PC hry

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: PC hry

Poslaťod Kulunuru » Sob 28.05.2016 12:50

Aj som si myslel ze to bude nejak tak ako pises. U mna je to este "horsie", stal sa zo mna hrac "teoretik" :heh: Gamesky nachystane na parbu ale nic z toho. :lol: Ale verim ze uz si najdem cas a zadrtim poriadne.

GW2 som hral aj ja ale po 80 lvl uz ma to prestalo bavit. Legendarky sa mi skladat nechcelo a WvW ma po par desiatok hodin prelievania krvi prestalo bavit, okrem dvihania ranku pripadne lepsich skinov som v tom nevidel vyznam, ziaden citelny progres a to ja u MMORPG potrebujem inak ma to nebavi. Ale inak Ranger ma dost bavil. (ja som ranger class uz od nepamati, ci uz v Lineage, Aione alebo GW2) Rovnako sa mi pozdaval aj Thief ale za toho mi to velmi neslo ... ale ked tak nad tym rozmyslam, takeho Mesmera by som okostoval .... hmmmm :lol: Ty hras co ako primarku, alebo najoblubenejsiu class?

Mimochodom, moja best hra 4 evr and evr sucasnosti bola este donedavna DAY Z ale ta skapina na prakticky nulovom vyvoji. Zamrzla niekde medzi alpha a beta verziou a Bohemka na nu zda sa z vysoka kasle. Hlavne ze za early acces ziskali miliony Evre ... a :kak: z toho ... je to skoda lebo po stranke hratelnosti a game dizajnu to mohla byt pri dotiahnuti technickej stranky a naplne daleko najlepsia hardcore survival akcna hra (multiplayer samozrejme) ... :plac: Ale nestracam este uplne nadej ze to dotiahnu ...
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: PC hry

Poslaťod clupko » Uto 31.05.2016 22:41

kto ma rad indie hry, rpg, fantasy, horror... odporucam darkest dungeon :jop: drtim uz asi 4 mesiace. nie je to az tak navykove ako pre mna bol skyrim alebo dishonored, lebo je to fakt tazke a miestami rozculujuce - ze sa nedari :lol: holt, ked si piples postavu dlhe herne hodiny len preto, aby ti ju na supu zabila blba nahoda... to nasere. a nie, tam sa neda pred tazkym bojom si to savenut :joint:
paradna atmosfera, vymakany herny system :yes:

velke su tie obrazky, tak dam len linky.
http://static1.gamespot.com/uploads/ori ... 2-dd_3.jpg
http://gamechurch.com/wp-content/upload ... geon-4.png
http://www.sector.sk/files/novinky/2014 ... e-5160.jpg
http://cdn.gamer-network.net/2015/usgam ... hot-01.jpg
https://www.destructoid.com/ul/337158-r ... oscale.jpg
https://i.kinja-img.com/gawker-media/im ... zrit49.jpg
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: PC hry

Poslaťod Kulunuru » Štv 02.06.2016 6:53

To som sledoval nejaky cas, ked sa to vyvijalo, ako slubnu parbu. Uz je to vonku komplet? Niekde som zachytil ze to chcelo po vydani este dopilovat a cakalo sa na nejaky zasadny patch. DLC alebo nieco take. Nehral som to este ale vizualna stranka sa mi paci, ide z toho vkus a atmosfera. Urcite zadrtim. Roguelike mam rad. :yes:

A Skyrim? Fuuuu to som sa nadrtil, krasna hra. Luk + Dyky ... :aaa: Vzdy ked som chcel skust zahrat na nejake brutalisticke (sekery) povolanie alebo maga, vzdy som sa vratil k lukarovi / assasinovi. :lol: Dishonored som hral tiez, bavilo, presiel som. :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: PC hry

Poslaťod kellee » Štv 07.07.2016 12:34

tak ja hram drakensang online, ale tak viac cez zimu ked je casu, teraz som uz vyse mesiaca ani nepachla k tomu, ale celom fajn to je ale moje uplne naj je a vzdy ostane zoo tycon :ha:
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: PC hry

