
9
0%
Frist Mate
57
3%
Purina Pro Plan
269
14%
Acana
154
8%
Darling,Pedigree,Chappi
101
5%
Tesco,Hypernova,Jednota,Bila,Bala a pod.
36
2%
Iné
641
33%
 
Celkom hlasov : 1965

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod jaroden » Štv 13.11.2014 11:59

Ahoj skus granule Trainer lepsie tu radu Fitness ale aj ta chovatelska top breeder je dobra.
jaroden
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod aNeMiC » Pia 21.11.2014 19:06

Ja svojej labradorke dávam granule značky Eminent. myslím, že sú fajn... stoja 25€, inde aj 35€... :smile: Srsť ma krásnu (vlastná skúsenosť) a myslím, že majú v sebe aj nejaké tie vitamíny (informácie z obalu... :lol: ) Borderke, na ktorú momentálne čakám (plánovaný vrh) budem dávať 100% niečo drahšie a kvalitnejšie :smile: V skratke : Eminenty sú fajn.
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod Margita » Sob 22.11.2014 7:47

Offtopic: a tej bordere preco budes davat nieco "drahsie a kvalitnejsie"? lebo bude planovana?a labradorka moze zrat "lacne a menej kvalitne"? nechapem...
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod aNeMiC » Sob 22.11.2014 12:14

Offtopic: Vyznelo to od mňa dosť blbo, uznávam :pac: ... Nie, nie. Nie som plnoletá a tak si nemôžem zarábať - som závislá na rodičoch. Keďže mi budú oni hradiť aj borderku s PP + súťaže a aj granule pre obe fenky, nemôžem od nich žiadať viac. Fenka labradora naozaj zožerie všetko, no ja jej všetko žrať nedovolím - je neuveriteľne žravá. Ako som spomínala, Eminenty sú dobrá značka, má dobrú srsť a nevyskytujú sa u nás žiadne vyrážky a ani nič + aj postavu má dobrú, tak nemám prečo meniť granule - som s nimi spokojná. Ak bordere Eminenty zachutia, budem ich jej dávať, no kým sa bude vyvíjať, budeme jej kupovať granule väčšej kvality + budem jej kupovať vitamíny na pohybový aparát. Všetko je o vývine - nespomenula som to.
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod Siel » Ned 23.11.2014 21:38

tak my sme z RC presli na Trainer :) Zatial sme skrmili asi 2Kg za 4 mesiace, mam kupene dalsie kilove vrece, zatial chutia :) Peso pohode, ziadne problemy s travenim od granuliek :) :)
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod doni » Uto 25.11.2014 10:52

Ahojte :)

Ja kŕmim Oliver's Petfood. A som s ním velmi spokojný. Najprv som kŕmil RC ale psíkovi sa z veterinárnej rady robili alergie. Následne nám bolo odporúčené toto krmivo a všetko je v poriadku. Psík je veselý a hravý :)
doni
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod dachshund » Uto 25.11.2014 22:44

science plan
dachshund
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod Simie » Pia 28.11.2014 12:37

Dobrý deň, chcel som sa spýtať či tu má niekto skúsenosti s granulami visán proct dog puppies ?

Mám 3 mesačného NO šedého...a krmím ho varenou stravou a chcel som pridať s časti granulky...otec mu kúpil zrovna tieto v chovprodukte kde mu to predávajúci odporučil ako kvalita aj kvantita za dobrú cenu...

Nakoľko je to moj prvý psík bol by som vďačný za každú radu :)
Simie
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Bojničky

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod lenli » Pia 28.11.2014 14:03

simie skus precitat tuto temy. Mas stena velkeho plemena - najme pocas rastu treba krmit kvalitne a ten visan proct dog puppies urcite nie je kvalita a ta cena vzhladom na zlozenie je proste okradanie nehovoriac o tom, ze tieto granule nie su vhodne pre stena velkeho plemena. Tuto dole viewtopic.php?f=4&t=9284 kedysi bol taky akysi zoznam granul od ktoreho sa mozes odrazit a tu je tema ohladom stenata velkeho plemena viewtopic.php?f=92&t=6184
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod Simie » Sob 29.11.2014 14:22

Vďaka :)
Simie
Okoloidúci
 
Príspevky: 2
Bydlisko: Bojničky

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod Free » Ned 14.12.2014 22:10

Nechcem kvôli mojej otázke zakladať nové vlákno, a keďže som pri použití funkcie "hľadať" nenašiel odpoveď, tak sa spýtam v takomto "univerzálnom" vlákne...
Chcem sa spýtať na jeden konkrétny druh granúl - Opti Life Puppy Medium. Máte s ním niekto skúsenosti?

Ďakujem za info. :dakujem:


M.
ObrázokObrázok
Free
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 15
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod streetcorp » Štv 22.01.2015 9:52

Ja moju Amstaffku kŕmim Royal Canin Junior Active a som snimi spokojný...herečka má krásnu srsť nemá problémy s trávením...pekne rastie..odporúčam :)
streetcorp
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6
Bydlisko: Krásno nad Kysucou

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod x_mary » Pia 27.03.2015 0:55

Aktualne mame "dietu" od Sam´s Field - Jahna & Ryža


Offtopic: Neviem kam to možem zaradiť že by som sa opytala či niekto neviete o SLOVENSKÝCH granuliach...
Dakujem :poklona:
Mary + Buddy
x_mary
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 287
Bydlisko: Bratislava, Stare Mesto

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod Yleine » Ned 29.03.2015 9:02

Ja kŕmim tie naše Darlingom, alebo Pedigree. Bolo ťažké nájsť niečo, čo im chutí, totiž s v tomto dosť vyberavé. xD
Yleine
Okoloidúci
 
Príspevky: 3

Re: Akými granulami kŕmite?? Hlasovanie

Poslaťod aNeMiC » Pon 30.03.2015 13:44

Yleine, a pedigree im chutia, keď sú vyberavé? :piskot:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

PredchádzajúciĎalší

Späť na Granule a konzervy