Pokračuje ten kto..

Rôzne slovné hry.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o hrách, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto hier ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Tinka123 » Sob 22.11.2014 21:29

aNeMiC píše:Tinka123, Podľa mňa to tu tam máme určite viacerí :ua: Som vyhadzovaná z kolektívu... som zatiaľ len na ZŠ a fakt spolužiaci dokážu byť sprostí - poznajú moju slabinu. Keď s niečim nesúhlasím nazvú ma "kravou, ktorá škrtí psov" :ach: :hmm: Už aj poštárka ma volá "tá čo behá s tým psom" :ach: Taktiež sa mi smejú, že na ulici som v živote nekráčala bez psa, iba po ceste do školy a zo školy... ich správanie si neviem vysvetliť nijako inak než závisť :hmm:


Aj u nás majú blbé pripomienky, dokonca aj niektoré učiteľky. :hmm:

a pokračuje ten čo bol dnes na nejakom výlete so psom :ahoj:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod aNeMiC » Sob 22.11.2014 21:59

Jedna učiteľka mi vykríka, ak dostaneme zlú známku na odpovedi : "Behať so psom po dedine to áno, že? Ale keby si si sadla nad knihy a učila sa, to neexistuje..." :ach:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Bebis » Ned 23.11.2014 1:52

my sme boli na vylete, do susednej dediny :lol:
pokracuje ten, kto uz ma tuto sezonu nejaku "skusenost" s pyrotechnikou... kus od nas vcera o siestej vecer buchli ohnostroj :pac:

Tinka123 píše:
aNeMiC píše:Tinka123, Podľa mňa to tu tam máme určite viacerí :ua: Som vyhadzovaná z kolektívu... som zatiaľ len na ZŠ a fakt spolužiaci dokážu byť sprostí - poznajú moju slabinu. Keď s niečim nesúhlasím nazvú ma "kravou, ktorá škrtí psov" :ach: :hmm: Už aj poštárka ma volá "tá čo behá s tým psom" :ach: Taktiež sa mi smejú, že na ulici som v živote nekráčala bez psa, iba po ceste do školy a zo školy... ich správanie si neviem vysvetliť nijako inak než závisť :hmm:


Aj u nás majú blbé pripomienky, dokonca aj niektoré učiteľky. :hmm:

a pokračuje ten čo bol dnes na nejakom výlete so psom :ahoj:


Offtopic: Pokiaľ vieš o niečom viac, než ostatní, napr. o psoch, kynológii, tak to nikdy nie je slabina, vždy je to výhoda, plus, niečo navyše :no: A pre susedov som tiež "tá so psom" :lol: ale ja to vnímam ako kompliment :haha: že už aj tí ľudia si všimli, že sa psovi venujem, prechádzam sa s ním a pod :nwm: však to je len dobre, keď vidia, že mám to zviera rada :smile: hneď si myslia, že som lepší človek, než reálne som :joint:
Čo sa týka kolektívu, tak sa mi osvedčila metóda pozorovateľa :lol:
S s vačšinou profesorov si rozumiem hlavne vďaka psom :haha: s dejepisárom na každej hodine riešime jeho psa, minule som mu poradila krém na labky na zimu, teraz naposledy vo štvrtok sme diskutovali o tom, ako reagovať, keď zaútočí iný pes :smile: učiteľke biologie som pomáhala vybrať šteňa :angel: a nehovoriac o tom, že traja profesori ma oslovili kvôli BARFu, o ktorom som robila SOČku :oo:

ale zas na druhej strane ma už dve rôzne profesorky stihli tento rok nazvať nezávisle od seba lenivou a povrchnou :haha: čo je síce čiastočne pravda, ale nie je moja vina, že ma nedokážu správne motivovať :heh: :lol:

hmmm... a moja pôvodne krátka odpoveď sa zvrtla na výkrik do tmy... :pac: :lol:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod aNeMiC » Ned 23.11.2014 11:17

Offtopic: To áno :smile: Je to super vedieť viac o psoch, kynológii, výcviku - už si seba bez tohto neviem predstaviť :smile: No, spolužiaci vždy vedia ako ma uraziť alebo na mňa zaútočiť (zo začiatku mi to bývalo ľúto, no teraz si ich už nevšímam)... rožširovali klebety o tom, že týram psy,... normálni učitelia sa so mnou o psoch dokážu aj baviť (keď mama ide na rod. združenie, moja triedna nerozpráva o mojom správaní sa v škole, ale o tom, aké Carmen vie triky a aká som vraj šikovná :haha: :haha:) , no máme jednú učiteľku, ktorá je už dávno na dôchodku a učí a tvári sa, ako keby pojedla všetko múdrosť svete tak hovorí to, čo som spomínala v predošlom príspevku ... :ua: Ani pre mňa to nie je urážka - popravde som rada, že ľudia vedia, že sa venujem psom. Každú chvíľu mi niekto píše na fb al. volá, či by som im a ich rodine mohla ukázať triky, aké Carmen vie ... Každopádne trieda je hrozná :hmm: Raz sme sa šli prejsť a na ulici bol taký túlavý psík. S jednou kamarátkou, ktorá je tiež psíčkarka (z iného ročníka) sme sa pri ňom zastavili, on k nám pribehol a chcel sa hladkať, tak sme ho hladkali. Potom som šla za triedou a všetci na mňa nadávali a zapojili aj vulgarizmus ... bolo mi z toho na smiech :heh: Nechápem, prečo im to vadilo... Máte niekto nejaký tip, prečo?