Poslaťod Kulunuru » Štv 07.07.2016 12:42

Drakensang, to je ako Diablo ze? Zda sa mi ze som to kedysi skusal chvilu pocas nejakeho herneho sucha. Ale neviem ci to nebola vtedy iba nejaka beta alebo tak. :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: PC hry

Poslaťod CraObs » Štv 07.07.2016 12:46

NIČ neni ako DIABLO! :hih:
havran k papagájovi sadá..
".... challenge accepted !!! " D - 15122014 0025 3770 51 A - 20062017 1430 3650 50 Obrázok
CraObs
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1385
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: PC hry

Poslaťod Kulunuru » Štv 07.07.2016 12:51

To je ku*va pravda! :aaa:

Mal som skor napisat "akcne RPG" :lol:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: PC hry

Poslaťod Mackie » Pon 06.11.2023 14:13

Mame tu nejakeho hraca? Alebo "hraca"?
Sa nejak zacina u nas objavovat slovo xbox, povodny plan bol series S s digitalnymi licenciami, ale nedohodli sa s EA a to kvoli comu sa to chcelo kupovat uz v tejto verzii nie je zohnatelne, tak druha moznost series X, kde je aj troska vyssia cena, ale zase krabicove hry len tak nezmiznu. Tak uvidime ake rozhodnutie cas prinesie.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: PC hry

Poslaťod lollkoo2 » Pon 06.11.2023 14:17

A kvôli čomu Xbox, je nejaká exkluzívna hra ktorú chceš/chcete? Si to tak záhadne napísala, že som teraz zvedavá :lol:
lollkoo2
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: PC hry

Poslaťod Mackie » Pon 06.11.2023 14:27

Nic exkluzivne, FIFA 23. Povodny plan bol kupit si to na PC, no na to nema vykon. Tak sa hladalo ine lacne riesenie, a tie S konzoly su fakt lacne a maju dobre recenzie. Lenze chce len tu FIFU tak to cele padlo, kedze uz nie je zohnatelna. Tak som navrhla, ze prispejem a kupi sa ta drahsia s mechanikou, a dalsie hry sa daju kupit aj na bazosi za lacno.
Ja som len pritakavac a schvalovatel, ale nevyznam sa do konzol a ani sa mi nechce venovat tomu cas. Vraj najvacsi problem xbox vs PS je v kompatibilite so starsimi verziami, preto aj nechce PS a uz vobec nie starsiu. A konzolu z druhej ruky tiez nechce, lebo to potrebuje vyskusat, ci sa z tych "novych" hier s zivou grafikou nepogrca :heh: a v tom pripade to vrati a pripad vyrieseny.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: PC hry

Poslaťod clupko » Pon 06.11.2023 14:44

cize aka je otazka? xbox x vs. s?
akoze len zo zvedavosti, lebo poradit neviem :lol:
my mame ps4, presne preto, ze pc nezvlada niektore hry, co sme chceli, plus to mame aj na pozeranie (v kombinacii ps4 + projektor + soundbar). povodne sme chceli kupit lepsi pocitac, lenze to ide stejne tak rychlo dopredu, ze o 3 roky by sme mohli menit znovu, toto nam vydrzi dlhsie. a musel by to byt laptop, aby sa to dalo preniest k projektoru. tak proste ostara s tym.
nevsimla som si nejaky problem s nekompatibilitou... ci ide o to, ze ked si kupujem hry na ps4, a vymenim konzolu za novu, tak potom ich nemozem pouzit? tak akoze ano... ale hry sa daju pomerne lahko "vymenit" cez vykupy a bazare.
za mna super investicia, lebo aj vela hrame a pozerame, a zas ponuka to ine moznosti nez hranie na pc. aj ked asi aj tam si vies zapojit par controllerov.. ale proste nemusim riesit, ci mi dana hra vobec pojde - proste pojde a hotovo, nic nikdy neseka a nepada. a teda s projekciou na platno je to aj zazitok :jop:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: PC hry

Poslaťod Mackie » Pon 06.11.2023 15:37

To ani tak nebola otazka, ako prispevok do temy :heh:
Ja som nikdy nemala potrebu mat na hranie nieco navyse ako klavesnicu, ani ten cas si neviem predstavit tomu venovat, ale ked uz sa do niecoho zainvestuje, nech to ma co najviac moznosti. A ked tie digitalne licencie su take, ze zrazu nie su, a mesacny pass neplanujem platit, tak mi ostava len ta X konzola ako najrozumnejsia moznost. Televizor na to mame.

