Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poradňa pre začínajúcich chovateľov.

Re: Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poslaťod hruska » Ned 26.07.2015 8:32

ved toto, prvy prispevok je o tom, ze jej bolo povedane, ze pes papiere nema, lebo je maly a nie ze este ich nema, lebo neprisli
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poslaťod Lindchen » Ned 26.07.2015 8:40

Ale zas vraj pošlú rodokmeň :nwm: . Podľa mňa si zadávateľka niečo "dotvorila", tá poznámka o tom, že je malý, mohla byť v inom kontexte. Vieme, ako si ľudia domýšľajú veci, keď niečomu nerozumejú, lebo je to jeden guláš, takže sa môže ľahko pritrafiť, že sa niečo spojilo s iným, čo ani nesúviselo.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poslaťod katkariinka » Ned 26.07.2015 8:48

Presne. Suhlasim s lindou. Je maly, nebude vystavny. Vystavy=PP, teda je bez PP.
:D
Pockajme so zavermi
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poslaťod hruska » Ned 26.07.2015 8:54

jaj, papiere rovna sa nutnost vystavovat, som zabudla :heh: snad je to tak :yes:
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poslaťod Jannka » Pon 27.07.2015 12:09

Urcite ma pp, chovatelka by nikdy cosi take neriskovala. ja si myslim, ze doslo ku komunikacnemu sumu. podla mna to bolo myslene tak, ze psik neni na vystavy, lebo zrejme bude malicky (aj ked, clovek nikdy nevie, niekedy aj priroda prekvapi a z "podcenovaneho" steniatka vyrastie fakt eso ;)
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poslaťod Siky » Pon 27.07.2015 17:13

Tak je v tom jasno a vsetko je v poriadku a nikdy by som nic zle na pani chovatelku nehovorila, nepoznala som ju, ale nikdy by som nepovedala alebo ju otnacila za mnozitelku, ved bola pod chovatelskou stanicou. Bolo mi jasne, ze nastal len chaoz v komunikacii a chcela som si to ujasnit :)
Prílohy
image.jpg
Siky
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13

Re: Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poslaťod katkariinka » Pon 27.07.2015 17:15

:jop:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Rozdiel medzi preukazom povodu a rodokmenom

Poslaťod Connie » Pon 27.07.2015 18:03

Super! Som rada, že sa všetko vyjasnilo :jop:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Predchádzajúci

Späť na Chovateľstvo