Switch to full style
Témy netýkajúce sa konkrétneho plemena
Odoslať odpoveď

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 11:32

Tiez si myslim, ze si zvykne kazdy pes co bol cely zivot na retazi na pana ktory sa mu venuje, naopak je to trochu tazzsie..

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 11:53

Poca píše:Tiez si myslim, ze si zvykne kazdy pes co bol cely zivot na retazi na pana ktory sa mu venuje, naopak je to trochu tazzsie..

ja ked si predstavim, takeho toho echt dedineskeho psa na retazi, tak si myslim, ze vecsi problem zvyknut si, by som mal ja :lol:

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 12:07

Jáj, niekto je hviezda, niekto si potrpi... ze unicorn? Bria bola pravdepodobne cely 1. rok zivota zavreta v koterci a zvykli sme si obidve.

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 12:35

tak hviezda si ty, ked si sa na takeho psa odhodlala, ale zrejme to nebolo az take zle, ako si predstavujem:)
kazdopadne nie som ten tip co by si potrpel, ale mam prveho psa, takze hadam je to pochopitelne, ze som sa nerozhodol pre psa z retaze...

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 12:45

aj môj gol bol na reťazi..ale aký čas z tých 3 rokov,to netuším :ach:

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 15:37

Poca píše:Tiez si myslim, ze si zvykne kazdy pes co bol cely zivot na retazi na pana ktory sa mu venuje, naopak je to trochu tazzsie..


Ale tu stojí debata tak, že ak má pes svojho pána a toho zmení za iného , nie že bol na reťazi. A to je to, že na toho druhého si nikdy nemusí zvyknúť.

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 19:39

azinka píše:Dakujem.Aj môj maltezáčik-teda jeho už nemám.Ušiel a nevrátil sa - zatiaľ.Tiež bol na mňa hrozne naviazaný.


Priznám, že ležím v 40 stupňových horúčkach, ale v tomto príspevku vidím veľmi zvláštny paradox... Som sama?
:oo:

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 20:04

paradox Rea?
alebo mylnú predstavu pánička, ktorý si zúfalo myslel, že psík ho má rád?

Re: "Trpiace" plemená?

Pon 28.07.2008 20:58

skor myslim, ze chce nadej, ze psika niekto nasiel a oni si tam zvykol a ma sa dobre

Re: "Trpiace" plemená?

Uto 29.07.2008 5:48

rea píše:
azinka píše:Dakujem.Aj môj maltezáčik-teda jeho už nemám.Ušiel a nevrátil sa - zatiaľ.Tiež bol na mňa hrozne naviazaný.


Priznám, že ležím v 40 stupňových horúčkach, ale v tomto príspevku vidím veľmi zvláštny paradox... Som sama?
:oo:


:ach: presne to som chcela napisat, len nie tak diplomaticky :smile:
reuska a ty sa uz uzdravuj, sup sup :rose: :smoke:

Re: "Trpiace" plemená?

Uto 29.07.2008 7:30

rea píše:
azinka píše:Dakujem.Aj môj maltezáčik-teda jeho už nemám.Ušiel a nevrátil sa - zatiaľ.Tiež bol na mňa hrozne naviazaný.


Priznám, že ležím v 40 stupňových horúčkach, ale v tomto príspevku vidím veľmi zvláštny paradox... Som sama?
:oo:

sa vravi, ze clovek moze zo samej lasky ochoriet a zblaznit sa z toho, mozno to je pripad aj toho psa :smile:

Re: "Trpiace" plemená?

Uto 29.07.2008 7:57

Tak mohlo sa stať, že sa proste zatúlal napríklad zmanipulovaný vôňou feromónov nejakej hárajúcej fešandy a už nenašiel cestu domov...

Re: "Trpiace" plemená?

Uto 29.07.2008 8:11

starr to iste si myslim aj ja, je to urcite viac pravdepodobne ako to ze odisiel lebo nemal rad svojho pana...

Re: "Trpiace" plemená?

Uto 29.07.2008 8:17

No moj nebohy oco mal NO a ked zomrel tak sme sa snazili Aju udrzat pri zivote ale ona to proste vzdala,prestala zrat,chodil jej vetko davat infuzky,len lezala...proste to vzdala a to mala len 5 rokov takze,ona si nechcela zvyknut,alebo ja neviem,mozno umrela od zialu,ja som to nikdy predtym nevidela ani nezazila...ale vraj psik moze umriet od zialu...

Re: "Trpiace" plemená?

Uto 29.07.2008 9:07

Ked ušiel,nebola som doma,ale na dovolenke v španielsku a starala sa oň babka
Odoslať odpoveď