Z - Malacky a okolie

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Malacky a okolie

Poslaťod bartik » Str 13.10.2010 15:28

V nedeľu sa chystáme na Plavecký hrad. Pridá sa niekto??????? :yes: Viac v téme Trnava a okolie
bartik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 126

Re: Malacky a okolie

Poslaťod bartik » Pon 01.11.2010 19:34

no tak čo ked dáme to spoločné venčenie ??? :yes:
bartik
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 126

Re: Malacky a okolie

Poslaťod bebe1 » Štv 24.02.2011 9:30

Offtopic: Ahojte záhoráci :smile: Ospravedlňujem sa za OT, ale chcem vás poprosiť o pomoc, včera sa nám stratil z KS v Malackách x malamuta, preto Vás chcem poprosiť, ak by ste ho videli, dajte nám vedieť, prípadne ho skúste odchytiť kým si poňho prídeme, všetky info sú tu viewtopic.php?f=12&t=11675a za akékoľvek informácie o ňom predom ďakujeme
Pomoc túlavým a týraným zvieratám www.majmesrdce.sk
bebe1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 223
Bydlisko: Bratislava

Re: Z - Malacky a okolie

Poslaťod Niqi & Kora » Sob 19.07.2014 2:02

Zdravim. Nedavno som sa nastahovala do Malaciek. Pred rokom moja sucka mala v Holandsku vazny konflikt s inym psom. Nasledok zdeformovane usko a tazke zoznamovanie s novymi psami :plac: Zhanam ludi na resocializaciu. Snad sa niekto ozve :smile:
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Re: Z - Malacky a okolie

Poslaťod hriva » Sob 19.07.2014 21:46

Niqi & Kora píše:Zdravim. Nedavno som sa nastahovala do Malaciek. Pred rokom moja sucka mala v Holandsku vazny konflikt s inym psom. Nasledok zdeformovane usko a tazke zoznamovanie s novymi psami :plac: Zhanam ludi na resocializaciu. Snad sa niekto ozve :smile:

Offtopic: čo sa stalo ? :ua:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Z - Malacky a okolie

Poslaťod Niqi & Kora » Pon 21.07.2014 10:23

Som nechala svojej spolubyvajucej ex naj kamoske psa na 10 dni . Vzdy som sa jej starala o jej psa- Rednose Pitbulla a verila som ze to s nimi tych par dni zvladne. No po navrate obe psy vychudnute na kost, byt zapraseny akoby tam nikto ani nebyval (Evidentne spala u frajera a domov chodila len vyvencit) a moja Kora uplne spuchnuta. Hematom. Vykryvena chrupavka ucha,skrvavenenlaby vyplznuta...obe psy totalne vystresovane. Vraj sa pobili o palicku. Svojmu psovi som nadavkovala do mrazaku zradlo. Myslim ze "Kamoska" setrila na svojom psovi tak mu davala z mojho(co Kora ma alergie a v NL taketo krmivo je drahe) . USudzujem z toho ze mi necely tyzden na to volala ze jej mam poslat 80eur bo Kora nema co jest. :pac: no po tomto zazitku sa Kora vyse roka v podstate do teraz lieci zo zapalov a je taka nervoznejsia- vyprovokovatelnejsia. No jej pes ma problemy s agresivitou, tak obkukala od neho par nepeknych zlozvykov. Cela ta situacia je nadlho. V psiom hotely sa cudzi ludia lepsie postaraju. Okrem toho mame seperacnu uzkost na ktorej uz sme ovela lepsie. Najvacsi problem nam robia stretnutia. Sprava sa agresivne steka a cvaka , lenze ju poznam a viem ze toto je skor odstrasujuce herectvo,vyzera to hrozivejsie ako tonaozaj je- pred 3ma tyzdnami sa mi to potvrdilo pri stretnuti s Weimaran.Stavacom.Vyvadzala, no isli sme za psom vo vzdialenosti pri ktorej sa citila v pohode a ked vsetky zjezene chlpy na jej tele zrelaxovali + prejavovala ostatne znamky pohody tak som ju pustila. V momente z nej bolo hrave steniatko a pekne saponahanali pohrali. Ked opatovne sla na voditko tak krasne kracala vedla psa a mne sa vratila nadej :) . Viem ze ten pociatocny stres pri stretnutiach prekoname, len problem najst ludi. (Aj ja budem problem je dostl ziarliva a v NL som ju v 'obranovani' resp. ODSTRASOVANI podporovala kedze tam to bolo potrebne pre vlastnu bezpecnost.) .
Niqi & Kora
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 494

Predchádzajúci

Späť na Stretávky