Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

V tejto téme organizujte stretávky dog fóra.

Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod moschino » Str 08.08.2012 17:10

Neviem, koľko vás je z tejto oblasti a či by bol záujem o spoločné venčenie... Ale my budeme radi, ak sa občas niekto pridá :smile:
Každé cca 3 týždne chodím na víkend domov (okolie Žarnovice), ak by sa niekto chcel pridať na venčenie.
Tento víkend sa podľa všetkého chystáme smer Kollárova, Škurátka (Kľakovská dolina) :ahoj:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod Skoppova.alzbeta » Štv 09.08.2012 19:26

Konečne aj niekto zo Žarnovice,už som si myslela,že tu žiadni psíčkari nie sú.
Skoppova.alzbeta
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod bobacik » Pia 10.08.2012 8:48

No super, zo Žarnovica nás tu bude nakoniec aj viac!
bobacik
Nováčik
 
Príspevky: 33
Bydlisko: Žarnovica

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod moschino » Štv 30.08.2012 10:19

V sobotu (1.9.2012) sa bude konať hromadný výstup na Vtáčnik. Podľa mojich informácií sa začína pri kaplnke v Ostrom Grúni (Segetov štál) odkiaľ sa pôjde hore na Vtáčnik :smile:
Ja sa určite chystám, beriem všetky 3 kusy psov. Ak by sa ešte niekto so psami chcel pridať, budeme sa tešiť :ahoj:
späť dolu (tuším od Škurátky?) príde po všetkých zúčastnených autobus.

Hore ku Škurátke je zákaz chodiť autom, dá sa ísť akurát tak po vlek Kollárová, ale pokúšam sa vybaviť, aby hore na Škurátku mohlo po nás prísť aj auto, kedže si neviem predstaviť cestu plným busom s 3 psami, najmä s Becie :pac: (asi by ľudia okolo neboli nadšený :joint: ).
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod Skoppova.alzbeta » Štv 30.08.2012 19:14

Myslím,že na takéto stretávky moje psi nie sú.Myslela som si,že budeme sa stretávať psíčkari,tak aby sa naše psi vybehali .
Skoppova.alzbeta
Okoloidúci
 
Príspevky: 7

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod moschino » Štv 30.08.2012 21:41

Môžeme sa stretnúť aj tak len na vybehanie psov. Stačí navrhnúť miesto :no:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod margot » Ned 02.09.2012 13:14

my sa tiež radi pridáme, ak sa nejaké psie stretko zorganizuje konečne aj tu blízko pri nás :smile:
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod moschino » Ned 02.09.2012 13:37

Keby som ešte bola doma, tak nakladám psy do auta a ideme kam treba :pac: Včera sme na Vtáčnik nešli, lebo pršalo :ua: Tak sme išli len na takú krátku prechádzku, lebo som nevedela kde čo vymyslieť :ua:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod vevuska24 » Pon 03.09.2012 14:50

Joj, vidim, ze aspon niekto nieco organizuje v okoli Ziar/Vtacnik. Ja som z Handlovej, nedali by sme nejake miesto, kam by sme sa dostali aj my s Bibus?
vevuska24
Nováčik
 
Príspevky: 32

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod margot » Pon 03.09.2012 20:26

tak ja neviem... Kde máme nejaký stred, aby to nemal nikto extra ďaleko?

Offtopic: Inak Peti, písala som ti aj do témy, ale neviem, či si videla. Vecičky, ktoré budeš chcieť sa dajú aj osobne prebrať v Žiari, len sú na to špeci podmienky. Viď. stránka a rolovať dole a tam to nájdeš (Osobný odber)
margot
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 898

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod moschino » Uto 04.09.2012 12:25

Revištie? Napr? Alebo v ZC? Alebo niekde, kde by sme psy mohli pustiť, vhodný plac :lol:
Ja sa prisposobim, mam k dispozicii auto, tak sa viem dostať. Akurát množstvo psov musím vyberať podľa toho, či pôjdem s nimi sama (lebo vziať všetkých 3, ak mám ísť sama, tak to je moc :prd: A podľa toho, s ako veľkými psami pôjdeme. Lebo Baxy nemá rád veľkých psov, Becie je zas príliš veľká na malých :pac: Dunčidlo je univerzálny :joint:

Offtopic: videla som v téme, určite bude časom objednávať. Páči sa mi, že sa to dá vyzdvihnúť osobne a aj ceny sú celkom dobré :no: má vyhliadnutý obojok pre mačku, taký pekný ružový :angel:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod vevuska24 » Uto 04.09.2012 16:16

No, tak len teraz som zistila, kde je Revist. Podzamcie, lebo som to teraz 1x v zivote pocula :))) Myslela som, ze to bude na konci sveta, ale zistila som, ze by som sa tam mohla busom dostat za 1-1.5 hodiny. Ale musela by som ist dvoma busmi. Myslite, ze je sanca, ze by do busu zobrali aj kokera?
vevuska24
Nováčik
 
Príspevky: 32

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod moschino » Uto 04.09.2012 20:30

a odkial si? Môžeme sa dohodnúť aj niekde inde :smile:
Medzimestskými ťa vezmú, keď máš košík. A musíš kúpiť polovičný lístok pre psa. Už som videla ísť aj s veľkým psom :no:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod vevuska24 » Str 05.09.2012 7:52

Som z Handlovej. Z mapy som vycitala, ze to Reviste je smer Zvolen. Keby ta stretavka mala byt v Ziari, Zvolene, Bystrici, tak tam mam priame spojenie a celkom rychle. Tie mesta moc nepoznam, akurat co som bola parkrat v centre a na nakupoch :) ale su tam okolo hory, takze nepoznate tam nejake vhodne miesto na vybeh milacikov? Najlepsi by bol ten Ziar, to mam len cca pol hodku.
vevuska24
Nováčik
 
Príspevky: 32

Re: Žarnovica, Nová Baňa, Žiar n. Hronom

Poslaťod moschino » Str 05.09.2012 8:39

Žiar by bol ok, ja to mám asi 30 - 40 min autom od nás. Musíme len zistiť nejaké miesto, kde by sme ich mohli vybehať alebo kde by sa dala urobiť nejaká prechádzka. Margot, nenapadá ťa niečo?
Ja pôjdem domov (smer ZC) ale až niekedy v októbri :ua:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Ďalší

Späť na Stretávky