Z - Malacky a okolie

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Evika » Pia 26.06.2009 11:20

Niki oki, prezvonim ked prideme :smile:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Šmolinka » Pon 29.06.2009 9:02

Ahojte,
chcela som Niki poďakovať, bolo to super :ha:

NIki ak budeš mať niekedy zase čas a chuť, rada sa znovu pridám :aaa: , ak nebudú vadiť tie šteňacie obmezenia :ach: aaale my rastieme :ha:
:ahoj:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Evika » Pon 29.06.2009 10:20

Aj nám bolo super, dúfam, že sa ešte stretneme :yes: A šteník je chutnučký :smile: Inak Niki ma pokazený PC takže snáď dá skoro dokopy :lol:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Niki » Pon 29.06.2009 11:59

Ahojte, ale v robote mi fachčí :jazyk:
Kľudne si to môžeme ešte zopakovať ak sa Vám páčilo. No síce to bola vychádzka na blate a vode ale myslím, že haviny si to užili a aj šteňúch Gas (alebo Gaz?) no proste to huňaté a stále vyškerené hovíča :heh: .
Šmolinka ani mi nedošlo, že by nás chlapčisko obmedzoval, šak si Ťa stále strážil.
Evi, už máte vyprané šatstvo? A Kejty je tiež vypraná v Perwole? Kuma už bola ráno čistučká. Nabudúce môžeme dať trasu okolo štrkoviska alebo na úplne iný koniec.
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Evika » Pon 29.06.2009 14:17

Hej vypraná v Perwole :lol: Teraz plzne az hruza, uz by ju to mohlo prejst...Ona ked potom vyschne tak je najezena a hunata pomaly jak samojed. Jasne, hned sla pracka a my do sprchy, janči chvilu frflal, ze dostane na nohy plesen, ale nevadí :heh: Jemu to aspon cez sandale vytieklo, zatial co ja som mala v teniskach kupel :haha: Pacilo sa nam a nabuduce mozme ist kam nas zavediete :smile: a steniatecko neobmedzovalo, dufam, ze aj z neho blato opadalo :lol:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Malacky a okolie

Poslaťod rita » Pon 29.06.2009 18:17

Tak nám to v nedelu nevyšlo, prišla si rodinka pre psíka :smile: . Niki chodievaš aj so psíkmi tu vo Vysokej cvičiť ?
TAKAVORAKAN - chovateľská stanica hovawartov http://www.takavorakan.sk
rita
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Niki » Uto 30.06.2009 9:37

rita píše:Tak nám to v nedelu nevyšlo, prišla si rodinka pre psíka :smile: . Niki chodievaš aj so psíkmi tu vo Vysokej cvičiť ?

cvičiť nechodíme len na vychádzky (pešo alebo na bike). Ale akite by sa zišlo, je tvrdohlavá ako mulica :hmm: :bum: Ty chodievaš niekde? Čítala som na hovawartíkoch, že je v Stupave nejaký cvičák :nwm:
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod zara » Ned 18.04.2010 16:53

Buduci piatok podvecer / sobotu doobeda sa ASI budem so Zarou vyskytovat na chate pri hydinarni.
Keby niekto planoval vencenie v tych koncinach (asi skor sobotu doobeda, v piatok vecer to bude tesnejsie s casom), ozvite sa.
Chodime tak 10km (na viac este nema Zara vek).
zara
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 699

Re: Malacky a okolie

Poslaťod moniqua » Uto 18.05.2010 10:22

Ahojte :) nekdo ze Zavodu? popr neplanuje se nejaka prochazka v blizkem okoli Malacek? Diky :)
moniqua
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7
Bydlisko: Závod (okr. Malacky)

Re: Malacky a okolie

Poslaťod bartik » Pia 21.05.2010 21:22

My sme s Kútov a radi by sme sa k vám niekedy pridali. :lol:
bartik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 126

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Niki » Sob 22.05.2010 20:16

Ahojte Záhoráci, dá sa niekde od Malaciek smerom na Kúty niekde dobre povenčiť? Tam sme ešte venčiť neboli.
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod bartik » Ned 23.05.2010 11:50

To neviem kde by sa tam niekde dalo .ale v Kutoch sa po hrádzi.... da sa tam ist aj k polovnickej chate....ale ta je teraz pod vodou...
bartik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 126

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Niki » Pon 24.05.2010 8:05

U nás za hrádzou je teraz miesto lúk a lesov veľké jazero, tak venčenie je tiež obmedzené alebo chodíme k štvrkoviskám.
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod bartik » Pia 11.06.2010 14:52

No tak kedy dame to spoločné venčenie???? :smile:
bartik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 126

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Xader » Sob 28.08.2010 22:34

Nechodite niekto v Stupave ? ... pripadne v okoli vencit hafanov ? ... mam krpca 13tyzdnoveho NO :smile: keby niekto s nami isiel, budeme radi :smile:
Xader
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 28
Bydlisko: BA - okolie

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky