S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Re: Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Tami15 » Štv 10.03.2011 9:00

No tak čo? Stretávate sa ešte? Lebo aj my by sme sa pridali. Kludle do Slatinky a naspať. A čo sa týka toho ubytka možno už neaktuálne, ale pre koko ludí? A čo sa týka kliešťou čo boli spomenuté hned na začiatku, tak ja som tam za 2r. žiadneho nestretla a to tam trávim velmi vela času :lol: :ha:
Tami15
Okoloidúci
 
Príspevky: 21
Bydlisko: zvolen

Re: Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Tami15 » Pia 11.03.2011 8:35

Tak asi už z toho nič nebude :lol:
Tami15
Okoloidúci
 
Príspevky: 21
Bydlisko: zvolen

Re: Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Avani » Pia 11.03.2011 22:53

škoda no aj my by sme dobehli niekam ku zv len tka na vyylet:))) dufam ze sa taato tema este rozbehne:)
Avani
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 90
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Tami15 » Ned 13.03.2011 20:44

No uvidíme čo z toho bude. Teraz je tam sice velmi vela blata, tam sa nedá normálne bez gumákov isť. Ale myslím si,že kým by sa to zorganizovalo to by aj celkom trvalo, ale pre mna sa môže isť aj hned najbližší víkend. No tak hádam sa to znovu spustí tato tema tu... :no:
Tami15
Okoloidúci
 
Príspevky: 21
Bydlisko: zvolen

Re: Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Tania » Štv 28.04.2011 13:55

aj my by sme šli, ale až dakedy v lete, kým nám krpec trochu vyrastie...zatim má len 3 mesiace :aaa: potom sem prídem nakuknúť:))
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Riky » Pon 09.05.2011 12:05

Aj ja by som sa pridala, keby sa cez leto niečo zorganizovalo. Ak nebudeme na nejakej akcii, určite prídeme :-)
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Tami15 » Ned 07.08.2011 11:20

Zrejme z toho nebude nič, lebo sa ludia asi nechcu až tak stretnúť ako o tom píšu...aj by ma celkom zaujímalo, či niekedy dáka stretávka vyšla.. :ua: Nooo, takže je dám návrh.... v sobotu 13.8.2011, pretože má byť pekne a otázne je ako bude další a další vikend. A kedže leto sa už končí, tak by bolo na čase sa stretnúť... V prípade, že by to vyzeralo na dážď, tak sa stretnúť na konci priehrady na lúke a tam vybehať psov, prípadne sa ísť kusok prejsť... V prípade pekného počasia ako hlásia (má len sprchnuť čiže do batohu dáždnik alebo pršiplášť je nutnosť)ja by som navrhla prechádzku od konca priehrady do Slatinky a späť.... Takže ak bude mať niekto záujem napíšte.... navrhla by som som zraz na 1100 alebo 1000 neviem? Ja mám NO 3 a pol roka.... Tak sa teším, ak by to vyšlo bolo by super nie len pre chlpáčov ale aj pre nás
:smile: :smile: :smile:
Tami15
Okoloidúci
 
Príspevky: 21
Bydlisko: zvolen

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Riky » Ned 06.11.2011 11:37

No leto je už dávno fuč, ale čo by ste povedali na jesenné stretnutie? :nwm: Poprosím, ak by som tu nebola, ale niekto by mal fakt záujem, kľudne napíšte do SS :-) Alebo na mailík, tak som pravidelne. Mám šteňúcha kólie ktorý sa veľmi rád hrá s inými psami. Nedá sa mi však v sobotu 19.11., sme v Nitre. Navrhovala by som nejakú peknú sobotu, mohli by sme sa stretnúť niekde v meste a od tiaľ smerom na Bakovu jamu, je tam väčšie množstvo turistických chodníčkov, aspoň by malo byť, takže si môžme vybrať smer. :smile: Teším sa na Vás :-)
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Nikola81 » Str 29.02.2012 14:17

