Z - Malacky a okolie

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Šmolinka » Uto 23.06.2009 17:05

Téda gabrievafim,

si ma total aaale totálne zaskočila. Ja naozaj netuším, kto si? :oo: Je to prúser :otaznik: :zz:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Evika » Uto 23.06.2009 18:23

Niki napísala som si do SS číslo na mobil keby sa niečo zmenilo. A môžme sa pozrieť na mini šteniatka?? :aaa:
Inak dúfam, že sa nám počasie umúdri, nech nám stretko nepokazí...
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Šmolinka » Uto 23.06.2009 19:29

A mne nepošle nikto žiadny kontakt ? :nwm: Hlavne od Niki potrebujem. :lol:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Niki » Str 24.06.2009 7:34

Ano, ano , hneď Vám idem písať. Doma mi odišiel comp, tak musím len z roboty. Snáď sa počasie umúdri a výjde nám pekná vychádzka. Mohli by sme sa stretnúť u nás doma. Asi prídete autami? V nedeľu u nás vlaky nechodia :hi: :prd: - zapadákov. Neviem ako poznáte Vysokú ale k nám by ste mali trafiť. Záleží či prídete od Stupavy alebo od Záhorskej Vsi. My bývame na Hlavnej, skoro pri hrádzi. Alebo skúsim juknúť mapku a vložiť.
Ten čas platí? O 16.30 ?
Chce sa ešte niekto pridať?
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Šmolinka » Str 24.06.2009 9:32

Niki,
u mňa čas zatiaľ platí, odkiaľ prídem, to ešte neviem presne :ach: . Ale bude to autom.
Ale v každom prípade sa teším na stretnutie :ahoj:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Malacky a okolie

Poslaťod gabrievamfim » Štv 25.06.2009 8:43

Šmolinka píše:Téda gabrievafim,

si ma total aaale totálne zaskočila. Ja naozaj netuším, kto si? :oo: Je to prúser :otaznik: :zz:

Ani ja netuším, ale poznala som tvojho Ursiho, bol to brat z časti aj môjho Unkasa :jazyk: :ahoj:
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Šmolinka » Štv 25.06.2009 9:36

Ahááááááá,
odtiaľ vietor fúka? :ha:
No ale pravdu máš, rodina je rodina :no:
A ako sa má Unkas? Nemáte nejaké fotečky, čo by potešili moje srdiečko :smile:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Malacky a okolie

Poslaťod gabrievamfim » Štv 25.06.2009 9:48

Deduško, robí radosť svojej rodine a užíva si dôchodok. Ja som s ním nebola zo dva rôčky, ale správy mám pravidelné, fotky len také rodinné momentky. :ahoj:
"...to víte, s blbejma se nebavte, někdo si vás splete..." J. Werich
gabrievamfim
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 709
Bydlisko: niekde medzi Levicami a Novými Zámkami

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Šmolinka » Štv 25.06.2009 9:54

Tak deduškovi prajem aby mu to zdravíčko vydržalo čo najdlhšie a mali z neho radosť. :ahoj:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Malacky a okolie

Poslaťod rita » Štv 25.06.2009 21:45

Ahojte,
tak možno sa pridáme aj my...len neviem koho so sebou zobrať, aby zapadli :ua: --možno bláznivú pubošku !
TAKAVORAKAN - chovateľská stanica hovawartov http://www.takavorakan.sk
rita
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Šmolinka » Pia 26.06.2009 6:25

Rita,
bude to supeeer :jop:
Je tvoj priateľ, tvoj partner, tvoj obranca, tvoj pes. Ty si jeho život, jeho láska, jeho vodca.Bude tvoj verne a úprimne až do posledného dychu.Dlhuješ mu byť hoden tohoto zbožňovania.
Neznámy autor
Šmolinka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 339
Bydlisko: Malacky

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Niki » Pia 26.06.2009 7:14

Ahoj Rita, poď aj ty. Aspoň Ťa spoznám. Akurát som si kukla Tvoju webku :jop: a šteníky :jop: :aplause: Posielam Ti SS s mojim tel.č.
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Evika » Pia 26.06.2009 7:21

Baby teším sa na vás :aaa: Aj my prídeme autom, od Stupavy. Aaale tak snáď trafíme :heh: Keby dačo tak sa ti Niki ozvem, že kade máme ísť :lol:
Evika
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 502

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Niki » Pia 26.06.2009 8:26

Evika, keď prídete od Stupavy, tak my bývame na pravej strane. Je to cca dvadsiaty dom od začiatku dediny. Momentálne nemáme strechu len čiernu fóliu a na nej lišty. Možno do nedele bude aj čierna krytina.
Jéj, aby som nezabudla - dievčence, nemáme zvonček :pac: , tak hlasným kričaním, trúbením a štekaním :heh:
..... alebo ma predzvoňte. Ale ja budem určo pobehovať po dvore tak si Vás vystriehnem :yes:
priateľstvo so psom trvá až za hrob
Niki
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1236
Bydlisko: Vysoká pri Morave

Re: Malacky a okolie

Poslaťod Ingarka » Pia 26.06.2009 9:38

Sibra,
ved ja ta poznam z cvičaku z Devinskej. Sice sme spolu necvičili , ale na akciach som bola pozriet - skušky. A aj som bola birgadnička od Miloša (aj S Ritou). Od septembra sa chystám na cvičák z nova - s krpcom.
Ingarka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 640
Bydlisko: Marianka (Slovakia)

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky