Píšeme list chovateľovi

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod calwen » Štv 02.06.2016 15:00

Ja som si vyberala sice z fotiek a popisu, ale pekne az ked mali nejakych 5 tyzdnov, vsetci cakali na mna, kedze som bola prva co vyberala :joint:
A vsetci aj tak chceli Mardiho, ani nevedia o co "prisli" :prd: Jeden pan sa vraj tak urazil, ze nakoniec nevzal ziadneho psa :haha:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod Lindchen » Štv 02.06.2016 15:06

calwen píše:Jeden pan sa vraj tak urazil, ze nakoniec nevzal ziadneho psa :haha:

Offtopic: Pošli mu ho :heh: . (Chudáčik Mardiačik, aká zlá som :angel: .)
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod calwen » Štv 02.06.2016 15:21

Offtopic: On je zvyknuty, my mu take hovorime stale :haha: :angel:
Neviem co ma na jeho popise "vzteklounek" vtedy tak fascinovalo :prd:
Obrázok
calwen
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5556
Bydlisko: Bratislava

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod hriva » Štv 02.06.2016 19:47

Tak ja keď som mala malé uz pri kŕmení sa prejavovali rozdiely... Este to ani nevidelo a tie malé osobnosti sa uz rysovali
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod moschino » Pia 03.06.2016 8:29

u nás, keď sa narodili, čakačka na feny 10 záujemcov, na psy 3ja. Narodili sa 3 psy a jedna fena :joint: tú si nechávala chovateľka. Ja som dúfala v čierneho psa (boli dvaja červení a jeden čierny) a chovateľka mi sama navrhla čierneho Frapca, vedela, že bude na šport. Dvaja psy išli na šport, jeden ako domáci maznáčik. Neskôr sa ma pýtala, či nechcem náhodou červeného (čo mal byť ten domáci maznáčik), že tiež by bol vhodný aj na šport, ale ja už som tak ľúbila čierneho Frapečka, že to sa nedalo zmeniť :angel: a dobre som urobila, Frapeček je originál :pusa:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod weron » Pia 03.06.2016 8:35

Offtopic: ja ked vzdy zbadam nazov tejto temy tak ma prve napadne " píšeme list Ježiškovi" :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod Bad » Pia 03.06.2016 8:43

weron píše:Offtopic: ja ked vzdy zbadam nazov tejto temy tak ma prve napadne " píšeme list Ježiškovi" :haha:

Offtopic: Já dostala majlíka od chovatelky, že mě teda jako nového majitele pro štěníka bere, právě na Štědrý den....krásný dáreček :hi:
Bad
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5691

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod weron » Pia 03.06.2016 8:44

Offtopic: ano, ono je to vlastne v podstate ako list jeziskovi :yes:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod moschino » Pia 03.06.2016 8:55

Offtopic: veď to aj boli vianoce :aaa: dva roky čakať na ten vrh a potom keď to malo prísť a som nevedela, či sa mi aj ujde nejaký psík :aaa: a potom VIanoceeeee
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod hisham » Pia 03.06.2016 11:29

Ale ozaj su to nervy tieto cakacky :heh: Ja ked som sa ozvala, tak uz mala chovatelka zadanych 7 fen. Psa ziadneho, takze som bola prva. Celkovo bolo napokon na cakacke hadam 15 ludi. Vrh bol taky, ze sa mohli narodit aj grenici aj tervici, cize stvrtinova sanca, ze sa vobec narodi cierny psik. Ked prislo na svet prve stena a bol to cierny pes, tak som si vydychla, ze sa narodil - aj keby sa mi napokon nepacil, aspon sa narodil a teraz je to na mne, ci ho vezmem alebo nie. Napokon sa narodil este (uz len) jeden cierny psik, ostatni zostali na sucho. A toho prvorodeneho mam doma :pusa:
Nothing's ever lost forever, it's just caught inside the cushions of your couch
and when you find it you'll have such a nice surprise.

______
@haku.groen
hisham
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1189

Re: Píšeme list chovateľovi

Poslaťod moschino » Pia 03.06.2016 11:35

Offtopic: ja si pamätám, ako som bola v agi tábore a každý deň to malo prísť, že sa narodia :aaa: chovateľka mi sľúbila, že hneď pošle sms, lebo však som bola v ČR bez netu a tŕpla som každú chvíľu :ha: a v jeden deň ma strašne bolelo brucho (ženské problémy :hi: ), tak som umierala na posteli a ani nešla na tréning, hlava sa točila, chcelo sa mi vracať a zrazu pípla sms a ja úplne pomaly po štyroch som sa doplazila k stolu po mobil a to kamoška, že narodila sa jej dcérka a ja úplne sklamaná, že sakra, ešte nič? :prd: :ha: :pac: a celý tábor nič, v pondelok som nabehla do roboty, tam ma čakal mail, čo ma strašne naštval, úplne celé zle a ako som penila a išla domov, tak vtedy to prišlooo :aaa:
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Chovateľstvo