:smile: :smile: Ahojte, pomaly sa otepluje, neurobili by sme si nejake to stretko? Bakova Jama nie je zly napad, a je tam dostatok priestoru..Viac menej by som trosku aj potrebovala pomoc zo socializovanim nasho stieniatka Argentinskej dogy. Ma 4 mesiace, ludi zboznuje, ale so psikmi neprichadza velmi do styku, nakolko byvame na dedine a vidi ich akurat spoza plota. Ma len jednu kamaratku a to je nasa 3,5 rocna fenka Shi Tzu, ktora mu vzrastovo velmi nestiha pri jeho hrach :lol: :lol: Budem rada ak nieco zorganizujeme... :smile:
Nezáleží koľko málo peňazí a koľko málo majetku vlastníš. Ak vlastníš psa si bohatý.
Nikola81
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 50

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Tania » Str 29.02.2012 21:42

Nikola81 ahoj, my chodíme na bakovu venčiť každý deň - takže nie je problém :smile: ja mám stafordšírskeho bulteriéra, má rok, nemá problém s inými psíkmi, štendo je teda uplne v pohode :smile: máte psíka alebo fenku? mohli by sme dať stretko, ja milujem argentinky :lol: a chodím von napr. s kamoškou, čo má 7mes. pitbulku, tak sa môžme dohodnúť a vybehnúť napr. na tú bakovu.... :ahoj:
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Nikola81 » Pia 02.03.2012 9:03

TANIA :smile: som velmi rada ze sa niekto chytil...Nasa Argentina je psik, a nema skusenosti s vacsimi psikami, asi bude zo zaciatku bojazlivy, ale je velky dobrak k ludom, kazdemu sa tesi. Nasa shi tzu sa psikov boji, ale to sa da zariadit, je vykastrovana, takze nebude problem. Taktiez velmi zboznuje ludi. Na kedy by sme sa mohli dohodnut? :smile:
Nezáleží koľko málo peňazí a koľko málo majetku vlastníš. Ak vlastníš psa si bohatý.
Nikola81
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 50

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Tania » Pia 02.03.2012 10:00

neboj, Darko má 19 kíl, možno až tak väčší ani nebude :lol:
môžme sa cez víkend napríklad, ale v sobotu som v práci - resp. dalo by sa mi najskôr o 15.30, čo je asi už neskoro...
čo tak nedeľa?:)
ak chceš, napíš mi na FB - na meno Tatiana Bullová :)
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Tania » Pon 05.03.2012 9:50

tak sme sa v nedeľu stretli a pozrite sa na výsledok:) http://darius-eso-bonatom.rajce.idnes.c ... _pohodicka napočítala som tam 9 psíkov :smile: kto by sa chcel pridať, budeme na Bakovej aj budúcu nedeľu... :ahoj:
“Climb the mountain so you can see the world, not so the world can see you."

Stafordširský bulteriér..."je úžitkem i potěšením pro rozumné, terčem pro hlupáky"...
Tania
Junior
 
Príspevky: 469

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod Nikola81 » Uto 06.03.2012 13:27

:smile: :smile: Bolo naozaj perfektne a ucast uctyhodna....Budeme velmi radi ak sa este viac rozrastieme...Len nech nam svieti slniecko tak krasne ako v nedelu :jupi: :jupi:
Nezáleží koľko málo peňazí a koľko málo majetku vlastníš. Ak vlastníš psa si bohatý.
Nikola81
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 50

Re: S - Zvolen, Zvolenská priehrada, Môťová

Poslaťod irwin » Uto 06.03.2012 13:53

nechcelo by sa niekomu prisť v sobotu/nedelu na Kalvariu do Štiavnice? My tam budeme s vyžličkou a uvítali by sme nejaku spoločnosť :)
irwin
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 552

PredchádzajúciĎalší

Späť na Stretávky