Switch to full style
Poradňa pre začínajúcich chovateľov.
Odoslať odpoveď

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Str 10.04.2019 16:54

Mne sa to nepaci ked su obe stanice v nazve :nwm: U nas je to velmi rozsirene. Clovek nevie, ci to odchovala ta ci ona.

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Str 10.04.2019 17:13

V usa Je bežne jed sa narodí vrh so ho podelia chs, polka má v mene jeden názov druhá druhy,cize súrodenci Z jedneho vrhu a majú ine mena,ked to nesledujes a nejako extra sa tomu nevenujes tak ani nevieš,

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Str 10.04.2019 17:18

No USA je kapitola sama o sebe :heh:

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Str 10.04.2019 20:37

Doma si ich aj tak budú musieť premenovať, prečo sa nedávajú psom v chs mena ktoré by sa dali použiť aj v reálnom živote?

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Str 10.04.2019 21:18

Niektori davaju a mne sa to celkom paci (Hugov vrh mal vsetky mena pouzitelne cele alebo skratky). Aj Hugo nemal byt Hugo a nakoniec bol Hugo, lebo bol taky papierovo :heh:

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 9:33

Lebo nie každému sa páči meno Astor alebo Cecilka. :lol: Nech si potom štence pomenujú majitelia ako chcú, čo sa im páči.

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 10:18

sa mi pacilo teraz ked sme boli na tom dni otvorenych dveri SKO, bol tam chodak a volali ho Ciro, take uplne sialene meno, az to bolo pekne :lol:
ja sa priznam ze mi na tom vadi najviac to, ze to neviem vyslovit, tak ako neviem vyslovit meno indyho CHS, ked som bola u vetky a sa ma pytala, no nevedela som vyslovit.

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 10:22

Jedného budúceho majiteľa som sa pýtala, čo by dal meno pre psa. On, že Adi. Akože... :lol:

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 10:27

akoze, je pekne ked sa to oficialne meno da pouzit, alebo skratit a potom pouzit, na bezne oslovenie. ale je to uplne jedno, vsak ked sa mi ofiko meno nepaci, dam ine, ked sa mi paci, pouzijem. ziadny problem :lol: velmi nevidim ani zmysel v tom, aby majitelia vymyslali oficialne mena svojim buducim psom... to bude hrozne nesurode v ramci vrhu, nie? ale moze byt, ak su to rozumni ludia, ze to vymyslia dobre.
napriklad moja kamoska so shibou - uz davno mala vymyslene, ako ho chce volat (Ran). bol to vrh M a chovatelka sa jej spytala ci chce vymysliet ofiko meno. a ona hladala a hladala, az nasla japonske slovo (slovne spojenie?), ktore zacina na M a obsahuje aj to jej vybrane meno - tak to je idealny pripad :smile: (psik sa vola Miuranosuke)

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 10:29

Takže to mám potvrdené z SPZ - meno psa v PP môže mať max. 20 znakov vrátane medzier. Môžem vymýšľať ďalej. :ua:

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 10:32

Tak ale je lepsi, zes to zjistila uz ted, ne? Můžete vymyslet něco jiného v klidu.


hriva píše:prečo sa nedávajú psom v chs mena ktoré by sa dali použiť aj v reálnom živote?


zkus vymyslet na "A" něco rozumného - a aby to přitom nebylo pouzite uz milionkrat :angel:
budu ti vdecna :lol:

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 10:43

avery :ha:

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 10:45

tak to uz je proflaknute jmeno :angel: :lol:

a jak mu vlastne rikas -opravdu jen "avery"?

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 11:27

Adela :lol: Voláme ju anďalka,andelik ,andeliček :heh: Vsetko ná A
Derik sa v Pp volal Caro a Rody Nimrod a Darina Dairin

Re: Mená pre šteniatka + linky na zaujímavé mená pre šteniat

Štv 11.04.2019 11:56

jj, tak. citam to ako 'ejvri'. ale reaguje uz na 'ej', takze ked vencime s niekym, koho pes ma tuto slabiku v mene, vacsinou reaguje aj na meno toho druheho psa :lol: alebo este ho volam vlč alebo ňuf, na to tiez reaguje :heh: zdrobnenina sa tiez da spravit, ale tak ho bezne neoslovujem, aspon myslim.

Offtopic: co je proflaknute? :hi:
Odoslať odpoveď