A hej s tou kompatibilitou, vraj stare hry nejdu na novych konzolach, a naopak, ale to je "vraj", fakt neviem.
Plus MS by mal mat nejaky store, kde su nejake blbiny, ktore sa daju hrat? Neviem. Ja mam z GOGu celeho Witchera (a dalsich vyse 100 hier :heh: ) a neviem sa k tomu dostat, tak kto vie ako toto dopadne, ale ja som len poradny hlas, bude bude, nebude nevadi.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: PC hry

Poslaťod clupko » Pon 06.11.2023 15:49

Mackie píše:Ja som nikdy nemala potrebu mat na hranie nieco navyse ako klavesnicu

to ani ja, ale zrovna napriklad witcher sa mi na tom hra ovela lepsie. velmi rychlo som si zvykla na to ovladanie. na strielacky a podobne veci, kde treba rychlo namierit na random bod na obrazovke, je pre mna mys urcite lepsia, ale zas take moc nehram.
teraz este zvazujem zohnat si napriklad aj skyrim, ktory som hravala veeeela, ale "len" na pc :ha:
jo a jednym z dovodov kupy u nas bola aj jednoduchost couch multiplayera. my sme vzdy vela hrali obaja, takze bolo jasne, ze to vyuzijeme.

Mackie píše:A ked tie digitalne licencie su take, ze zrazu nie su, a mesacny pass neplanujem platit, tak mi ostava len ta X konzola ako najrozumnejsia moznost.

tomuto nerozumiem, jak ze zrazu nie su? mesacny pass tiez nepotrebujem.

Mackie píše:A hej s tou kompatibilitou, vraj stare hry nejdu na novych konzolach, a naopak, ale to je "vraj", fakt neviem.

no nejdu, kebyze kupim hru oznacenu PS3, tak to na PS4 nespustim. ci nieco ine si myslela?

a store ma asi kazda konzola, je tam toho mrte. aj zadarmo sa obcas nieco najde, akcie byvaju, plus bazare atd.
jo, tiez toho mame mrte na epicu, gogu, vsade :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: PC hry

Poslaťod Mackie » Pon 06.11.2023 17:00

clupko píše:
Mackie píše:A ked tie digitalne licencie su take, ze zrazu nie su, a mesacny pass neplanujem platit, tak mi ostava len ta X konzola ako najrozumnejsia moznost.

tomuto nerozumiem, jak ze zrazu nie su? mesacny pass tiez nepotrebujem.

V tomto pripade EA sa nedohodlo s FIFA, skoncila im licencia, cize konci aj FIFA ako hra, nova uz je FC 24. Tym padom predaj digitalnych licencii skoncil hned, ale krabicove hry uz su vyrobene, cize sa daju realne kupit, kym sa nevypredaju. A ked mas konzolu bez mechaniky, len na digitalne verzie, a nastane podobna situacia, tak sa k nejakej hre nedostanes. Nie zeby si denne zrazu chcela nieco, co akurat konci :heh: s tou FIFA je ta haluz, ze este pred mesiacom sa to dalo kupit, presne preto, ze koncila licencia, tak na to boli akcie aby sa predalo co najviac. Mesiac. Tesne.

clupko píše:no nejdu, kebyze kupim hru oznacenu PS3, tak to na PS4 nespustim. ci nieco ine si myslela?

Ano toto som myslela.

Osud specateny, auticka v cene, a ked to ostane doma, tak si zozeniem Bandicoota, to chcem hrat od detstva od cias analogovych telefonov, ktory sme nemali a nemohla som to hrat v telke :heh: A uz listujem black friday. Toho roku podlahu nedokoncim :haha:
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: PC hry

Poslaťod elfinka » Pon 06.11.2023 19:17

Crash bandicoot + Spyro (a ešte dačo ale už neviem čo) bol pred pár rokmi najlepší gog deal ever :heh: sme si vtedy kúpili ovládače a používali to s PC.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hry