Aj ja som chcela písať krátko, no to sa proste nedá :lol:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Tinka123 » Ned 23.11.2014 11:24

Offtopic: u nás učiteľka biológie je v tomto super chcela aby som šla aj na súťaž a teraz robím taký veľký plagát kde bude ako som ho čo učila,o agility, DD...

A pokračuje ten čo ide kúpiť na vianoce niečo psovi a čo.
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Siel » Ned 23.11.2014 11:50

Hafan dostane pod stromcek interaktivnu hracku :)

Pokracuje ten koho pes tento vikend nieco znicil, a co
Pes je zrkadlom tvojej duše...

Obrázok
Siel
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 108
Bydlisko: Košice

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod aNeMiC » Ned 23.11.2014 13:36

Offtopic: Najprv som mala učiteľa z BIO a ten si od mňa pýtal aj psie chlpy, ktoré chystal dávať do motora, aby mu tam nešli potkany - keď sme sa učili o mačkách a psoch, stále mi dával otázky ... ruku som mala stále hore. Dokonca mi chcel dať tu tému spoznámkovať :haha: :heh: A teraz mám učiteľku, ktorá mi dala vypracovať projekt o psích exkrementoch :haha: :haha: Na výtvarke mi učiteľka dala za "trest" nakresliť svojho psa, ako preskakuje skrz moje ruky, keď z nich robí obruč :heh: No a potom je tu triedná, ktorá básni na rodičku o mne a Carmen :haha:
...Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today...
aNeMiC
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 554
Bydlisko: ♡ Rajecká dolina ♡

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Buchťa » Ned 23.11.2014 13:48

Siel píše:Hafan dostane pod stromcek interaktivnu hracku :)

Pokracuje ten koho pes tento vikend nieco znicil, a co


Dneska ráno Arpi :au: krásného metrového látkového medvídka - vypitval břicho :ach: .

Pokračuje ten, kdo zažil o víkendu nezapomenutelný zážitek (+ nebo -) :lol: . Jaký, kde, s kým ... :heh:
KDYŽ BOFINEK, FALDÍK A BONINKA NEODEŠLI DO NEBE, TAK CHCI JÍT JEDINĚ TAM, KAM ONI.
JE MI STRAŠNĚ MOC LÍTO, ŽE NEDOKÁŽI VRÁTIT ČAS.
DALA BYCH ZA TO NAPROSTO VŠE, MÍTI TUTO MOŽNOST.
DROBEČCI, NESKUTEČNĚ MI CHYBÍTE :(
Buchťa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2491

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Tinka123 » Ned 23.11.2014 13:53

Išli sme na chatu a zobrali sme aj kocúra :pac: asi 2x sme ho tam museli naháňať lebo ušiel. (ja som ho brať nechcela)
a v piatok večer sa s nami vybral na prechádzku išli vedľa seba so psom a pekne cupitali pri nás. :lol:

pokračuje ten kto chce ísť na budúci víkend na výstavu psov do Nitry + ktorý deň :smile:
Tinka123
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 485

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Bebis » Ned 23.11.2014 21:20

ja chcem ist, oba dni, len neviem, ci pojdem :heh:

pokracuje ten, kto mal dnes cisto pozitivny den, nic ho nenahnevalo, nad nicim negativnym sa nepozastavil a tak :lol:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Connie » Ned 23.11.2014 21:22

Offtopic: (Takmer ja...Ale pred piatimi minútami šiel celý pozitívny deň do sra*iek :ach: )
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod Aris » Ned 23.11.2014 22:01

Ja :jupi:
Pokračuje ten. čo už má premyslené všetky vianočné darčeky :smile:
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2682
Bydlisko: Kysuce

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod pigie » Ned 23.11.2014 22:05

Cha, ja! A nielen to, 90% nakupenych! :heh:
Pokracuje ten, kto dnes - cize v nedelu - upratoval :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod hriva » Ned 23.11.2014 23:13

A kolko. Pokračuje ten kto ešte nikdy nejedol McDonald's :joint:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4825

Re: Pokračuje ten kto..

Poslaťod pigie » Pon 24.11.2014 8:41

Mi akoze vracias? Tak dobre no.
Pokracuje ten, kto dnes nejde do prace a maly by ist. (dovolenka, lekar, hocico)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10298
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Hry